پادویش

هوآوی بزودی فناوری AR جدیدی رونمایی می کند

هوآوی بزودی فناوری AR جدیدی رونمایی می کند

در نمایشگاه MWC 2023 در بارسلون، هواوی از جدیدترین ویژگی‌های موتور جستجوی موبایل Petal Search خود، یعنی عملکرد جستجوی AR و عملکرد لنز روی صفحه، رونمایی کرد. این ویژگی های قدرتمند نیازهای کاربران را برای تشخیص متن، تصویر و اشیاء در سناریوهای مختلف مانند سفر و سرگرمی برآورده می کند. جستجوی گلبرگ دارای یادگیری عمیق و فناوری‌های یادگیری ماشینی در مقیاس بزرگ است که آن را قادر می‌سازد صدها هزار شی از ده‌ها دسته را در عرض چند سانتی‌ثانیه تشخیص دهد. علاوه بر این، موتور جستجو از ترجمه بین چندین زبان اصلی پشتیبانی می کند و آن را به ابزاری ارزشمند برای کاربران بین المللی تبدیل می کند.

آمارهای Statista نشان می‌دهد که کاربران پرداخت‌کننده جهانی خدمات مرتبط با واقعیت افزوده با نرخ مرکب سالانه 64 درصد بین سال‌های 2020 تا 2022 رشد کرده‌اند. در پاسخ، Petal Search قابلیت جستجوی واقعیت افزوده خود را ارتقا داده است و به کاربران امکان می‌دهد اشیاء را در زمان واقعی بدون شناسایی شناسایی کنند. عکس گرفتن. این ویژگی از مدل‌های پیشرفته مبتنی بر صدها میلیون رکورد داده و ده‌ها میلیارد تصویر برای ارائه نتایج دقیق در چند سانتی‌ثانیه استفاده می‌کند. کاربران همچنین می توانند با استفاده از عملکرد لنز روی صفحه، محتوای صفحه را ترجمه کنند و نتایج ترجمه را در حال حرکت ذخیره کنند. قابلیت جستجوی جامع Petal Search ابزارها، محتوا و خدمات را ادغام می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد برنامه‌ها را به‌طور امن دانلود کنند، آب‌وهوا، ترجمه و نرخ ارز را بررسی کنند و به اخبار، ویدیوها، تصاویر و دانش آکادمیک پرطرفدار دسترسی پیدا کنند.

جستجوی گلبرگ دارای ویژگی های بومی سازی شده ای است که به کاربران در کشورها و مناطق مختلف پاسخ می دهد، از جمله کارت اطلاعات زلزله در آمریکای لاتین. علاوه بر این، این موتور جستجو با بیش از 3000 شریک اکوسیستم همکاری کرده است تا به کاربران خدمات یک مرحله ای برای خرید، سفر و زندگی محلی ارائه دهد. در حال حاضر، جستجوی گلبرگ خدماتی را در بیش از 170 کشور و منطقه ارائه می‌کند که از بیش از 70 زبان پشتیبانی می‌کند و با استاندارد محلی GDPR مطابقت دارد. به عنوان یکی از مؤلفه‌های کلیدی استراتژی «1+8+N» هواوی، جستجوی گلبرگ به سمت یک تجربه جستجوی یک مرحله‌ای راحت‌تر و هوشمندانه‌تر تکامل خواهد یافت.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : هوآوی بزودی فناوری AR جدیدی رونمایی می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *