پادویش

هدفون جدید بی سیم سنهایزر معرفی شد

هدفون جدید بی سیم سنهایزر معرفی شد

سنهایزر از ایربادهای بی سیم Conversation Clear Plus رونمایی کرد. این اعلام در حالی منتشر می شود که CES 2023 با هیاهو آغاز می شود. این گجت دارای ویژگی های تقویت کننده صدا و حذف نویز محیطی است. دستگاه تا جایی که می تواند به سمعک معمولی نزدیک شود. این سمعک ارزان‌تر از سمعک OTC است، اما می‌توان آن را به گرانی هدفون TWS دید.

فرادرس

Sennheiser Conversation Clear Plus می تواند به افراد مبتلا به کم شنوایی در مراحل اولیه کمک کند و حتی در محیط های پر سر و صدا مفید است. سال گذشته، سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) برنامه‌هایی را اعلام کرد که بزرگسالان را قادر می‌سازد محصولات سمعک ارزان‌تری را برای افرادی که کم‌شنوایی زودرس یا خفیف دارند، خریداری کنند. این تایید باعث شده است که برخی از شرکت‌ها مانند سونی و جبرا محصولات صوتی بی‌سیم از این نوع را عرضه کنند.

اگرچه هدفون های جدید Sennheiser سمعک رسمی OTC نیستند، اما می توانند این هدف را انجام دهند. آنها به عنوان هدفون هایی فروخته می شوند که دارای فناوری پیشرفته تقویت گفتار و حذف فعال نویز هستند.

Sennheiser Conversation Clear Plus می تواند صداها را برای کاربران در انواع محیط های پر سر و صدا واضح تر و واضح تر کند. سه سناریو گوش دادن در هدفون های بی سیم از قبل پیکربندی شده است. اینها حالت‌های Relax، Communication و Streaming هستند.

حالت های مختلف درجات مختلفی از حذف نویز و بهبود صدا را ارائه می دهند. آنها همچنین به عنوان یک محصول معمولی با اتصال بلوتوث عمل می کنند. عمر باتری Conversation Clear Plus 9 ساعت است که با این قاب می تواند تا 36 ساعت افزایش یابد. هدفون های Sennheiser Conversation Clear Plus با برچسب قیمت بالای 850 دلار عرضه می شوند و می توان آن را از Sennheiser پیش خرید کرد.

برچسب قیمت سنگین Conversation Clear Plus می تواند تقاضای آن را به بخش کوچکتری از بازار لوازم صوتی محدود کند. با این حال، اگر قابلیت های صوتی آن با توضیحات Sennheiser مطابقت داشته باشد، می تواند جایگزین ارزان تری برای سمعک های OTC باشد. البته باید گفت که فقط می تواند به افرادی خدمات دهد که مشکلات شنوایی کمتر یا خفیف دارند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : هدفون جدید بی سیم سنهایزر معرفی شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *