پادویش

پیدا شدن باگ جدید در گوشی‌های پیکسل گوگل

گوگل سال ۲۰۱۶ اولین گوشی خود را با نام پیکسل و پیکسل ایکس ال معرفی کرد که یک با گوشی با قابلیت‌های بسیاری به شمار می‌آمد. ولی از همان ابتدا به نظر می‌رسید که این گوشی‌ها که توسط گوگل طراحی شده و توسط اچ تی سی ساخته شده بودند، در رابطه با صدا مشکل دارند و که این مشکل خود را در صداهای بلند نشان می‌داد. عده‌ای می‌گفتند که مشکل نرم افزاری می‌باشد و عده‌ای هم می‌گفتند که مشکل صدای گوگل پیکسل سخت افزاری است که در نهایت خود گوگل تائید کرد که این مشکل مشکلی سخت افزاری می‌باشد. اما ظاهرا این تنها مشکل گوشی‌های گوگل نبوده و این بار مشکل جدیدی گریبان پیکسل را گرفته است که این بار در رابطه با بلوتوث گوشی بوده و باعث می‌شود که بلوتوث خود به خود خاموش شود.

ظاهرا به تازگی در انجمن‌های مربوط به گوشی پیکسل، صاحبان این نوع گوشی‌ها می‌گویند که بلوتوث گوشی‌شان بدون اینکه کاری انجام دهند، خود به خود خاموش می‌شود. گوگل هنوز این مشکل را تائید نکرده و همچنین در حال حاضر اظهار نظری هم در این باره نکرده است. همچنین ظاهرا شاهد مشکل دیگری هم در رابطه با باتری این گوشی می‌باشیم، بدین صورت که گوشی نشان می‌دهد که هنوز ۳۰ درصد از شارژ باتری مانده است، ولی خود به خود خاموش می‌شود. البته انتظار می‌رود که به زودی این مشکل مربوط به باتری حل شود.

به نظر می‌رسد که مشکلی که برای بلوتوث این گوشی بوجود آمده است، ناشی از آپدیت جدیدی می‌باشد که گوگل در ماه گذشته آن را برای گوشی‌های پیکسل ارائه داده بود و احتمال می‌رود که گوگل پس از اینکه مشکل را تائید کند، با یک آپدیت دیگر آن را حل کند. البته اگر این بار هم با ارائه دادن آپدیت جدید برای حل یک مشکل، مشکل جدیدی به بار نیاید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : پیدا شدن باگ جدید در گوشی‌های پیکسل گوگل

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *