چراغی که با بلوتوث روشن می شود

لامپ های رشته ای ، لامپ های کم مصرف ، لامپ های LED و حالا نوبت به لامپ هایی”لامپ بلوتوث” می شود که با بلوتوث کار می کنند. این لامپ که در اینجا به توضیحاتی برای شما میگویم اولین چراغی نیست که به کمک گوشی همراه کنترل می شود ، نوع های دیگری نیز تاکنون ساخته شده است اما دارای یک سری خصوصیات می باشد که در ادامه برای شما توضیح می دهم.

lumen_tl800_bluetooth_bulb

این لامپ اگرچه ممکن است سنگین تر از نسل اولیه چراغ ها باشد اما ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید . این لامپ در حدود 40 وات انرژی مصرف می کند که نسبت به لامپ های LED کم مصرف تر هستند اما وقتی که در یک محیط سربسته قرار بگیرد دارای روشنایی زیادی می باشد. به گفته سازنده ، این لامپ دارای رنگ های متفاوتی است که می تواند حدود 30000 ساعت کار کند یعنی در حدود 3سال و نیم.

یکی از قابلیت های این لامپ که آن را از سایر لامپ های روشنایی متمایز می کند این است که به کمک یک گوشی اندرویدی یا آیفون نور آن را کم و زیاد یا روشن و خاموش کرد ، حتی می تواند به کمک اپلیکیشن مورد نظر و نصب شده بر روی گوشی رنگ نور آن را تغییر داد و میزان روشنایی آن را تنظیم کرد ، حتی برای مهمانی های خودتان می توانید از رقص نور این لامپ ها استفاده کنید.

lumen_tl800_bluetooth_bulb1

یکی دیگر از تنظیمات این برنامه این است که وقتی شما با کمک تلفن همراه چراغ را روشن می کنید ، لامپ از همان تنظیمات اولیه خودش استفاده می کند و به کمک بلوتوث گوشی در فاصله ی 9 متری می تواند به تنظیمات این لامپ دسترسی پیدا کرد و نور آن را عوض کرد.

lumen_tl800_bluetooth_bulb2

چیزی که مهم است این که لامپ ها علاوه بر مقدار مصرف کم انرژی به سمت هوشمند شدن و کنترل از راه دور توسط کاربر پیش می روند . ممکن است این لامپ ها در ایران وجود داشته باشد که این خود جای خرسندی دارد. امیدوارم این لامپ ها در خانه های شما قرار بگیرد.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  چه مواقع باید از حالت هواپیما استفاده کرد

نظرات در مورد : چراغی که با بلوتوث روشن می شود

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *