پادویش

هدفون اپل Beats Studio Buds+ بزودی از راه می رسد

هدفون اپل Beats Studio Buds+ بزودی از راه می رسد

اپل در حال کار بر روی هدفون جدید Beat است و اطلاعاتی از آن طی ماه گذشته در iOS 16.4 Release Candidate رویت شد. انتظار می‌رود این هدفون‌ Beats Studio Buds+ نامیده شده و احتمالاً به‌عنوان یک ارتقاء نسبت به بیتس استودیو اصلی سال 2021 از راه برسد. در حالی که هنوز اطلاعات رسمی وجود ندارد، این هدفون‌ گواهی IMDA را دریافت کرده که نشان می‌دهد بزودی از راه خواهد رسید.

جدیدترین لیست IMDA هیچ اطلاعات خاصی از هدفون ها نشان نمی دهد. پایگاده اندونزیایی Beats Studio Buds+ را با شماره مدل A2872 و A2871 فهرست کرده و این در مورد تمام جزئیاتی است که ما از لیست دریافت کردیم. آنها اخیراً در وب سایت FCC نیز مشاهده شده، اما هیچ افشاگری جالبی از آنجا نیز صورت نگرفت.

خوشبختانه، ایربادز در ماه گذشته با برخی مشخصات کلیدی در IOS 16.4 Release Candidate رویت شدند. مشخص شد که Studio Buds+ یک تراشه اپل در  آن خواهد بود، برخلاف بیتس استودیو اصلی که دارای تراشه Beats اختصاصی است. تراشه جدید ظاهراً شامل ویژگی‌های جدیدی مانند اشتراک‌گذاری صدا، تعویض خودکار دستگاه و دستورات صوتی از طریق «Hey Siri» می شود.

می توانید انتظار داشته باشید که آنها ویژگی های استانداردی مانند حذف نویز فعال و حالت شفافیت را ارائه دهند. تصویر فاش شده از هدفون Beats نشان می‌دهد که آنها دارای کنترل رسانه ای برای پخش/مکث و همچنین گزینه فشار و نگه داشتن برای جابجایی بین حالت های حذف نویز هستند. TWS را می‌توان در رنگ مشکی جدید با جزئیات طلایی شاهد بود، اما باقی طراحی‌ها اساساً مانند مدل قبلی هستند. مشخصات دیگر هنوز فاش نشد.

در اخباری مرتبط شایعه شده است که WWDC (کنفرانس جهانی توسعه دهندگان) آینده اپل میزبان تعداد زیادی از محصولات با کیفیت خواهد بود که برجسته ترین آن اولین هدست واقعیت ترکیبی اپل است. یک مک بوک ایر جدید نیز در کار بوده و ظاهراً تراشه جدید M3 اپل را دربرخواهد گرفت. البته برخی رسانه ها معتقدند که اپل برنامه ای برای استفاده از چیپ M3 ندارد.

شایعه شده Apple M3 یکی از اولین تراشه هایی بوده که تحت فرآیند 3 نانومتری TSMC ساخته می شود. در حالی که TSMC ادعا می کند تولید انبوه N3B طبق برنامه پیش می رود، M3 قرار نیست تا سه ماهه سوم 2023 وارد خط مونتاژ شود. ظرفیت فعلی احتمالاً برای A17 Bionic محفوظ است که قرار بوده آیفون قلب تپنده آیفون 15 باشد.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : هدفون اپل Beats Studio Buds+ بزودی از راه می رسد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *