آنتی ویروس پادویش

هک ۲ میلیون دلاری اندی؛ ضربه سنگین به “دوست صمیمی پپه قورباغه”!

هک ۲ میلیون دلاری اندی؛ ضربه سنگین به "دوست صمیمی پپه قورباغه"!

هک ۲ میلیون دلاری ارز دیجیتال اندی؛ زنگ خطری برای سرمایه‌گذاران میم‌کوین‌ها!

در یک اتفاق تاسف‌بار، هکری ناشناس با سوءاستفاده از یک نقص امنیتی، حدود ۲ میلیون دلار از ارز دیجیتال اندی (ANDY) به سرقت برد. این خبر توسط ZachXBT، کارشناس برجسته امنیت بلاکچین، در کانال تلگرامش منتشر شد.

طبق گزارش‌ها، هکر پس از سرقت، نیمی از این توکن‌ها را به اتریوم تبدیل کرده و همچنان حدود ۱ میلیون دلار از اندی سرقتی را در اختیار دارد. ZachXBT به سرمایه‌گذاران هشدار داده است که نسبت به هر تراکنشی که از آدرس این هکر انجام می‌شود، محتاط باشند.

به دنبال این حمله سایبری، قیمت توکن اندی بیش از ۲۱ درصد سقوط کرد و در حال حاضر با قیمتی حدود ۰.۰۰۰۰۲۳۹۹ دلار معامله می‌شود. این افت قیمت در حالی رخ داده است که بازار ارزهای دیجیتال نیز به طور کلی با اصلاح قیمت روبرو شده است.

اندی که به عنوان “دوست صمیمی پپه قورباغه” شناخته می‌شود، یکی از جدیدترین پدیده‌های بازار میم‌کوین‌ها است. این ارز دیجیتال با ارزش بازار بیش از ۲۰۰ میلیون دلار، خود را فراتر از یک میم‌کوین ساده معرفی می‌کند و بر جامعه، خلاقیت و پتانسیل تخیل جمعی تأکید دارد.

با این حال، حمله اخیر نشان‌دهنده‌ی ضعف امنیتی قابل‌توجهی در این پروژه است و ابهاماتی را در مورد آینده‌ی آن ایجاد می‌کند. این اتفاق زنگ خطری برای سرمایه‌گذاران در زمینه‌ی میم‌کوین‌ها به شمار می‌رود و نشان می‌دهد که حتی پروژه‌های محبوب و باارزش نیز می‌توانند در برابر حملات سایبری آسیب‌پذیر باشند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : هک ۲ میلیون دلاری اندی؛ ضربه سنگین به “دوست صمیمی پپه قورباغه”!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *