همراه اول به عضویت اتحادیه جهانی ارتباطات راه دور درآمد

همراه اول عضو مستقل اتحادیه جهانی ارتباطات راه دور شد

به گزارش زوم تک به نقل از روابط عمومی همراه اول ،‌ این شرکت به عضویت اتحادیه جهانی ارتباطات از راه دور در آمد ،‌بر اساس این گزارش همراه اول به عنوان یکی از اعضای بخشی (sector member)، به عضویت اتحادیه جهانی ارتباطات راه دور (ITU) در آمد .

به گزارش روابط عمومی همراه اول این شرکت راستای استراتژی تحول دیجیتال و گسترش فعالیت های خود  به عنوان یک عضو مستقل در اتحادیه جهانی عضور شده است.

نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور که از سال گذشته «کمیته گروه‌های مطالعاتی ITU» را با رویکرد بررسی تکنولوژی‌های جدید ارتباطی و استانداردهای رگولاتوری در جهان در شرکت شکل داده است، اکنون می‌تواند با این عضویت مستقل، دسترسی آسان و مستقیم به مقالات و توصیه‌نامه‌های ITU و امکان شرکت در جلسات آن را داشته باشد. این اقدام همراه اول می‌تواند منجر به شناخته شدن هر چه بیشتر برند MCI در جهان به عنوان بزرگترین اپراتور ارتباطی ایران نیز شود. اتحادیه جهانی ارتباطات راه دور (ITU) یک سازمان بین‌المللی وابسته به سازمان ملل متحد است که امروزه، به واسطه عضویت 193 کشور و 900 شرکت، دانشگاه و سازمان منطقه‌ای و بین‌المللی در آن، به یک بستر منحصر به فرد برای مشارکت‌های دولتی و خصوصی جهانی تبدیل شده است.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : همراه اول به عضویت اتحادیه جهانی ارتباطات راه دور درآمد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *