آنتی ویروس پادویش

وان پلاس پیشتاز در میان برندهای اندرویدی برای ارائه بروزرسانی

وان پلاس پیشتاز در میان برندهای اندرویدی برای ارائه بروزرسانی

بر کسی پوشیده نیست که کاربران اندروید اغلب از تعداد دفعات به روز رسانی نرم افزار ناراضی هستند. اگرچه این موضوع در سال های اخیر کمی بهبود یافته است، اما تقریباً هر برندی شکایت هایی از کاربران دریافت کرده است. خوشبختانه، OnePlus با ارائه ارتقاء نرم افزاری گسترده، گام مهمی برای تغییر این تصور برداشته است. این شرکت در تلاش است تا یک دوست قابل اعتماد و طولانی مدت برای کاربران باشد.

OnePlus رسما اعلام کرد که کاربرانش می توانند از طولانی ترین به روز رسانی نگهداری نسخه نرم افزاری موجود در بازار لذت ببرند. این خبر در بازار گوشی های هوشمند سر و صدایی به پا کرده است و انتظار می رود برای کاربران OnePlus 11، OnePlus Ace 2 و OnePlus Ace 2V مفید واقع شود.

طبق بیانیه این شرکت، OnePlus 11 هر 5 سال یک بار 4 نسخه اصلی اندروید را به‌روزرسانی و وصله‌های امنیتی دریافت می‌کند. از سوی دیگر، Ace 2 و Ace 2V هر 4 سال یک بار 3 نسخه اصلی اندروید را ارتقا می دهند و وصله های امنیتی را ارسال می کنند. این بدان معناست که کاربران این دستگاه ها برای مدت بسیار طولانی تری نسبت به سایر برندهای گوشی هوشمند موجود در بازار به آخرین ویژگی ها و به روز رسانی های امنیتی دسترسی خواهند داشت.

لی جی، رئیس OnePlus چین، از پشتیبانی و شناخت کاربران تشکر کرد. وی همچنین اظهار داشت که این تصمیم برای ارائه طولانی‌ترین به‌روزرسانی نگهداری نسخه نرم‌افزاری آسان نیست، زیرا مستلزم سرمایه‌گذاری هنگفتی در تحقیق و توسعه است که بالغ بر 100 میلیون یوان است. با این حال، OnePlus متعهد به ارائه آخرین به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری برای کاربران خود است و این آخرین اعلامیه تعهد خود را به سطح کاملاً جدیدی می‌برد.

این شرکت به دلیل تعهد خود به ارائه به‌روزرسانی‌های منظم برای دستگاه‌های خود شناخته شده است. این آخرین اعلامیه نشان می دهد که OnePlus مایل است یک “دوست طولانی مدت” واقعی با کاربران خود باشد. این گواهی بر تعهد آنها به ارائه بهترین تجربه کاربری و ایجاد روابط بلندمدت با مشتریان خود است.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  تلویزیون 55 اینچی اولد OnePlus بزودی عرضه می شود

نظرات در مورد : وان پلاس پیشتاز در میان برندهای اندرویدی برای ارائه بروزرسانی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *