آنتی ویروس پادویش

هک بزرگ در دنیای کریپتو؛ ۴ میلیون دلار اتریوم از یک سرمایه‌گذار در لندن دزدیده شد!

هک بزرگ در دنیای کریپتو؛ ۴ میلیون دلار اتریوم از یک سرمایه‌گذار در لندن دزدیده شد!

یک سرمایه‌گذار ارز دیجیتال در لندن، قربانی دزدی مسلحانه شد و میلیون‌ها دلار اتریوم را از دست داد!

اتفاقی هولناک برای یک سرمایه‌گذار ارز دیجیتال در لندن: سارقان مسلح با حمله به خانه او، تمام دارایی‌های کریپتویی او را به سرقت بردند.

رم، نام مستعار این سرمایه‌گذار، در پلتفرم X شرح داد که چگونه سه سارق مسلح با چاقو او را تهدید کرده و مجبور به انتقال تمام اتریوم‌هایش به حساب‌های مشخصی کرده‌اند.

سارقان که از محل زندگی و سرمایه‌گذاری‌های رم آگاه بودند، پس از ورود به خانه، او را مجبور به باز کردن کیف پول لجر خود و انتقال بیش از 3.7 میلیون دلار اتریوم (ETH) به حساب خودشان کردند.

طبق اطلاعات اتراسکن، رم مجبور به انتقال 1098 توکن ETH از یک آدرس و 13 توکن ETH از آدرس دیگر به کیف پول سارقان شده است. در حال حاضر، مجموع دارایی‌های باقیمانده در کیف پول‌های رم به کمتر از 63 هزار دلار می‌رسد.

رم با انتشار توییتی از کارآگاه بلاکچین ZachXBT و صرافی‌های بایننس، کوین‌بیس و کراکن درخواست کمک برای ردیابی و بازگرداندن وجوه دزدیده شده خود کرده است.

جیمز کریپتو گورو، فعال حوزه کریپتو، با ردیابی دارایی‌های رم در صرافی کراکن، از تیم پشتیبانی این صرافی خواسته است که موضوع را پیگیری کنند.

تیم پشتیبانی کراکن در پاسخ به توییت جیمز اعلام کرده که در حال بررسی وضعیت هستند. این امر امید رم برای بازگرداندن بخشی از دارایی‌های خود را زنده نگه می‌دارد.

این اتفاق تلخ، لزوم رازداری در مورد سرمایه‌گذاری‌های شخصی، به خصوص در بازارهای مالی پرخطر مانند ارزهای دیجیتال را به وضوح نشان می‌دهد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : هک بزرگ در دنیای کریپتو؛ ۴ میلیون دلار اتریوم از یک سرمایه‌گذار در لندن دزدیده شد!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *