آنتی ویروس پادویش

همستر چیست و چگونه در تلگرام بازی کنیم؟

همستر چیست و چگونه بازی کریپتو را در تلگرام بازی کنیم؟

دنیای بازی‌های رمزارز پر از اتفاقات عجیب و غریبه، اما جدیدترین آن ها، « همستر » است.  این بازی در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۴ روی شبکه اوپن لانچ شد و به شدت مورد استقبال قرار گرفت. تنها ۱۱ روز طول کشید تا به ۱ میلیون بازیکن برسد و حالا طبق آخرین اطلاعات، بیش از ۹۰ میلیون کاربر دارد. هر روز حدود ۴۰ میلیون نفر این بازی را انجام می‌دهند و تقریبا ۱ ساعت را صرف آن می‌کنند. هامستر حسابی برای بازی محبوب دیگر، یعنی «ناتکوین»، خط و نشان کشیده است.

دلیل محبوبیت همستر چیست؟

موفقیت ویروسی همستر کومبت بعد از نات کوین به لطف گیم‌پلی فوق‌العاده جذاب و تبلیغات دهان به دهان به دست آمده است. برای اینکه بازیکنان همستر خود را سریع‌تر تقویت کنند، باید دوستان خود را دعوت کنند و به خاطر این کار، جایزه بگیرند. اوایل، هر بازیکن این بازی را با حدود سه تا از دوستاشون به اشتراک می‌گذاشتند، اما با افزایش نجومی محبوبیت بازی، این تعداد به ۱۵ بار به اشتراک گذاشتن برای هر بازیکن جهش پیدا کرد. ویژگی‌های بازی که بازیکن‌ها رو به دعوت دوستان تشویق می‌کنه، قطعا سرعت رشد بازی رو خیلی زیاد کرده است.

دلایل محبوبیت Hamster Kombat

نوآوری و سرگرمی: این ترکیبی منحصر به فرد از استراتژی، جمع آوری و مبارزه است، همه در یک محیط سرگرم کننده و رقابتی.

دسترسی آسان: از آنجایی که در تلگرام است، همه می توانند بدون نیاز به نصب برنامه های اضافی بازی کنند.

اقتصاد بازی: با ارزهای دیجیتال و توکن‌ها، بازیکنان می‌توانند پول واقعی کسب کنند و معامله کنند.

بازاریابی ویروس‌وار: ایردراپ‌ها و کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی از طریق دهان به دهان سر و صدای زیادی ایجاد کرده است که هم بازیکنان و هم سرمایه‌گذاران را به خود جذب می‌کند.

انجمن: ویژگی‌های تعاملی و اجتماعی تلگرام به ایجاد یک انجمن فعال کمک می‌کند که بازی را در حال رشد نگه می‌دارد. why Hamster Kombat is getting so popular

در 5 ژوئن، توسعه دهندگان تجزیه و تحلیل جدیدی از بازی را در کانال رسمی تلگرام خود به اشتراک گذاشتند. چنین رشد انفجاری به سادگی شگفت انگیز است.

چگونه از بازی همستر درآمد کسب کنیم؟

خوب، درست مانند نات کوین، همستر کامبت یک airdrop آینده را اعلام کرده است. اما بر خلاف نات کوین، Hamster Kombat در مورد آن بسیار بازتر است. در داخل برنامه Hamster Kombat، یک برگه “” Airdrop  وجود دارد که می گوید آنها قبلاً با صرافی ها و سازندگان بازار معامله کرده اند. با این حال، آنها هنوز تاریخ دقیقی را برای ایردراپ مشخص نکرده اند.

Notcoin سه ماه قبل از توقف کار کرد و سپس یک ماه بعد توکن خود را راه اندازی کرد. همستر ممکن است دقیقاً همان طرح را دنبال نکند، اما با توجه به اینکه چگونه Notcoin تبلیغاتی خود را به ارزش بازار تبدیل کرد، تعجب نخواهیم کرد اگر همستر چیزی مشابه را امتحان کند.

Hamster-Kombat-Gameplay

یک نکته برای بازیکنان: سعی کنید کارت های بازی را سریعتر استخراج کنید تا سود خود را در هر ساعت افزایش دهید. طبق شایعات مختلف، سود سکه ها در ساعت است که تعیین می کند در طول Airdrop چند توکن دریافت خواهید کرد.

ایردراپ در همستر

یکی از جالب ترین ویژگی های همستر کامبت، ایردراپ توکن است. اساساً، زمانی است که رمزارز یا توکن رایگان دریافت می‌کنید، معمولاً برای افزایش دید پروژه و جذب افراد بیشتر است.

Airdrop  همستر یک معامله شیرین برای کاربران اولیه است تا برخی از توکن های رایگان را به دست آورند. برای ورود به آن کافیست در کانال رسمی تلگرام عضو شوید، شبکه های اجتماعی آن ها را دنبال کنید و دوستان خود را به بازی دعوت کنید. هنگامی که این وظایف ساده را انجام دادید، مقدار مشخصی توکن را مستقیماً به کیف پول رمزنگاری خود دریافت خواهید کرد.

سخن پایانی

اینترنت پر از شایعات مختلف در مورد Airdrop آینده و راه اندازی توکن های خود شده است. جزئیات هنوز در دست نیست، اما بازیکنان تشویق می شوند تا بیشترین تعداد سکه را جمع آوری کنند. رمز و راز این است که همه را هیجان زده و درگیر بازی نگه می دارد.

3/5 - (1 امتیاز)

https://ironwallet.io/news/what-is-hamster-kombat/

نظرات در مورد : همستر چیست و چگونه در تلگرام بازی کنیم؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *