پادویش

پاویون منتورها و مشاوران اینوتکس 2023 راهکاری برای رونق کسب و کار ها و استارتاپ ها

پاویون منتورها و مشاوران اینوتکس 2023 راهکاری برای رونق کسب و کار ها و استارتاپ ها

در همزمان با برگزاری نمایشگاه اینوتکس 2023 در پارک فناوری پردیس، پاویون منتورشیپ و مشاوران از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت با هدف رفع مشکلات کسب و کار و توسعه ایده‌های استارتاپی برگزار خواهد شد. بیش از ۴۰ متخصص و منتور از سراسر کشور به منظور کمک به رفع مشکلات کسب و کار و توسعه ایده‌های استارتاپی به این رویداد شرکت خواهند کرد. در این دوره از پاویون منتورشیپ، از حضور منتورها و مشاوران موفق کشور در صنعت و دانشگاه، همچنین اساتید برجسته دانشگاه‌های برتر کشور در زمینه کارآفرینی نیز استفاده خواهد شد. در ۱۸ حوزه تخصصی، مخاطبان می‌توانند در زمینه‌های مختلف با متخصصان و منتوران در حوزه کسب و کار و ایده های خود مشورت کنند. این حوزه‌ها شامل مدل و توسعه کسب و کار، فنی و برنامه نویسی، اینترنت اشیاء، سلامت، منابع انسانی، ارزش گذاری و سرمایه گذاری، فین تک و اینشورتک، فناوری های همگرا، روابط عمومی، بازاریابی، فناوری بلاکچین، تیم سازی، رهبری، استراتژی، مدیریت محصول، رابط کاربری، تجربه کاربری، هوش مصنوعی، حقوقی، مجوزها، صادرات، طراحی صنعتی و برندینگ می‌باشد.

در سال جاری، جلسات آنلاین به همراه جلسات حضوری در نمایشگاه برگزار خواهد شد. این اقدام به دلیل عدم توانایی برخی متقاضیان و منتورها در حضور در نمایشگاه بوده است. برگزاری جلسات آنلاین باعث رساندن خدمات به تعداد بیشتری از مخاطبان و منتورها می شود.
در پاویون منتورشیپ نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳، هر متقاضی می تواند از وقت مشاوره ۲۰ دقیقه‌ای استفاده کند و برای صحبت و همکاری بیشتر در خارج از زمان برگزاری نمایشگاه هم امکان وجود دارد.
حضور منتورها بر اساس مهارت ها و تخصص های آنان برنامه ریزی شد و جلسات مشاوره بر اساس نیازهای مختلف در حوزه بازاریابی به صورت آنلاین و یا حضوری برگزار می شود. شرکت کنندگان می‌توانند در زمینه‌های مختلف با منتورها و مشاوران مطرح و شناخته شده در زمینه کسب و کار و ایده های خود مشورت کنند.
درخواست حضور در پاویون منتورها و مشاوران نمایشگاه از طریق inotex.com/mentorship قابل ثبت می باشد. نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2023 از 19 تا 22 اردیبهشت در پارک فناوری پردیس برگزار می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : پاویون منتورها و مشاوران اینوتکس 2023 راهکاری برای رونق کسب و کار ها و استارتاپ ها

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *