هیوندای نیز خط مونتاژش در ایران را تعطیل کرد !

هیوندای

گویا خروج ایالات متحده از برجام برای ایران تبعات بسیار زیادی را داشته، چرا که خیلی از کمپانی های خارجی که خط تولید و یا خط مونتاز در ایران داشتند، تصمیم گرفته اند تا ایران را ترک کنند؛ همانند پژو-سیتروئن که نیامده از ایران رفت! اکنون گویاهیوندای نیز قصد دارد از ایران برود و به کار خط مونتاژ خود در ایران پایان دهد. لازم به ذکر است که این خبر هنوز به‌ طور رسمی اعلام نشده است؛ ولی شواهد بیانرگ آن است که نمایندگان کمپانی هیوندای هیچ برنامه ای برای فروش محصولات وارداتی خود به ایران ندارند و گویا خودروهای مونتاژی این کمپانی کره‌ای هم قرار نیست در اختیار متقاضیان قرار بگیرد.

اخیرا پیامکی به خریداران هیوندای النترا ارسال شده است و در این پیامک تاکید شده است که به منظور تعیین تکلیف ثبت نام خودروی خود، از تاریخ ۲۱ تا ۳۱ خرداد به نمایندگی محل ثبت نام مراجعه نمایند. اکنون شنیده‌ های غیر رسمی حاکی از آن است، از آن جایی که تولید و تحویل النترا به دلایل خارج از اختیار این شرکت امکان‌ پذیر نمی باشد، این پیامک پیرو ماده ۲۴ قرارداد پیش‌ فروش خودروهای کرمان موتور به مشتریان ارسال شده و از آن ها خواسته شده است تا نسبت به تعیین تکلیف خودروی ثبت نامی خود اقدام نمایند.

گفته شده است که در صورت شرایط سریع و حاد مشتریانی که ثبت نام خود را تبدیل کرده اند یا انصراف داده باشند در اولویت ثبت نام و دریافت خودرو قرار خواهند داشت و اطلاع‌ رسانی از شرکت کرمان موتور به آنان صورت خواهد گرفت و همچنین تاکید شده از آن جا که این شرکت هیچ نقشی در این فرآیند نداشته است، در نظر دارد شرایط ویژه‌ ای زا فراهم نماید و از طریق بخشنامه سازمان فروش، اطلاع‌ رسانی های لازم را به انجام برساند.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  خودروهای پیش خرید شده رنو هفته های آینده تحویل داده خواهند شد

نظرات در مورد : هیوندای نیز خط مونتاژش در ایران را تعطیل کرد !

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *