پادویش

«هفتۀ ایران دیجیتال» و نمایشگاه مربوطه به حمایت ایرانسل برگزار می شود

ایرانسل منتظر آغاز عملیاتی شدن ترابردپذیری است

به گزارش زوم تک ایرانسل حامی  رویداد هفته ایران دیجیتال در نمایشگاه تخصصی IoTex شد براساس این گزارش شرکت ایرانسل با حمایت از این رویداد خود نیز در این رویداد حاضر است.این رویداد در روز های 27 و 28 بهمن ماه 1399 برگزار می شود ، نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا براساس اعلام تیم برگزاری در محل نمایشگاه های تهران برگزار خواهد شد ، همچنین شرکت ایرانسل در این مراسم سایت نسب پنجم تلفن همراه ایران و ایرانسل را هم رونمایی می کند.

رویداد هفتۀ ایران دیجیتال، برای سومین سال متوالی، این‌بار با شعار ارتباطات هوشمندانه (Intelligent Connectivity) و با هدف بررسی آخرین روندها و تحولات فناوری نوین در کشور و ارایۀ دستاوردهای شرکت‌های فعال در زمینۀ پیاده‌سازی خدمات دیجیتالی، فعالیت خود را در هفتۀ پایانی بهمن ماه 1399 آغاز کرده است.

ایرانسل به عنوان یکی از حامیان اصلی این رویداد، علاوه بر حضور در نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا، دستاوردها و محصولات خود در زمینۀ «هوش مصنوعی»، «اینترنت اشیا» و «شبکۀ 5G» را به نمایش گذاشته و به صورت همزمان، از طریق ارتباط زندۀ ویدیویی، از چهارمین سایت نسل پنج تلفن‌همراه ایران و ایرانسل، در محل پارک آب و آتش تهران رونمایی می‌کند.

ایرانسل در این نمایشگاه برنامه‌هایی از جمله حضور در نشست «واگذاری باند فرکانسی ۳۵۰۰ مگاهرتز و توسعه نسل پنجم تلفن همراه»، راه‌اندازی آزمایشگاه مشترک 5G با دانشگاه تربیت مدرس و عقد قرارداد «طیف اشتراکی» با این دانشگاه و رونمایی از فاز نخست محصول «آواتار»، به عنوان یک مرکز تماس برپایه هوش مصنوعی را دارد. همچنین «بخش‌ تحقیق و توسعه» و «مرکز نوآوری ایرانسل» از زیرمجموعه‌های «ایرانسل لبز (Irancell Labs)»، با هدف تعمیق ارتباط ایرانسل با جامعۀ دانشگاهی، مراکز علمی، شرکت‌های فناور، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها، در این نمایشگاه حضور دارند.

چهارمین سایت نسل پنجم تلفن‌همراه ایران و ایرانسل در حالی در پارک آب و آتش تهران مورد بهره‌برداری و استفادۀ عموم قرار خواهد گرفت که ایرانسل به عنوان اولین اپراتور ارائه‌دهندۀ 5G در ایران، با راه‌اندازی اولین سایت 5G ایران در اول مرداد 1399، هفت ماه است که جایگاه تنها اپراتور ارائه‌دهندۀ نسل پنج تلفن‌همراه در ایران را حفظ کرده است.

ایرانسل همچنین در اسفند ماه 1399، از پنجمین و ششمین سایت 5G خود، به ترتیب در جزیرۀ کیش و شیراز رونمایی می‌کند.

نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا ایران (IoTex)، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد ملی مدیریت کرونا، در روزهای 27 و 28 بهمن ماه 1399 از ساعت 9 تا 17 در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار خواهد شد و اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در سالن 27 این نمایشگاه میزبان علاقه‌مندان و متخصصان خواهد بود.

/ پایان خبر /

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : «هفتۀ ایران دیجیتال» و نمایشگاه مربوطه به حمایت ایرانسل برگزار می شود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *