هواوی اندروید O را بر روی Mate 9 آزمایش می کند

به نظر می رسد هواوی نخستین تلفن همراه غیرمرتبط با گوگل باشد که آزمایش روی اندروید O را آغاز کرده است. نسخه جدید از پلتفرم تلفن همراه را حدود یک ماه پیش منتشر کرده است و در حال حاضر برخی از کاربران نکسوس و پیکسل در حال اجرای پیش نمایش توسعه دهنده اندروید O می باشند.

این بار هواوی تلاش کرده است تا روند مشابه را بر روی تلفن همراه خود پیاده کند. و نسخه جدید منتشر نشده اندروید را بر روی پرچمدار جدید خود “Mate 9” آزمایش کند.

سازنده تلفن همراه چینی هواوی، در عین حال که مشغول آزمایش پیاده سازی اندروید O بر روی فبلت پرچمدار خود بوده در حال تلاش بر روی اضافه کردن EMUI به الزامات جدید سیستم عامل جدید اندروید می باشد.

گفتنیست دو زبان در سیستم عامل اندروید O وجود دارد: زبان انگلیسی و زبان چینی (ماندارین). نکته مثبت در آخرین نسخه از اندروید آن است که هواوی اپلیکیشن جدید فایل ها و گزینه های توسعه یافته را اضافه کرده است.

امیدواریم که هواوی پس از آزمایش اندروید O بر روی “Mate 9” آن را قابل انتشار کند. و پس از آزمایش کامل گوگل نسخه نهایی اندروید را به زودی منتشر کند.

شرکت هواوی به شدت مصمم است تا به عنوان یک غیرگوگلی نسخه نهایی اندروید را با یک بروزرسانی بسیار عظیم مواجه کند و آن را در اختیار کاربران خود بگذارد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : هواوی اندروید O را بر روی Mate 9 آزمایش می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *