پادویش

واتساپ بالاخره شماره تلفن را با نام کاربری جایگزین کرد

واتساپ بالاخره شماره تلفن را با نام کاربری جایگزین کرد

واتس‌اپ، اپلیکیشن پیام‌رسان فوری محبوب، به‌روزرسانی جدیدی را از طریق برنامه بتا Google Play ارائه می‌کند و نسخه را به 2.23.5.12 افزایش می‌دهد. این به روز رسانی شامل یک ویژگی جدید است که مطمئنا مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار خواهد گرفت. به خصوص کسانی که در چت های گروهی بزرگ شرکت می کنند. این ویژگی زمانی که پیامی از یک مخاطب ناشناس در یک چت گروهی دریافت می کنید، شماره تلفن را با نام های فشاری در لیست چت جایگزین می کند.

به گزارش Wabetainfo، این قابلیت برای اولین بار در آپدیت بتای واتس اپ برای اندروید 2.22.25.10 معرفی شد. به‌روزرسانی اولیه شماره تلفن‌ها را با نام‌های کاربری درون حباب پیام در چت‌های گروهی تعویض کرد. تشخیص پیام های مخاطبین ناشناس در چت های گروهی شما آسان تر می شود. با آخرین آپدیت، واتس اپ این قابلیت را به لیست چت اضافه کرده است.

اکنون نام فشار جایگزین شماره تلفن در لیست چت می شود. درک اینکه مخاطب ناشناس کیست برای کاربران آسان تر می شود. بدون نیاز به ذخیره شماره به عنوان مخاطب جدید. این به ویژه در چت های گروهی بزرگ که شناسایی اعضای ناشناس گروه دشوار است مفید است. همچنین ممکن است به جای شماره تلفن در بخش‌های مختلف برنامه، مانند فهرست شرکت‌کنندگان گروه، نام فشار ظاهر شود.

در حالی که این ویژگی پس از نصب به‌روزرسانی بتای واتس‌اپ برای iOS 23.5.0.73 برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا iOS منتشر شده است، اما به این معنی نیست که شماره تلفن برای اعضای گروه پنهان است زیرا هنوز در حباب چت قابل مشاهده است.

این ویژگی جدید در حال حاضر برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا در دسترس است که آخرین به‌روزرسانی‌های واتس‌اپ بتا را برای اندروید از فروشگاه Play نصب می‌کنند. انتظار می رود در روزهای آینده برای کاربران بیشتری منتشر شود. امیدواریم در آینده بتوانیم فقط از طریق نام کاربری در برنامه ارتباط برقرار کنیم.

به طور کلی، این به‌روزرسانی مطمئناً برای بسیاری از کاربران واتس‌اپ که با شناسایی مخاطبین ناشناخته در چت‌های گروهی مشکل دارند، یک تغییر خوش‌آمد خواهد بود. ویژگی push name بدون شک مدیریت چت های گروهی را آسان تر می کند و ارتباطات را کارآمدتر می کند. ما همچنان به‌روزرسانی‌های واتس‌اپ را رصد می‌کنیم و آخرین اخبار را در مورد پیشرفت‌های بعدی به شما ارائه می‌کنیم.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : واتساپ بالاخره شماره تلفن را با نام کاربری جایگزین کرد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *