پروژه مورفیوس سونی تا حالا 85 درصد رشد کرده است

شرکت سونی این روز ها در تکاپوی تولید و ساخت وسایل جدید می باشد. این شرکت می خواهد نام برند خود را درمیان رقبا با افتخار بلند کند. این برند ژاپنی با تولید کنسول های پلی استیشن 4 توانست به فروش خوبی دست پیدا کند و دل بسیاری از کاربران خود را با این کار خوشحال سازد. 

همانطور که در مقاله بررسی این کنسول هم بیان گردید ، پی اس 4 دارای امکاناتی می باشد که هر کاربری آرزوی داشتن آن را دارد. پی اس 4 در دل خود یک پردازنده قدرتمندی دارد که اجرای هر بازی را برای کاربران میسر می سازد. این کنسول که رقیب Xbox One می باشد. توانست به فروش بالایی نسبت به ایکس باکس برسد.

ولی هدف ما از این مقدمه چینی ها فقط و فقط معرفی یک مسئله به شماست. آن هم پروژه مورفیوس. برای اینکه بیشتر با این بخش سونی آشنا شوید به شما پیشنهاد می کنیم ما را تا پایان مقاله همراهی نمایید.

پروژه مورفیوس یک بخش است که شرکت سونی تا بحال توانسته 85 درصد آن را تکمیل نماید. معنی مورفیوس به زمان قدیم و مردم یونان قدیم باز می گردد. که معنی این عبارت به معنی خدای رویاها بود. شرکت سونی ادعا کرده با درج این نام روی پروژه خود می خواهد به کاربران بفهماند که این یک رویای مجازی و غیر باور می باشد.

مور فیوس می تواند به شما این امکان را دهد که شما با بستن دستگاه های زیر مجموعه مورفیوس به بدن خود بتوانید کار های پلیر بازی خود را انجام دهید. یعنی شما هر چه کاری را انجام دهید فرد مخاطب بازی هم همان کار را انجام دهد.

همچنین مدیر شرکت سونی این را هم افزود که با مورقیوس می توان از فناوری از تحصیل از راه دور را ارتقا داده و حتی سفر مجازی هم برای خود بسازید. اطلاعات دقیق این پروژه بعد ها روی سایت قرار گرفته خواهد شد. 

منبع: vg247

کلمات کلیدی : سونی , مورفیوس , پروژه , ,واقعیت مجازی , 85 درصد

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  سونی و احتمال معرفی گوشی تاشو

نظرات در مورد : پروژه مورفیوس سونی تا حالا 85 درصد رشد کرده است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *