واتس اپ تماس با شماره های ذخیره نشده را آسان تر می کند

واتس اپ تماس با شماره های ذخیره نشده را آسان تر می کند

برکسی پوشیده نیست که واتس اپ یکی از پیام رسان های محبوب بوده که میلیاردها مخاطب در سراسر جهان دارد. این پیام رسان ویژگی های مختلفی را به مخاطب ارائه می دهد.

واتس اپ در چند سال گذشته تغییرات بزرگی در طراحی ایجاد کرده است. با این حال، بیشتر پیشرفت‌ها با تغییرات کمی در کیفیت زندگی همراه هستند و یکی از این تغییرات به زودی در واتس‌اپ در گوشی‌های هوشمند رخ خواهد داد.

به نظر می رسد واتس اپ در حال کار بر روی یک شماره گیر درون برنامه ای است که تماس با شماره هایی را که در لیست مخاطبین ذخیره نشده اند را آسان تر می کند. تصویر زیر نشان می دهد که شماره گیر چگونه به نظر می رسد. WABetaInfo این تغییر را در آخرین نسخه بتا (v2.24.9.28) برنامه مشاهده کرد.

همانطور که در بالا می بینید، یک شماره گیر ساده با صفحه کلید T9 در نیمه پایین صفحه و یک دکمه سبز رنگ در زیر صفحه کلید است. اگر می خواهید از طریق واتس اپ با فردی تماس صوتی یا تصویری برقرار کنید، باید شماره او را در لیست مخاطبین خود ذخیره کرده و سپس تماس برقرار کنید. شما مجبور نخواهید بود که با ویژگی جدید این فرآیند را طی کنید.

واتس اپ در گذشته تغییری مشابه در پیام رسانی ایجاد کرد. از قبل می توانید به شماره هایی که در لیست مخاطبین شما ذخیره نشده اند پیام دهید. این تغییر ممکن است زندگی را برای بسیاری از مردم کمی آسان‌تر کرده باشد و شرکت ممکن است بازخورد مثبتی برای آن تغییر دریافت کرده باشد. این ممکن است شرکت را تشویق کند تا تغییری مشابه در تماس ایجاد کند.

واتس اپ با ویژگی جدید همراه می شود

در دیگر خبرها واتساپ هر سال مجموعه گسترده ای از آپدیت را برای پیام رسان خود منتشر می کند. این شرکت حال تصمیم دارد ویژگی جدیدی را برای برنامه پیام رسان خود ارائه دهد.

بر اساس گزارش ها، واتس اپ راه‌اندازی یک ویژگی جدید حفظ حریم خصوصی را آغاز کرده است. این به کاربران کمک می کند تا سطح حریم خصوصی پیوندهایی را که در چت آنها به اشتراک گذاشته می شود را انتخاب کنند. این ویژگی هنوز به صورت عمومی اعلام نشده است، اما در برخی از حساب های آزمایشی بتا مشاهده شده است. همچنین گفته می شود واتس اپ در حال توسعه یک ویژگی جدید مشاهده ویدیو در این برنامه است. اخیراً گزارشی ادعا کرد که این شرکت در حال کار بر روی یک ویژگی چت قفل شده برای دستگاه های مرتبط است و انتظار می رود در به روز رسانی بعدی در دسترس قرار گیرد. واتس اپ در ابتدا قابلیت Chat Lock را برای گوشی های هوشمند در می 2023 عرضه کرد.

بیشتر بخوانید  امکان حذف پیام برای هر دوطرف در WhatsApp

بر اساس گزارش پلیس اندروید، واتس اپ شروع به ارائه یک ویژگی حفظ حریم خصوصی پیوند برای برخی از آزمایش کنندگان بتا کرده است. کاربران می‌توانند پیش‌نمایش پیوندها را با این ویژگی خاموش کنند، به این معنی که هیچ پیش‌نمایش تصویر کوچک یا هر داده دیگری مربوط به مقاله در کنار پیوند وجود نخواهد داشت. این هیچ اطلاعات آشکاری در رابطه با پیوند به هر کسی که سعی در کنجکاوی در چت ها دارد را نشان نمی دهد.

همچنین انتظار می‌رود که این ویژگی به شلوغ کردن چت‌ها و آسان‌تر کردن آن‌ها کمک کند. مهمتر از آن، انتظار می رود که از نشت داده ها نیز جلوگیری کند. آزمایش‌کنندگان بتا واتس‌اپ می‌توانند با ضربه زدن روی Privacy > Advanced در منوی تنظیمات واتس‌اپ، به این ویژگی در زیر گزینه Disable link previews دسترسی پیدا کنند. گجت 360 توانست تأیید کند که این ویژگی در آخرین نسخه بتا واتس اپ فعال است.

در همین حال، گزارشی توسط ردیاب ویژگی WhatsApp WABetaInfo ادعا کرد که این شرکت در حال توسعه یک ویژگی جدید مشاهده ویدیو است. این به کاربران امکان می‌دهد ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده در بین مخاطبین برنامه را در بخش تصویر در تصویر در برنامه مشاهده کنند. این شبیه به ویژگی تصویر در تصویر است که هنگام تماشای ویدیوهای یوتیوب و اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده در واتس اپ در دسترس است.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : واتس اپ تماس با شماره های ذخیره نشده را آسان تر می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *