پادویش

هدفون وان پلاس Nord Buds 2 در نزدیکی عرضه

هدفون وان پلاس Nord Buds 2 در نزدیکی عرضه

کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) جدیدترین هدفون TWS OnePlus را برای فروش در بازارهایی مانند ایالات متحده تایید کرده است. این گروه همچنین ممکن است هرگونه رمز و راز باقی مانده در مورد لوازم جانبی و آنچه می توانند در زمان عرضه خود ارائه دهند، برطرف کرده باشند. این مشخصات احتمالاً شامل ارتقاء حذف نویز و بلوتوث 5.3 در مقایسه با نسخه های قبلی خود می شود.

وان پلاس اکنون قرار است به زودی هدفون های TWS جدیدی را عرضه کند، که قبلاً توسط FCC کاملاً مشخص شده بود. تنظیم کننده لوازم جانبی جدید را برای استفاده از بلوتوث تأیید کرده است – با این حال، همچنین شواهدی را نشان داده است که آنها در واقع قبلاً دیده شده اند.

نتایج آزمایش جدید کمیسیون شامل شماتیک‌ها و نمودارهایی از جوانه‌های OnePlus جدید و مورد آن‌ها است که همگی شباهت غیرقابل اجتنابی به Ace Buds جدیدی دارند که اخیراً در چین عرضه شد، در کنار نسخه OEM از تلفن هوشمند جدید 11R خود برای آن بازار.

هر گونه بررسی و تایید بیشتر با فاش کردن FCC از شماره مدل این جوانه ها غیرضروری می شود: E508A – دقیقاً مشابه Ace Buds که در JD.com فروخته می شود. آنها همچنین دارای همان کیس 480 میلی آمپر ساعتی هستند که به 36 ساعت استفاده بین شارژ از طریق USB نوع C و احتمالاً همان درجه حفاظت از نفوذ کمک می کند.

بنابراین، اگر این جوانه‌ها نام تجاری Ace را برای نام جهانی‌تر Nord که در حال حاضر گمان می‌رود کنار بگذارند، باید اولین نفر از خط خود باشند که از فناوری حذف نویز لذت می‌برند. وان پلاس هنوز تایید نکرده است که محصولات صوتی به این صورت عرضه خواهند شد، اگرچه رویدادهای پیش‌سفارش در آوریل 2023 وجود دارد.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : هدفون وان پلاس Nord Buds 2 در نزدیکی عرضه

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *