پادویش

واتس اپ بتا یک ویژگی کد مخفی را ارائه می دهد

واتس اپ بتا یک ویژگی کد مخفی را ارائه می دهد

WhatsApp به طور مداوم رابط کاربری خود را از طریق آزمایش بتا افزایش می دهد، جایی که کاربران منتخب به شناسایی و رفع اشکالات، اصلاح ویژگی ها و ارزیابی عملکرد کمک می کنند. آزمایش‌کنندگان بتا به نوآوری‌ها دسترسی زودهنگامی دارند و اشکالات احتمالی را تأیید می‌کنند. این فرآیند به‌روزرسانی‌های پایدار را قبل از انتشار جهانی تضمین می‌کند.

به تازگی، واتس اپ یک بروزرسانی بتا جدید (نسخه 2.23.24.20) منتشر کرده است که یک ویژگی کد مخفی را برای چت های قفل شده معرفی کرده است که در دسترس برخی از آزمایش کنندگان بتا است. این ویژگی کد مخفی به کاربران اجازه می دهد تا نقطه ورود را برای مشاهده چت های قفل شده پنهان کنند و حریم خصوصی را ارتقا دهند.

با استفاده از این ویژگی، کاربران یک کد مخفی را پیکربندی می کنند و نقطه ورود از لیست چت ناپدید می شود. در مقابل کاربران با وارد کردن کد مخفی در نوار جستجوی تب Chats به چت های قفل شده دسترسی پیدا می کنند. علاوه بر این، واتس اپ در حال اضافه کردن ویژگی است که به کاربران اجازه می دهد به راحتی لیست چت های قفل شده خود را مستقیماً از تنظیمات حریم خصوصی پاک کنند. اگر کاربر کد مخفی خود را فراموش کند، این ویژگی مفید است، زیرا مانع از قفل شدن مکالماتش می شود.

این حریم خصوصی افزایش یافته تضمین می کند که مکالمات قفل شده پنهان می مانند و از اطلاعات حساس در برابر دسترسی غیرمجاز یا قرار گرفتن در معرض تصادفی محافظت می کند. حتی اگر شخصی به تلفن کاربر دسترسی فیزیکی پیدا کند، بدون کد مخفی به این مکالمات ایمن دسترسی نخواهد داشت.

واتس اپ به تدریج قابلیت کد مخفی را در چند هفته آینده برای کاربران بیشتری عرضه می کند و به طور بالقوه به عنوان یک به روز رسانی پایدار در آینده عرضه خواهد شد. واتس‌اپ به کار بر روی سایر ویژگی‌ها، از جمله ویژگی حفظ حریم خصوصی برای مخفی کردن آدرس‌های IP در حین تماس و یک ویژگی نمایه جایگزین برای جداسازی ارتباطات کاری و شخصی ادامه می‌دهد. قصد واتس اپ برای معرفی تبلیغات درون برنامه ای نیز توسط سرپرست آن تایید شده است.

بیشتر بخوانید  واتس اپ قابلیت کد مخفی را برای قفل کردن چت شخصی منتشر کرد

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : واتس اپ بتا یک ویژگی کد مخفی را ارائه می دهد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *