همراه اول سه قهرمان کشتی کشور را استخدام می‌کند

همراه اول سه قهرمان کشتی کشور را استخدام می‌کند

گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول، به عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه ایران در راستای حمایت از “ورزش اول کشور”، وارد مرحله جدید “استخدام ملی پوشان و قهرمانان کشتی” شده است.

در چهار سال اخیر، همراه اول به عنوان حامی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی کشور عمل کرده و در رقابت‌های جهانی و آسیایی این تیم‌ها شرکت کرده است. اکنون، با همکاری فدراسیون کشتی، همراه اول فرصت استخدام را برای سه قهرمان کشتی کشورمان فراهم آورده است.

سه قهرمان کشتی که به استخدام همراه اول درآمده‌اند عبارتند از:
– محمدرضا گرایی: دارنده مدال‌های طلای المپیک، طلا، نقره و برنز جهانی در کشتی فرنگی.
– محمد نخودی: دارنده دو مدال نقره و یک مدال برنز جهانی در کشتی فرنگی.
– امیرمحمد یزدانی: دارنده دو مدال نقره جهانی در کشتی آزاد.

همچنین، امیرمحمد یزدانی و محمد نخودی در رقابت‌های “کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا” که در روزهای 23 و 24 فروردین ماه 1403 با حضور 23 کشور در قرقیزستان برگزار شد، موفق به کسب خوش‌رنگ‌ترین مدال این دوره از رقابت‌ها شدند.

رییس فدراسیون کشتی در طول این سال‌ها و در رویدادهای مختلف همواره از همراه اول به عنوان تنها رفیق روزهای سخت این رشته ورزشی یاد کرده است و مدیرعامل اپراتور اول تلفن همراه نیز همیشه حمایت از این ورزش پهلوانی با هدف کسب موفقیت‌های بیشتر در عرصه‌های ملی، جهانی و المپیک را به عنوان رویکرد این اپراتور در نظر داشته است.

همچنین، با توجه به رویکرد همراه اول در حمایت از نخبگان ورزشی و تحویل آنان به عرصه پهلوانی، این اپراتور تعدادی از قهرمانان کشتی آزاد و فرنگی را در استخدام خود قرار داده است تا زمینه درخشش بیشتر آنان در میادین جهانی و المپیک فراهمشود.

همراه اول طی سال‌های همراهی خود با فدراسیون کشتی، در قالب حامی، آیین‌های تقدیر و تجلیل از تیم‌های ملی کشتی ایران را در مناسبت‌های مختلف برگزار کرده و با اهدای جوایز ویژه به کشتی‌گیران افتخارآفرین میهن، پیام همراهی کامل خود را به جامعه ورزشی منتقل کرده است.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : همراه اول سه قهرمان کشتی کشور را استخدام می‌کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *