پادویش

چرا اندروید 14 در نصب برنامه محدودیت دارد؟

چرا اندروید 14 در نصب برنامه محدودیت دارد؟

اندروید 13 به گذشته تبدیل خواهد شد زیرا گوگل می خواهد اندروید 14 را در چند ماه آینده راه اندازی کند. سیستم عامل جدید در جدیدترین گوشی های هوشمند موجود خواهد بود. به همین ترتیب، ما یک پیش نمایش اولیه را در چند ماه آینده دریافت خواهیم کرد.

فرادرس

در حال حاضر، گوگل باید کار خود را قبل از انتشار عمومی سیستم عامل جدید به پایان برساند. اندروید 14 به شما اجازه نصب برنامه هایی را که نسخه های قبلی SDK را هدف قرار می دهند، نمی دهد. به طور خلاصه، برنامه‌های قدیمی که اندروید 13 یا کمتر را هدف قرار می‌دهند، اجازه نصب روی گوشی شما را نخواهند داشت.

9to5Google می تواند تفاوت را از طریق یک تغییر کد تشخیص دهد. و توییک کد دارای شرایط سختگیرانه API برای نصب برنامه است. این نشریه می گوید. بنابراین، نمی‌توانید برنامه‌هایی را نصب کنید که نسخه‌های قبلی اندروید را هدف قرار می‌دهند. در ابتدا، اندروید 14 جدید نصب نسخه قدیمی SDK را روی گوشی شما مسدود می کند. با این حال، با گذشت زمان، حداقل شرط به اندروید 6 افزایش خواهد یافت.

خوشبختانه، هنوز هم می توانید کاری کنید که کارها برای شما کارساز باشد. با استفاده از پرچم جدید می توانید برنامه های قدیمی را نصب کنید. پرچم شرایط را لغو خواهد کرد. برای فعال کردن پرچم باید از پوسته فرمان ADB استفاده کنید.

هدف اصلی جلوگیری از انتشار بدافزار و اذیت کردن کاربران است. در سال‌های اخیر، توزیع‌کنندگان بدافزار کاربران را با تکنیک‌های پیشرفته‌تر گمراه کرده‌اند. آن‌ها با ارائه دستورالعمل‌های معتبر و صوتی، برنامه‌ها را کنار می‌گذارند.

مهمتر از همه، زمانی که سیستم عامل نصب یک برنامه خاص را مسدود کند، بهره برداری سخت تر خواهد شد. این یک سورپرایز نیست. گوگل مطمئناً به توسعه دهندگان زمان می دهد تا برنامه ها را به نسخه جدیدتر SDK به روز کنند. توسعه دهندگان باید برنامه های خود را برای انتشار به اندروید 14 یا جدیدتر بازبینی کنند. در حال حاضر، برنامه های جانبی همه این الزامات را برآورده نمی کنند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چرا اندروید 14 در نصب برنامه محدودیت دارد؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *