پادویش

هدست REALITY PRO اپل یک گزینه حرفه ای

هدست REALITY PRO اپل یک گزینه حرفه ای

هدست Apple Reality Pro راه خود را به بازار باز خواهد کرد. آخرین گزارش ها حاکی از آن است که اپل در حال کار بر روی هدست VR/AR خود است. می‌توانیم انتظار داشته باشیم که در اواخر امسال در WWDC در این مورد اعلام شود. علاوه بر این، هزینه ممکن است در ابتدا حدود 3000 دلار باشد.

اپل می خواهد پروژه مورد انتظار خود را نهایی کند. طبق شایعات، این شرکت به مدت هفت سال روی این موضوع کار کرده است. گروه توسعه فناوری 1000 نفری در حال تلاش برای تحقق این امر است.

با معرفی اپل واچ در سال 2015، این شرکت چشم خود را به هدست واقعیت حرفه ای اپل معطوف کرده است. هدف تسلط بر بازار فناوری است و زمان آن فرا رسیده است که نشان دهد اپل چقدر موفق خواهد بود. هدست VR/AR معتقد است که شروعی نوآورانه برای این شرکت ایجاد می کند زیرا هدف این شرکت استفاده از شیشه، آلومینیوم و بالشتک در این هدست است. مارک گورمن، بلومبرگ، می گوید که از فناوری AirPods Max اپل استفاده خواهد کرد.

هدست اپل Reality Pro دارای صفحه نمایش خمیده در جلو خواهد بود تا کاربران را در هنگام استفاده از آن راحت کند. این شامل بلندگوها در طرفین خود خواهد بود. علاوه بر این، یک هدبند راحت همه چیز را تحت کنترل شما نگه می دارد.

به غیر از این، این شرکت قصد دارد از نسخه اصلاح شده پردازنده M2 استفاده کند. یک بسته باتری وجود خواهد داشت که از طریق یک کابل متصل می شود. کاربران باید بسته باتری را با خود در جیب خود حمل کنند. علاوه بر این، شما قادر خواهید بود هدست را با استفاده از XrOS، نرم افزار احتمالی اپل برای این هدست، کنترل کنید.

به طور شگفت انگیزی، اندازه باتری دو برابر اپل آیفون 14 پرو مکس است. به این ترتیب، هدست Apple Reality Pro دو ساعت دوام خواهد آورد. در بسیاری از موارد، هدست پرچمدار اپل با رقبای خود مانند Quest Pro of Meta متفاوت خواهد بود. این هدست دارای سیستم ردیابی چهره و چشم خواهد بود. این یک سیستم ردیابی سطح بعدی است.

از آنجایی که کاربران می‌توانند بسته به فعالیت‌های خود، مانند آنچه می‌بینند و نحوه پاسخ چشمانشان به یک چیز مطمئن، گزینه‌ها را انتخاب کرده و انتخاب کنند، ادعا می‌شود که بهترین نقطه فروش برای شرکت است. Reality Pro اپل دارای ویژگی های ترکیبی Quest 2 و Quest pro خواهد بود. اکنون به عنوان AR/VR توصیف می‌شود زیرا یک محیط مجازی داخلی و یک دنیای واقعی افزوده را در خود جای داده است.

هدست REALITY PRO اپل یک گزینه حرفه ای

علاوه بر این، این هدست دارای رابط هایی مانند iPad و iPhone خواهد بود. یک دستگاه مصرف ویدئو نیز وجود خواهد داشت. این برای تماشای فیلم است یا می تواند به عنوان یک صفحه نمایش خارجی برای مک استفاده شود. هدست Apple Reality Pro دارای چندین دوربین خارجی خواهد بود. این دوربین ها حرکت دست های شما را ردیابی می کنند. همچنین در داخل آن حسگرهایی برای ردیابی چشمان ما وجود دارد.

قابل توجه است که وقتی کاربر از VR به واقعیت افزوده می شود، محیط مجازی محو می شود. کاربران می توانند محیط طبیعی اطراف خود را ببینند. به طور قابل توجهی، این شرکت از شما می خواهد که آن را به عنوان برجسته ترین نقطه Reality Pro خود فرض کنید. به لطف کلید VR/AR مشابه تاج در ساعت های اپل.

در مورد FaceTime چه احساسی دارید؟ آیا با متاس فرق خواهد کرد؟ حدس بزن چی شده؟ اپل ادعا می کند که نسخه بهتری دارد. هدست Apple Reality Pro صورت و کل بدن فرد را نمایش می دهد. بنابراین، به افراد کمک می‌کند تا در VR مکالمه داشته باشند. به نظر می رسد این بسیار بهتر از نمای متا با مضمون کارتونی است.

به دلیل نیازهای پردازشی بالا، دستگاه در حین برقراری تماس FaceTime، سایر کاربران را به عنوان Memoji نمایش می دهد. به اینجا ختم نمی شود؛ برنامه هایی مانند Mail، Messages، Photos، Safari، Apple TV، App Store و غیره در دسترس خواهند بود. بهترین بخش این است که کاربران می توانند با استفاده از سیری، ورودی متن را انجام دهند. یا می‌توانند از Mac، iPad یا iPhone در نزدیکی خود استفاده کنند. این ویژگی از کاربران می‌خواهد تا با دستان خود تایپ کنند.

کاربران می توانند از هدست Apple Reality Pro به عنوان مانیتور خارجی برای مک استفاده کنند. به طور خلاصه، آنها می توانند نمایشگر را در واقعیت مجازی ببینند. علاوه بر این، آنها همچنان می توانند ماوس، صفحه لمسی و صفحه کلید رایانه خود را کنترل کنند. این هدست به کاربران کمک می کند تا فیلم مورد علاقه خود را در یک صفحه نمایش بزرگ تماشا کنند. و آنها می توانند این کار را در یک محیط شبیه سازی شده مانند بیابان یا فضا انجام دهند. با این حال، شما باید از AirPods برای صوتی فضایی استفاده کنید.

در نهایت، کاربران تجربه تماشای ویدیویی چشمگیر خواهند داشت. برای این کار، این شرکت با آزمایشگاه‌های دالبی و شرکت والت دیزنی همکاری می‌کند. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال توسعه یک محیط فروشگاهی برای آزمایش هدست Apple Reality Pro است. اعتقاد بر این است که این جو در فروشگاه های اپل برای مشاهدات بهتر ایجاد شده است.

علاوه بر این، مارک گورمن معتقد است که این شرکت در این مورد رویکردی بلندمدت در پیش گرفته است زیرا تلاش زیادی می کند تا هدست اپل Reality Pro در بازار موفقیت چشمگیری داشته باشد. علاوه بر این، اپل به دنبال کسب سود از هدست نسل اول خود نیست. اگرچه، قیمت هنوز هم بسیار بالا است. بیایید ببینیم که آیا استانداردهای کیفیت حفظ می شوند یا به خطر می افتند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : هدست REALITY PRO اپل یک گزینه حرفه ای

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *