آنتی ویروس پادویش

همکاری Drop Box با گوگل

Drop Box

مدتی است که Drop Box به عنوان یک رقیب جدید برای Google Docks و Google Drive مطرح شده است و قطعا بسیاری از افراد در سراسر جهان از فضای ابری دراپ باکس جهت ذخیره سازی برخی از اطلاعات خود استفاده می کنند. در همکاری اخیر دراپ باکس با مایکروسافت آفیس، ویژگی ایجاد اسناد نیز برای کاربران فراهم شده است و بنابراین بسیار هیجان انگیز می باشد که از همکاری گوگل با Drop Box خبری منتشر شده است؛ این سرویس قرار است به زودی به Google G Suite نیز متصل گردد.

نکته ی قابل توجه در خصوص این همکاری با گوگل این است که امکان ساخت فایل های Google Docs، Sheets و Slides مستقیما به وسیله ی Drop Box فراهم گردیده است. هنوز اطلاعات و جزئیات دقیقی در خصوص نحوه ی کارکرد این سیستم و همکاری میان دراپ باکس با گوگل منتشر نشده است ولی احتمالا فضای این همکاری با همکاری میان مایکروسافت و دراپ باکس بی شباهت نیست.

دراپ باکس اندروید و iOS با اکسل، پاورپوینت و ورد به شدت یکپارچه می باشد و این امکان را به کاربران می دهد که فایل های جدیدی به دراپ باکس اضافه نمایند و به منظور کار بیشتر بر روی جزئیات آن ها را به آفیس منتقل نمایند و به طور مشابه می توانید حافظه ی ذخیره سازی Drop Box را به یک حساب آنلاین Office متصل نمایید. می توان اینطور حدس زد که وقتی بخواهید فایل جدیدی را ایجاد نمایید (در صورت اتصال حساب های گوگل و دراپ باکس) انواع اسناد گوگل به راحتی در فضای ذخیره سازی دراپ باکس نیز افزوده خواهند شد.

فایل های موردنظر در حافظه دراپ باکس ذخیره سازی خواهند شد و کاربران قادر هستند که در هر زمان از رابط دراپ باکس برای ایجاد تغییرات و ویرایش فایل ها استفاده نمایند.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : همکاری Drop Box با گوگل

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *