پادویش

پرینتر بزرگ TC-5200 کانن معرفی شد

پرینتر بزرگ TC-5200 کانن معرفی شد

Canon یک چاپگر رومیزی با فرمت بزرگ را معرفی کرده است که می تواند اسناد 24 اینچی را چاپ کند. چاپگر بزرگ Canon TC-5200 را می توان روی دسکتاپ یا قفسه برای کار با چاپ های بزرگ استفاده کرد. این محصول به تازگی در چین عرضه شده است و می تواند پس از آن وارد بازارهای دیگر شود.

چاپگر Canon TC-5200 دارای طراحی بدنه بالایی بدون پشتیبانی از حلقه محور افقی است. تغذیه کننده خودکار اسناد ASF چاپگر می تواند 50 برگ کاغذ A3 یا 100 برگ کاغذ A4 را در هر لحظه بارگذاری کند. بنابراین می تواند به چاپ پیوسته خودکار یک سند واحد دست یابد. همچنین می تواند به جابجایی خودکار بین کاغذ ورق و کاغذ رول در حین چاپ دست یابد. این چاپگر از خروجی چند رسانه ای برای بسته بندی، برچسب ها، پوسترها و سایر موارد خلاقانه پشتیبانی می کند. رنگ های مختلف مواد و اندازه ها توسط چاپگر تطبیق داده می شود.

Canon TC-5200 می تواند عکس های رنگی را به صورت یکپارچه چاپ کند. بخش عمده ای از فعالیت های آن در قسمت جلوی بدنه قرار می گیرد. ویژگی ها شامل بارگذاری رول و بارگیری با ورق تغذیه می شود. تعویض کارتریج تعمیر و نگهداری و افزودن جوهر به چاپگر. بدنه جلویی جایی است که می توان این کارها را بدون جابجایی چاپگر انجام داد.

چاپگر جدید کانن با ظرفیت بالا از یک بطری جوهر 170 میلی لیتری استفاده می کند که برای کار مداوم مناسب است. این چاپگر یک دستگاه کم مصرف با توان مصرفی 28 وات است. این چاپگر از یک جوهر تمام رنگدانه چهار رنگ استفاده می کند که می تواند متن کوچک و خطوط نازک را در نقاشی ها به وضوح بازتولید کند. اگرچه زمانی که نقاشی مرطوب است یا با خودکار علامت گذاری می شود، جوهر به راحتی پخش نمی شود.

کانن هنوز TC-5200 را به بازار عرضه نکرده است اما ممکن است قریب الوقوع باشد. جزئیات قیمت و در دسترس بودن جهانی چاپگر نیز در حال حاضر وجود ندارد.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  دوربین های فیلمی کانن به خاطرات سپرده شدند

نظرات در مورد : پرینتر بزرگ TC-5200 کانن معرفی شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *