آنتی ویروس پادویش

هدفون بی سیم جدید JBL معرفی شد

هدفون بی سیم جدید JBL معرفی شد

شرکت‌های صوتی به موفقیت Nothing با زبان طراحی شفاف آن روی هدفون‌های بی‌سیم Ear (1) توجه می‌کنند. در حال حاضر موارد مشابه زیادی در بازار وجود دارد که محصولات JBL شناخته شده ترین آنها هستند. زمانی که کارل پی، بنیانگذار Nothing، این را دید، تصمیم گرفت از سازنده برجسته صدا در توییتر انتقاد کند. پی تصویری از هدفون های JBL TWS با عبارت “JB-L” منتشر کرد که اساسا شرکت را به سخره می گیرد.

به نظر می رسد که JBL تلاش شجاعانه ای برای کپی کردن تکالیف Nothing انجام داده است اما به طرز وحشتناکی شکست خورده است. در حالی که مدار در جوانه ها به خوبی در پشت پانل های Nothing’s Ear (1) و Ear (Stick) پنهان شده است، آنها به وضوح در پیشنهاد JBL آشکار هستند. با این حال، این اولین موردی نیست که یک شرکت آشکارا از طراحی محصول رقیب کپی می‌کند و خود Nothing با Nothing Phone (1) که شباهت زیادی به آیفون دارد، موضوع این موضوع بوده است.

Nothing Ear (Stick) با زبان طراحی شفاف محبوب این شرکت عرضه می شود و دارای یک جعبه شارژ منحصر به فرد است که برای باز کردن پیچ می خورد. این برند می گوید که هدفون ها در 100 جفت گوش تست شده و دارای طراحی نیمه گوش هستند. اینها به طور خاص درایورهای 12.6 میلی متری را طراحی کرده اند که قرار است ارتفاعات عمیق، متمایز و جزئیات برجسته را ارائه دهند. Ear (Stick) با سه میکروفون با کیفیت بالا و الگوریتم‌های جدید، نسل بعدی فناوری صدای شفاف را نیز معرفی می‌کند که صداهای بلندتر پس‌زمینه را مسدود می‌کند.

به گفته این شرکت، Nothing Ear (Stick) تا سه ساعت زمان مکالمه و هفت ساعت زمان گوش دادن را با یک بار شارژ ارائه می دهد. این کیس 22 ساعت شارژ اضافی را فراهم می کند که در مجموع 29 ساعت می شود. Ear (Stick) همچنین دارای پشتیبانی از شارژ سریع است و شارژ 10 دقیقه ای می تواند تا دو ساعت زمان اضافی گوش دادن را فراهم کند. در مقایسه با Ear (1) TWS، Ear (Stick) در بازار هند 8499 روپیه قیمت دارد.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  فروش 200 میلیون هدفون توسط JBL در هندوستان

نظرات در مورد : هدفون بی سیم جدید JBL معرفی شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *