پادویش

همکاری کمپانی اپل و اینتل برای ساخت مودم 5G

اینتل

بر اساس شایعات و خبرهایی که اخیرا منتشر شده است گویا کمپانی اپل قصد دارد برای تولید مودم آیفون های سری آینده با کمپانی های اینتل و کوآلکام همکاری نماید اما اخیرا گزارشی از سوی Fast Company  منتشر شد که بیانگر آن است، کمپانی اپل قصد دارد از مودم های اینتل در گوشی های آیفون خود استفاده نماید، زیرا در متن این گزارش اعلام شده است که کمپانی اپل در حال فعالیت بر روی سخت افزار شبکه ی اینترنت 5G می باشد.

شاید بسیاری از طرفداران اپل تصور کنند که این همکاری به دلیل اختلام میان کوآلکام و اپل می باشد ولی اگر کمی با دقت به مسئله نگاه کنند، خواهند دید که این رفتار کاملا حرفه ای بوده است زیرا کمپانی اینتل به راحتی می تواند تغییراتی که را که مورد نظر اپل می باشد در سخت افزارهای خود اعمال نماید؛ همان تغییراتی که کوآلکام از اعمال آن ها سر باز زده است.

در گزارش منتشر شده اعلام گردیده است که کمپانی اینتل هم اکنون تعداد زیادی از کارمندان و مهندسان خود را برای کار به روی این مودم 5G قرار داده تا بتوانید بهترین های خود را در این عرصه ارائه دهد. قبلا نیز د خبرها منتشر شده بود که گویا کمپانی اپل قصد ندارد سرعت دانلود گیگابایتی را به روی نسل بعدی آیفون ها قرار دهد و دلیل آن را نیز محدودیت سخت افزاری اینتل اعلام کرده بودند. اگر از یک زاویه ی دیگر به این موضوع نگاه کنیم، خواهیم دید که حتی اگر کوالکام بتواند این محدودیت را حذف نماید، قطعا اپل محدودیت های دیگری در دستگاه های خود قرار خواهد داد.

موضوعی که باید به آن توجه نمایید این است که هنوز هیچ از این خبرها از سوی دو کمپانی تایید و یا رد نشده اند و اکنون باید منتظر بمانید تا از تصمیامت اپل در خصوص توسعه ی شبکه ی 5G مطلع شوید.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  تعمیر اپل واچ اولترا بسیار هزینه بر است

نظرات در مورد : همکاری کمپانی اپل و اینتل برای ساخت مودم 5G

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *