پادویش

هدفون Nothing Ear (2) دارای استاندارد IP54

هدفون Nothing Ear (2) دارای استاندارد IP54

Nothing برای معرفی جانشین اولین محصول خود، Ear (1) در اواخر این ماه آماده نیست. اما قبل از عرضه رسمی Ear (2)، مدیرعامل این شرکت برخی از ویژگی های آن را تایید کرده است.

مدیر عامل این شرکت، کارل پی، ویژگی‌های خاصی از هدفون‌های واقعی بی‌سیم Ear (2) آینده را در مصاحبه‌ای در اوایل این هفته فاش کرد. در اینجا، او ادعا کرد که نسل بعدی شنیده ها به دنبال ارائه یک تجربه برتر خواهند بود. علاوه بر این، او دو مورد از ویژگی هایی را که Ear (2) با آنها عرضه خواهد شد، تایید کرد. یکی از آنها مقاومت در برابر آب و گرد و غبار Ip54 است که یک ارتقاء مورد استقبال نسبت به Ear (1) است که فقط با رتبه IPX4 ارائه شده است. در همین حال، Ear (Stick) همچنین محافظت IP54 را ارائه می دهد.

جدا از این، مدیر اجرایی همچنین اضافه کرد که مدل جدید Nothing Ear (2) از کدک صوتی LHDC 5.0 نیز پشتیبانی می کند. این بدان معنی است که پخش صوتی با رزولوشن بالا را ارائه می‌کند، که مجدداً یک ارتقاء نسبت به پشتیبانی از کدک صوتی AAC در 2 هدفون موجود این شرکت است. متأسفانه، این تمام اطلاعاتی بود که مدیر عامل برند در مصاحبه به اشتراک گذاشت. اگرچه، گزارش های قبلی به برخی از مشخصات دیگر آنها اشاره کرده است.

بر اساس آنچه تاکنون می دانیم، Ear (2) دارای درایورهای صوتی 11.6 میلی متری مشابه مدل قبلی خود است و طراحی شفاف خود را نیز حفظ می کند. این هدفون‌ها احتمالاً همچنان از شارژ بی‌سیم پشتیبانی می‌کنند و تا 36 ساعت عمر باتری را با 6 ساعت از هدفون تنها در صورت خاموش بودن ANC ارائه می‌کنند. این شرکت گوشی Ear (2) را در 21 مارس عرضه خواهد کرد، بنابراین با توجه به پوشش رویداد راه اندازی، اطلاعات بیشتری را دنبال کنید.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : هدفون Nothing Ear (2) دارای استاندارد IP54

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *