ویو اینستاگرام چیست؟

ویو اینستاگرام چیست؟

در این مقاله می خواهیم به اطلاعاتی در مورد ویو اینستاگرام و این که ویو چقدر حائز اهمیت می باشد ، بپردازیم.

همان طور که می دانید شبکه مجازی و اجتماعی اینستاگرام در بین مردم رواج پیدا کرده است و منبع در آمد خیلی از افراد نیز شده است.  View یا ویو اینستاگرام به تعداد باز دید پیج شما گفته می شود. ویو اینستاگرام مشخص می کند که دقیقا چه تعدادی از فالوور های شما پست یا استوری تان را دیده اند. برای مثال اگر پیج اینستاگرامی دارید و از راه آن کسب در آمد با بیزینس های کوچک و بزرگ انجام می دهید باید بدانید پست، استوری، حتی تعداد کامنت ها و ریپلای های محتوا های پیج شما چقدر می باشد تا بتوانید متوجه شوید که چه محتوا و موضوعی بیشتر بازدید دارد و استقبال می شود.

شبکه ی مجازی اینستاگرام

ویو اینستاگرام برای پیج شما بسیار مهم می باشد. در کل، باز دید و ویو اینستاگرام شامل دو قسمتِ پست و استوری می باشد.

ویو اینستاگرام برای پست

برای مشاهده ویو و بازدید پستی که گذاشته اید می توانید به تعداد لایک ها توجه کنید، به شرط این که پست شما به صورت عکس یا فیلم در قالب چند اسلایدی باشد. اما اگر پست شما به صورت IG Tv بود یا فیلم 1 دقیقه ای در قالب چند اسلایدی بود، برای تعداد ویو پست خود خیلی تعداد لایک ها مد نظر تان نباشد. افرادی هستند که لایک نمی کنند اما پست های شما را می بینند. این افراد  باعث  ای می شوند که قسمت ویو پست بیشتر از قسمت از لایک ها باشد.

ویو اینستاگرام برای استوری

اگر می خواهید بدانید که چند نفر استوری شما را دیده اند، می توانید از پایین صفحه ی آن استوری تعداد ویو ها را ببینید و می توانید با بالا کشیدن استوری، آیدی هر فردی که استوری شما را دیده است را ببینید. اینستاگرام برای قسمت تنظیمات گزینه ای گذاشته است تا شما اگر نخواستید فردی که مورد نظر تان است استوری شما را ببیند، بتوانید آن فرد را Hide یا به عبارتی از دیدن استوری خود پنهان کنید. برای انجام این کار شما می توانید وارد تنظیمات پیج اینستاگرام خود شوید و گزینه ی استوری را انتخاب کنید. در بخش ویو با انتخاب گزینه Hide story from می توانید از میان فالوور های خود افرادی که می خواهید را Hide کنید تا نتوانند استوری شما را ببینند.

شما اگر در پیج خود محتوایی به صورت فیلم بگذارید، ویو هایی که دریافت می کنید بیشتر از تعداد لایک ها می باشد زیرا شاید افرادی فیلم شما را ببینند اما لایک نکنند. حال اگر پیج خود را تازه ساخته باشید و نیاز به بازدید و ویو داشته باشید تنها راه آن این است که خرید بازدید استوری داشته باشید. این توضیح در مورد ویو استوری هم صدق می کند؛ با این تفاوت که استوری بعد از 24 ساعت پاک می شود اما شما می توانید از ویو استوری خود اسکرین شات داشته باشید تا بتوانید بفهمید بیشترین محتوا و موضوع مورد علاقه مردم چیست.

 

ویو استوری اینستاگرام

 

راه های افزایش ویو اینستاگرام

-به طور مرتب و دقیق و کاملا با برنامه ریزی پست بگذارید.

-از بیو و پروفایل گیرا و جذاب و متناسب با پیج تان استفاده کنید.

-از هشتگ های مربوط به محتوای خود استفاده کنید.

-اگر کسی شما را دنبال می کند به دلیل موضوع پیج تان است، پس بهتر است از استوری های زیادی در ارتباط با پیچ خود استفاده کنید. در استوری هایی که می گذارید از نظر سنجی ها و سوال های جذب کننده استفاده کنید.

– یکی دیگر از روش های افزایش ویو اینستاگرام مشخص کردن لوکیشین یا همان موقعیت مکانی خود می باشد.

اکنون شما می توانید با انجام تمام کار هایی که گفته شد ویو اینستاگرام خود را بالا ببرید. اما نکته ی بسیار مهم این است که هم خیلی دیر به تعداد ویو های مورد نظر تان می رسید و هم این که کمی کار برای شما دشوار می شود. پس بهتر می باشد که فالوور ها و ویو های واقعی خریداری کنید.

مزایا ویو اینستاگرام

بهتر می باشد که شما به جای خرید لایک و فالوور از خرید ویو اینستاگرام استفاده کنید. زیرا مزایا ویو اینستاگرام بیش تر می باشد. اگر شما فالوور خریداری کنید ممکن است الکی و فیک باشند و هم توقع ویو خوردن محتوا هایی که می گذارید توسط افراد دنبال کننده ی پیج شما، بالا می رود. حتی توقع آن ها در تعداد کامنت های زیر پست شما نسبت به دنبال کننده هایتان بالا می رود.

اگر ویو اینستاگرام خریداری کنید، افرادی که پست شما را می بینند زیاد می شوند و ممکن است در صورت جذاب و گیرا بودن آن پست، آن را برای افراد دیگری در دایرکت ارسال کنند که این خودش باعث افزایش ویو و باز دید می شود. هم چنین با افزایش بازدید واقعی با تشخیص اینستاگرام پست شما در اکسپلور قرار می گیرد.

از دیگر مزیت های ویو اینستاگرام این است که اگر پیج شما برای کار و بیزینس تان می باشد با ویو ها و باز دید های بیشتر در صد کسب در آمدتان نیز بالا تر می رود.

بالا رفتن تعداد لایک ها و کامنت های واقعی، بالا رفتن فالوور های واقعی پیج و معتبر و با ارزش شدن ویدئو شما از دیگر مزایا ویو اینستاگرام می باشد.

ویو بالای اینستاگرام باعث رونق کسب و کارتان میشود.

نکات خرید ویو اینستاگرام

اگر می خواهید ویو اینستاگرام را خریداری کنید حتما باید یک سری از نکات را رعایت کنید.

اول از همه این که شما برای خرید ویو اینستاگرام، اگر پیج تان باز نیست حتما باید پیج خود را از حالت خصوصی و پرایویت در بیاورید و با رفتن به قسمت تنظیمات و سپس انتخاب گزینه Privacy می توانید این کار را انجام دهید.

هنگامی که قصد خرید ویو اینستاگرام را دارید بهتر است ایمیلی معتبر و در دسترس داشته باشید تا در هنگام پر کردن فرم خرید از آن ایمیل استفاده کنید. از دیگر نکات خرید ویو اینستاگرام این است که شما حتما باید در موقع خرید لینک فیلم و پست مد نظرتان را که قصد دارید باز دیدش بیشتر شود را وارد کنید.

سایت های زیادی در زمینه فروش ویو اینستاگرام  فعالیت می کنند یکی از این سایت ها معتبر سایت دریچه 67 است. شما در این سایت به راحتی می توانید خدمات ویو پست اینستاگرام ، خرید ویو استوری اینستاگرام ، خرید فالوور ، خرید لایک اینستاگرام و … را تجربه کنید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ویو اینستاگرام چیست؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *