پیکسل واچ 2 دارای عمرباتری بیشتری است

پیکسل واچ 2 دارای عمرباتری بیشتری است

شایعات Pixel Watch 2 به ارتقای کلی اشاره می‌کنند که زمان و عملکرد آن را در سراسر کاربری بهبود می‌بخشد. طبق گفته 9To5Google، پیکسل واچ 2 دارای چیپست اسنپدراگون W5 کوالکام است. آخرین پردازنده‌های سری W5 کوالکام برای دستگاه‌های پوشیدنی شامل دو نسخه احتمالی Snapdragon W5 Gen 1 و W5+ Gen 1 می شود.

علاوه بر این، ساعت آینده گوگل پیکسل 2 با افزایش اندکی ظرفیت و تغییراتی در صفحه نمایش همیشه روشن ساعت، عمر باتری بهبود یافته ای خواهد داشت. در حال حاضر، گوگل ادعا می‌کند که پیکسل واچ فعلی در حالت آپتایم با صفحه نمایش همیشه روشن 24 ساعت فعال است. Pixel Watch 2، بدون نیاز به شارژ، AOD روشن می‌شود. 9To5Google تا حدی افزایش باتری را به تغییر در چیپست نسبت داد. ساعت قبلی پیکسل بر روی پردازنده پوشیدنی اگزینوس سامسونگ تمرکز داشت.

در نهایت، Pixel Watch 2 حسگرهایی مشابه Fitbit Sense 2 دریافت خواهد کرد. اگر این موضوع درست باشد، شامل حسگرهایی برای فعالیت الکترودرمال (cEDA)، خوانش الکتروکاردیوگرام (ECG) بهبود یافته، خوانش دمای پوست و ردیابی اضافی برای ریتم قلب خواهد بود. برای علائم فیبریلاسیون دهلیزی هم قابلیت هایی در کار است.

در مجموع، به نظر می رسد یک ارتقاء سنگین برای ساعت هوشمند جدید گوگل در سال 2023 باشد. این در صورتی است که گوگل Pixel Watch 2 نیز در کنار گوشی های هوشمند آینده معرفی شود. اولین Pixel Watch در سخنرانی اصلی گوگل اواخر سال 2022 معرفی شد که دارای ویژگی‌های کامل ساعت هوشمند مانند GPS، پشتیبانی از اعلان‌ها و پایش ضربان قلب است.

در اخباری مرتبط پیشتر طی یک دعوای یحقوقی، Sonos ضربه قاطعی به غول فناوری گوگل وارد کرد که منجر به جریمه هنگفت 32.5 میلیون دلاری برای نقض حق ثبت اختراع Sonos شد. این مورد بر اساس حق ثبت اختراع Sonos ساخته شده که پخش صوتی همگام شده را در چندین بلندگو امکان پذیر می کند، ویژگی اصلی فناوری Sonos برای سال ها است.

قاضی ناحیه ایالات متحده ویلیام آلسوپ قبلاً علیه گوگل حکم داده بود و اعلام کرده که نسخه های اولیه محصولات آنها مانند Chromecast Audio و Google Home حق اختراع Sonos را نقض می کند. با این حال، آزمایش اخیر ارزیابی کرد که آیا محصولات بعدی گوگل همچنان حق اختراع Sonos را نقض می کنند یا خیر. برای خوشحالی Sonos، هیئت منصفه محکم با شرکت فناوری صوتی طرف شد. با این وجود، هیئت منصفه هیچ تخلفی در مورد حق ثبت اختراع دوم مربوط به کنترل دستگاه از طریق تلفن های هوشمند یا دستگاه های دیگر پیدا نکرد، زیرا Sonos نتوانست به طور قانع کننده ای ثابت کند که برنامه Google Home آن را نقض کرده است.

بیشتر بخوانید  فایرفاکس موتور جستجوی یاهو را جایگزین گوگل کرد

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : پیکسل واچ 2 دارای عمرباتری بیشتری است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *