آنتی ویروس پادویش

پیکسل فولد گوگل طراحی متفاوتی نسبت به زد فولد دارد

پیکسل فولد گوگل طراحی متفاوتی نسبت به زد فولد دارد

تا چند هفته دیگر، بازار گوشی‌های هوشمند تاشو با معرفی اولین گوشی تاشو گوگل، پیکسل فولد، داغ خواهد شد. اطلاعات فاش شده Pixel Fold نشان داده که گوشی منحصربفرد گوگل در مقایسه با گوشی های هوشمند Galaxy Z Fold سامسونگ دارای صفحه نمایش بیرونی بزرگتری خواهد بود، اما تا آنجا که به طراحی و ظاهر نمایشگر داخلی تاشو مربوط می شود، به نظر می رسد Pixel Fold یک گزینه متفاوت در مقایسه با Galaxy Z Fold 4 یا Galaxy Z Fold 5 خواهد بود.

یک دستگاه پیکسل فولد در ویدیویی که به بیرون درز کرده بود، رویت شد و نشان می‌دهد که چگونه گوگل حاشیه‌های بسیار بزرگی را در اطراف نمایشگر تاشو گذاشته و حالات بسیار جدی مایکروسافت سرفیس دو را ایجاد می‌کند. حاشیه‌های بزرگ‌تر می‌توانند محافظت بیشتری از نمایشگر داشته باشند، اما مطمئناً Pixel Fold را در مقایسه با گوشی‌های تاشو سامسونگ قدیمی متفاوت می سازند.

اینکه آیا این موضوع باعث می‌شود طرفداران گوگل نتوانند Pixel تاشو انتخاب کنند یا نه، هنوز مشخص نیست، اما می‌توانیم بگوییم که با ورود پیکسل فولد کار سامسونگ دشوار خواهد شد. جدای از طراحی خسته کننده، سامسونگ همچنین این مزیت را دارد که در بازارهای بیشتری فعال است و در بین مشتریان عمومی بسیار محبوب است، اگرچه ما دوست داریم سامسونگ بتواند صفحه نمایش بیرونی در سری Z Fold را کمی بزرگتر کند.

متأسفانه، انتظار نمی رود که گلکسی زد فولد 5 تغییر عمده ای در سایز صفحه نمایش ایجاد کند، بنابراین هرکسی که بخواهد گلکسی زد فولد بزرگتر داشته باشد، احتمالاً امسال دوباره ناامید خواهد شد. اما اگر مشتاقانه منتظر Z Fold 5 هستید، ممکن است بتوانید زودتر از حد انتظار یکی را انتخاب کنید، زیرا شایعات حاکی از آن است که سامسونگ ممکن است زودتر به معرفی و عرضه آنها بپردازد.

این برند کره ای هر سال نسل جدیدی از گوشی های تاشو خود را معرفی و عرضه کرده است. سری گلکسی زد 5 امسال نیز از قاعده مستثنی نیستند و می توانند تجربه خوبی رقم زنند. گوگل نیز در جریان رویداد I/O 2023 خود اولین گوشی تاشو را معرفی می کند تا به شایعات پایان دهد و دستگاهی قابل قبول عرضه دارد.

به هر حال باید منتظر اخبار بیشتر باقی ماند.

بیشتر بخوانید  رویت شدن گوگل پیکسل 9 در گوگل اپ

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : پیکسل فولد گوگل طراحی متفاوتی نسبت به زد فولد دارد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *