پادویش

آشنایی با ویدیو گرام

ویدئو گرام

آشنایی با ویدیو گرام: ویدئو گرام یک ابزار جدید برای تلگرام است ، البته شایان ذکر است ویدیوگرام نسخه غیر رسمی از تلگرام است.

فرادرس

ویدیو گرام چیست ؟

اگر در اینترنت کمی جستجو کنید خواهید دید که سایت های با عنوان ویدیو گرام هستند که در آنها می توانید به صورت انلاین یک ویدیو را تماشا کنید ، به عبارتی دیگر سرویسی می باشد که برای اشتراک ویدیو مورد استفاده قرار می گیرد از لحاظ لغوی اگر بخواهیم ویدیو گرام را تشریح کنیم باید بگوییم ویدیو که مشخص است منظور از یک رشته تصویری که به صورت الکترونیکی مانند یک فرآیند ایجاد شده اند که با سرعتی در فرمت انالوگ یا دیجیتال بر روی صفحه نمایش نشان داده می شوند  اما گرام به هر پسوندی که از نوشتن یا ترسیم شدن باشد شکل گرفته است ویدیو گرام را می توانیم شامل مواردی هم چون انواع پویا نمایی ها (انیمیشن ها)، انواع کلیپ های تصویری، تیزرهای تبلیغاتی، انواع فیلم های بلند و کوتا، و تریلرها و …  می باشد و مانند یک چتر می باشد که تمامی موارد گفته شده را شامل می شود . سایت های که با نام  ویدیو گرام تشکیل شده اند  هدف اصلی شان برقراری یک سایت امن در حیطه پخش ویدیو و گاهی نقد و بررسی آنها می باشد. اما در ادامه ما می خواهیم به معرفی نرم افزار ویدیو گرام بپردازیم .

این نرم افزار یک نسخه غیر رسمی از تلگرام می باشد که دارای امکانات ویژه و متنوعی می باشد . کاربران می توانند کنار تلگرام خود از ویدیو گرام نیز استفاده کنند . ویدیو گرام برنامه ای است که علاوه بر اینکه شما می توانید در آن چت صوتی برقرار کنید می توانید اقدام به تماس تصویری نیز بنمایید تنها نکته ای که نباید در این قسمت فراموش کنید این است که هر دو کاربران هم تماس گیرنده و هم دریافت کننده باید از این نرم افزار استفاده کنند . این نرم افزار دارای امکانات ویژه ای می باشد که در ادامه به برخی از این ویژگی ها اشاره کرده ایم :

  • برقرار تماس تصویری و صوتی
  • نمایش ندادن حالت آنلاین کاربر
  • دارا بودن تقویم شخصی
  • کانال های پیشنهادی ( در این قسمت به شما کانال های برای عضویت پیشنهاد می گردد )
  • رنگ بندی های متفاوت و زیبا
  • غیر فعال کردن حالت تایپ ( شما می توانید در این قسمت حالت تایپ را غیر فعال کنید تا زمانی که تایپ می کنید شخص متوجه تایپ شما نشود )
  • آی دی یاب ( با وارد کردن نام کاربری می توانید به قسمت چت وارد شوید .

هم اکنون شما می توانید این برنامه را برای گوشی خود دانلود نمایید .

لینک دانلود اپلیکیشن ویدیو گرام

3.5/5 - (37 امتیاز)

نظرات در مورد : آشنایی با ویدیو گرام

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *