پادویش

ورود به دنیای ارز دیجیتال بدون آگاهی شلیک به پای خود است

ورود به دنیای ارز دیجیتال بدون آگاهی شلیک به پای خود است

پول یا ارز دیجیتال به هر وسیله‌ پرداختی اطلاق می‌شود که صرفاً به صورت الکترونیکی وجود داشته باشد. پول دیجیتال شکل فیزیکی ندارد و شما نمی‌توانید دارایی دیجیتال خود را ببینید، بنابراین چیزی مانند سکه یا دلار نیست. این پول را می‌توانید با استفاده از سامانه‌های آنلاین دریافت و انتقال دهید.

فرادرس

در دوره‌های آموزش ارز دیجیتال حشم بان شما کاملاً در ارتباط با ارز دیجیتال آگاهی بدست می‌آورید و چگونگی کسب و معامله ارزهای دیجیتال را می‌آموزید.

مزایای پول دیجیتال چیست؟

زیر ساخت پولی و مالی فعلی یک سیستم پیچیده است که از تعداد زیادی نهادها تشکیل شده است. انجام گرفتن هر معامله بین موسسات مالی به زمان و هزینه قابل توجهی نیاز دارد، چون آن‌‌ها در سیستم‌های تکنولوژی و رژیم‌های مقررات مختلف فعالیت دارند. مزیت اصلی پول دیجیتال این است که سرعت تراکنش را افزایش می‌دهد و هزینه‌ها را کاهش می‌دهد.

آموزش صفر تا صد ارز دیجیتال حشم بان به شما کمک می‌کند که خیلی راحتتر و روشن‌تر تعریفی درست از ارز دیجیتال و مزیت‌هایش در مقایسه با ارزهای قابل لمس یا اسکناس دریافت کنید. برخی از مهم‌ترین مزیت‌های ارز دیجیتال به قرار زیر است.

آموزش رمز ارز و مزایای پول دیجیتال

یکی از اهداف دوره‌های آموزش رمز ارز حشم بان این است که سرمایه‌گذاران فعلی و کسانی که می‌خواهند در آینده در خرید و فروش این رمز ارزهای الکترونیکی فعالیت داشته باشند، مزیت‌های پول دیجیتال را می‌توانند براحتی از پول‌ و اسکناس قابل لمس یا استفاده از عملیات‌های بانکی تمیز دهند.

برخی از مزیت‌هایش به شرح زیر است:

 • روند ذخیره سازی فیزیکی را حذف می‌کند

یکی از مزیت‌های پول دیجیتال این است که نیاز به ذخیره‌سازی فیزیکی و نگهداری را که از ویژگی‌های سیستم‌های پول نقد است حذف می‌کند. خوبی پول دیجیتال این است که فرد دیگر مجبور نیست برای اطمینان از به سرقت نرفتن پول و دارایی‌اش حتماً در صندوق‌های بانکی سرمایه گذاری کند.

ذخیره‌سازی و انتقال پول دیجیتال یکی دیگر از مباحث مهمی است که شما باید در ارتباط با معامله این رمز ارزها بیاموزید. حشم بان برای آموزش سریعتر و راحتتر شما چندین فیلم آموزش ارز دیجیتال گردآوری کرده که فوق‌العاده کاربردی هستند و فهمشان نیز خیلی راحت است.

ورود به دنیای ارز دیجیتال بدون آگاهی شلیک به پای خود است

 • ساده سازی حسابداری و ثبت سوابق

یکی دیگر مزیت‌های فوق‌العاده خوب پول دیجیتال این است که حسابداری و ثبت سوابق تراکنش‌ها را از طریق فناوری ساده می‌کند. بنابراین زمانی که شما ارز دیجیتال معامله می‌کنید دیگر نیازی به حسابداری دستی و دفترهای مجزا برای نگهداری سوابق معاملات ضروری ندارید. در فیلم آموزش صفر تا صد ارز دیجیتال نیز به این مزیت پول دیجیتال و چگونگی اثرگذاری‌اش اشاره می‌شود.

 • هزینه‌های نقل و انتقال را کاهش می‌دهد

دیگر مزیت پول دیجیتال که دوره آموزش ارز دیجیتال حشم بان نیز به آن اشاره می‌شود، کاهش هزینه‌هاست. با وجود اینکه شما در حال خرید و فروش ارز هستید اما دیگر متحمل هزینه‌های سنگین نقل و انتقال نمی‌شوید. در سیستم پولی و مالی بانک همیشه زمان و هزینه زیادی برای انتقال پول از طریق مرزها متوجه سرمایه‌گذاران است، حال آنکه پول دیجیتال این مشکل را کاملاً برطرف کرده است.

پول دیجیتال این پتانسیل را دارد که با حذف واسطه‌ها و کاهش بیشتر هزینه‌های مربوط به نقل و انتقالات برون مرزی، صنعت حوله را متحول کند.

 • واسطه‌ها را حذف می‌کند

پول دیجیتال این قابلیت را دارد که واسطه‌ها را در اجرای سیاست‌های پولی حذف کند. در چنین حالتی گروه‌هایی از مردم که سابقاً از دایره اقتصاد کنار گذاشته شده بودند، می‌توانند وارد معاملات پولی و مالی دیجیتالی شوند. مثلاً اگر شما بانک ندارید یا اینکه در صندوق بخصوصی سرمایه‌گذاری نکردید، می‌توانید با استفاده از پول دیجیتال موجود در کیف پول آنلاین یا تلفن همراه در یک فعالیت اقتصادی شرکت کنید.

 • تراکنش‌ها غیرقابل نفوذ می‌شوند

یکی از مباحثی که همواره فعالیت حوزه معاملات ارز دیجیتال به آن تاکید دارند و از آن طرفداری می‌کنند این است که سیستم‌های بانکی و دولت‌ها به تراکنش‌های مالی افراد دسترسی دارند. اما ما در آموزش ارز دیجیتال رایگان هم اشاره می‌کنیم که خرید و فروش ارز دیجیتال یک راه حل خوب برای این است که ردیابی و سانسور تراکنش‌ها برای دولت و مقامات غیرممکن شود.

بهترین بازی های ارز دیجیتال

بهترین بازی های ارز دیجیتال در سایت حشم بان معرفی شده اند. این بازی ها کاملا شبیه بازی های کامپیوتری و موبایل است که به وسیله آن شما می توانید جوایزی دریافت کنید و آن ها را در صرافی به فروش رسانیده و پول دریافت کنید. این مقاله را از دست ندهید.

منظور از انواع ارز دیجیتال در آموزش ارز دیجیتال

به لطف و پشتوانه تکنولوژی پول دیجیتال این قابلیت را دارد که برای اهداف متعدد سازگار شود، بنابراین می‌تواند اسکال مختلفی نیز داشته باشد. سه شکل متفاوت از پول دیجیتال که در چند سال اخیر ظهور کردند به شرح زیر است:

ارزهای دیجیتال بانک مرکزی

 • ارزهای دیجیتال بانک مرکزی را با اصطلاح CBDCs معرفی می‌کنند.
 • ارزهای دیجیتال بانک مرکزی ارزهایی هستند که توسط بانک مرکزی یک کشور صادر می‌شوند.
 • این ارزها جدای از ارزهای فیات هستند که دارای پشتوانه اعتبار بانک مرکزی هستند.
 • ارزهای دیجیتال بانک مرکزی واسطه را حذف می‌کنند و سبب ارتباط مستقیم بین دولت و شهروندان عادی می‌شوند.
 • این ارزها به دو صورت در اقتصاد پیاده سازی می‌شوند: ارزهای خرده فروشی که برای تراکنش‌های روزانه طراحی شده‌اند و شبیه به ارزهای فیات هستند و ارزهای عمده فروشی برای تراکنش‌های انجام شده بین بانک‌ها و موسسات مالی استفاده می‌شوند.

ارزهای رمزنگاری شده

 • ارزهای دیجیتال، ارزهای دیجیتالی هستند که با استفاده از رمزنگاری طراحی شده‌اند. از جمله محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال بیت کوین و اتریوم را می‌توان نام برد.

استیبل کوین‌ها

 • استیبل کوین‌ها گونه‌ای از ارزهای دیجیتال هستند و برای مقابله با نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال معمولی توسعه پیدا کرده‌اند.

آموزش ارز دیجیتال آپارات

یکی از روش‌های دیگری که مورد تایید است دانلود و مشاهده آموزش ارز دیجیتال آپارات حشم بان است. فیلم‌های آموزشی که از حشم بان در این سایت وجود دارد در یادگیری و افزایش دانش و مهارت خرید و فروش ارز دیجیتال به شما کمک خواهند کرد. در کلیپ‌های تصویری درمورد اینکه ارز دیجیتال چیست، انواع ارز دیجیتال، معایت و مزایا و … بسیاری دیگر از مباحث تخصصی که در حیطه ارزهای دیجیتال رواج دارند صحبت خواهد شد.

 • سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زوم تک در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.
به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ورود به دنیای ارز دیجیتال بدون آگاهی شلیک به پای خود است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *