پادویش

هدفون بیتس

بیتس

 هدفون بیتس : یکی از محصولات شرکت Beats Electronics ، هدفون های بیتس هستند که در بین کاربران نیز معروف شده اند علت این معروفیت خواننده و آهنگ ساز آمریکایی DR.Dre می باشد. روی همه ی هدفون های این شرکت علامت b درج شده است که در واقع نشان دهنده شرکت Beats Electronics است.

این هدفون ها را افراد زیادی استفاده می کنند از دی جی ها و آهنگ سازان تا هنرمندان. علت استفاده از این هدفون ها کیفیت خوب آنها بوده است که توانسته است کاربران را راضی نگه دارد.هدفون ها در طرح های زیبا و شیک وجود دارد و همچنین شامل رنگ بندی های متنوعی می باشند که هر مشتری با سلیقه ی که دارد می تواند رنگ هدفون را انتخاب کند.

شرکت بیتس

در سال 2006 این شرکت به وسیله Dr.Dre و jimmy lovin تاسیس شد. (در تصویر زیر آقای jimmy lovin در سمت راست و  آقای Dr.Dre در وسط هم خواننده معروف آمریکای با نام Eminem را در سمت چپ مشاهده می کنید).

دفتر اصلی این شرکت در کالیفرنیای امریکا می باشد و در تولید لوازم صوتی فعالیت می کند. زمینه اصلی فعالیت شرکت بیتس روی هدفون ،اسپیکر و ایرفون بوده است.عده ی زیادی هستند که شرکت بیتس را برای هدفون های که تولید می کند می شناسند.

سال 2010 این شرکت توسط اچ تی سی خریداری شد ولی بعد از آن در سال 2014 توسط شرکت اپل خریداری شد که به عنوان بزرگترین خرید تاریخ شرکت اپل به شمار می رود پس با توجه به موارد می توانیم بگوییم که شرکت بیتس به عنوان یک شرکت تابعه به شمار می آید.

 

انواع هدفون های بینس

هدفون بیتس Pro : اگر بخواهید کارهای حرفه ی را انجام بدهید این هدفون یکی از بهترین گزینه ها می باشد.هدفون های بیتس به گونه ی طراحی شده اند که اطراف فضاهای گوش را پر می کنند و اجازه نمی دهند اهنگ های اضافی به گوش برسد و در نهایت سبب می شود که شما با آرامش آهنگ گوش دهید.

هدفون بیتس Pro

هدفون های پرو برای کارهای حرفه ی هستند و به گفته خود شرکت می توان برای آهنگ سازی و استفاده در استودیو از آنها استفاده کرد.

هدفون بیتس Studio :این هدفون های افرادی طراحی شده است که دوست دارند موزیک های بدون نویز گوش بدهند یا موسیقی صاف و شفاف باشد.البته این هدفون باز هم زمانی که شما موزیک گوش ندهید نویز را کاهش می دهد. برای اینکه نویز را به صورت الکترونیکی کم کند به باتری نیاز داشته است.

هدفون بیتس Studio

هدفون بیتس Solo این هدفون ویژگی های خاصی ندارد و برای کارهای روزانه مناسب است.شما می توانید باتری این هدفون را در 5 دقیقه شارژ کنید و حدود سه ساعت موزیک گوش بدهید.

هدفون بیتس Solo

هدفون بیتس EP : این هدفون ها به عنوان بی کیفیت ترین و ارزان ترین محصول های شرکت بیتس می باشد که اگر بودجه کمی داشته باشید و بخواهید از مارک بیتس استفاده کنید می توانید این گزینه را انتخاب نمایید.

هدفون بیتس EP

هدفون بیتس Mixr : این هدفون مخصوص دی جی ها است و با توجه به گفته های شرکت بیتس این هدفون با حجم صدای باس فوق العاده ی طراحی شده است. یکی از قابلیت های جالب این هدفون این است که به گونه ی طراحی شده که به قابل چرخش هستند و نیازی نیست حتما روی سرتون هدفون را بردارید.

باید بدانید که هدفون های بیتس جز بهترین هدفون ها می باشند ولی نمی توان گفت بهترین ها هستند.اگر از هدفون های بیتس استفاده کنید تجربه های خود را با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : هدفون بیتس

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *