هشتمین جشنواره فناوری اطلاعات ایران بصورت مجازی برگزار می شود

هشتمین جشنواره فناوری اطلاعات ایران

به گزارش زوم تک هشتمین جشنواره فناوری اطلاعات ایران بخاطر کرونا بصورت مجازی برگزار می شود. براساس این گزارش این روزداد با همکاری دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه رویداد، گروه Sharif ICT با همکاری و حمایت دانشگاه صنعتی شریف، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان فناوری اطلاعات کشور در حال برگزاری هشتمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور IT WEEKEND 8″” با هدف انتقال تجربه، بررسی دلایل موفقیت و شکست افراد سرشناس، ایجاد انگیزه برای راه اندازی کسب کار های نوین و خلاقانه و بررسی چالش های پیش روی استارتاپ ها می باشد.
جشنواره فناوری اطلاعات ایران، ITWeekendرویدادی است که در آن افراد سر شناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات و داستان موفقیت و شکست های خود را در قالب سخنرانی های کوتاه برای مخاطبین مطرح میکنند.
این رویداد از سال 1394 تا کنون هفت دوره برگزارشده است، ولی امکان برگزاری دوره هشتم این جشنواره با توجه به شرایط بیماری کرونا به صورت حضوری وجود نداشته و در نتیجه به صورت مجازی و همزمان با نمایشگاه مجازی ایران ایتکس برگزار خواهد شد.
سخنرانی در ITWeekend الهام گرفته از کنفرانس های TEDx انجام می شود و پس از اتمام رویداد در قالب کلیپ های تدوین شده در سایت رسمی رویداد، سرویس های اشتراک ویدئو و شبکه های مجازی به اشتراک گذاشته می شوند.
بنابراین پس از برگزاری چندین دوره از این جشنواره مجموعه ارزشمندی از سخنرانی های افراد سرشناس حوزه فناوری اطلاعات را خواهیم داشت.
همچنین در حاشیه این سخنرانی ها پنل های تخصصی استارتاپ های موفق و شکست خورده برگزار میگردد.
گزارش برگزاری ، سخنرانان و کلیپ های هفت دوره قبل در سایت رسمی جشنوارهitweekend.ir موجود می باشد.
هدف اصلی از برگزاری جشنواره فناوری اطلاعات ایران، انتقال تجربه بزرگان این حوزه، ارائه دلایل موفقیت و شکست افراد سرشناس در این حوزه، ایجاد انگیزه برای راه اندازی کسب کار های نوین و خلاقانه، بررسی چالش های پیش روی استارتاپ ها موفق و نوپا می باشد.
لازم به ذکر است پس از برگزاری موفق هفت دوره به صورت حضوری، دوره هشتم این رویداد به دلیل جلوگیری از تجمعات و شیوع بیماری کرونا به صورت غیر حضوری و هم زمان با نمایشگاه ایران ایتکس ( نخستین نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات کشور) به تاریخ 25 بهمن الی 5 اسفند سال 1399 برگزار خواهد شد.

سخنرانان این رویداد به شرح زیر می باشند

اطلاعات تکمیلی در وبسایت رویداد به آدرس www.iranitex.com موجود است
شماره تماس دبیرخانه: 5-66028963-021

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : هشتمین جشنواره فناوری اطلاعات ایران بصورت مجازی برگزار می شود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *