پادویش

نینتندو سوییچ 2 شاید مدتها تا رونمایی فاصله داشته باشد

نینتندو سوییچ 2 شاید مدتها تا رونمایی فاصله داشته باشد

نینتندو سوییچ 2 بدون شک یکی از محصولاتی است که اخیراً بیشتر در مورد آن شنیده ایم. با نزدیک شدن به تاریخ معرفی نسل دوم کنسول دستی غول بازی ژاپنی که مشتاقانه انتظارش را می رفت، تعداد افشاگری ها در مورد آن نیز در حال افزایش است. به عنوان مثال، اخیراً به شما گفتیم که Switch 2 می تواند قدرتمندتر از Xbox Series S باشد و دارای فناوری DLSS است.

در حال حاضر، آخرین شایعات Nintendo Switch 2 حاکی از رویداد احتمالی مارس 2024 است، که گمانه زنی هایی را در مورد اینکه آیا این یک تیزر، اعلان، رونمایی یا تاریخ انتشار است، برانگیخت.

قبل از هر چیز، ذکر این نکته ضروری بوده که هیچ اطلاعات رسمی در مورد تاریخ انتشار نینتندو سوییچ 2 وجود ندارد. با این حال، برخی شایعات و اطلاعات درز کرده است. به عنوان مثال، گفته شده که این کنسول در شش ماه اول سال 2024 عرضه خواهد شد، اما هنوز تاریخ مشخصی وجود ندارد. خوشبختانه، آخرین افشاگری ها آن را تغییر داده است. طبق پادکست Nate the Hate، که دارای ModernVintageGamer نیز می باشد، این دستگاه می تواند در اوایل مارس 2024 منتشر شود.

با این حال، گزارشی از Notebookcheck نشان می دهد که این ممکن است خبر خوبی نباشد. نینتندو سوییچ اصلی برای اولین بار با نام رمز “NX” در بهار 2016 معرفی شد. اعلام رسمی در اکتبر همان سال با جزئیات اضافی مانند قیمت و مشخصات در ژانویه 2017 منتشر شد. سرانجام، کنسول شاهد عرضه جهانی در مارس 2017 بود. این نشان می دهد که آنچه ممکن است در مارس 2024 ببینیم می تواند یک تیزر برای کنسولی باشد که تا ماه ها بعد منتشر نخواهد شد. در واقع، حتی می تواند در مارس 2025 عرضه شود.

بنابراین، اگر بخواهیم Switch 2 را در مارس 2024 ببینیم، نینتندو باید به زودی چیزی را نشان دهد. خوشبختانه احتمال این اتفاق وجود دارد. یکی از بزرگترین رویدادهای بازی در جهان، Tokyo Game Show، در ماه سپتامبر برگزار می شود. شرکت نینتندو در این رویداد برای یکی از اطلاعیه های ذکر شده در بالا بسیار مهم است.

اگر شرکت Switch 2 را در اینجا نشان دهد، مارس 2024 حقیقتا می تواند تاریخ عرضه باشد. البته آنچه اکنون می گویم فقط یک پیش بینی بر اساس گذشته است. با این حال، فراموش نکنیم که نینتندو یک شرکت ژاپنی است و بسیار به سنت های خود وابسته است. این به پیش بینی ما شانس بسیار خوبی می دهد. با این حال، ما چاره ای نداریم جز اینکه منتظر بمانیم تا همه حقایق را یاد بگیریم.

نینتندو سوییچ 2 دیرتر عرضه می شود

در اخباری مرتبط شایعات در مورد نینتندو سوییچ 2 آتی همچنان در حال انتشار هستند و یک افشای جدید از یک یوتیوبر معروف فناوری نشان می دهد که مشخصات این کنسول می تواند حتی قوی تر از آنچه قبلا تصور می شد باشد. این فاش شده که از RedGamingTech منتشر شده، ادعا می کند که سوییچ 2 از نینتندو می تواند توسط یک پردازنده مدیاتک با 2 هسته Cortex-A4، دو هسته Cortex-A720 و 4 هسته Cortex-A520 انرژی گیرد.

پیش از این، شایعه شده بود که سوییچ 2 دارای پردازنده سفارشی Nvidia Tegra T239 “Drake” است. این همچنان یک ارتقاء بزرگ نسبت به Tegra X1 چیپ OG Switch است، اما مشخصات آن در حال قدیمی شدن است. خانواده تراشه های Tegra Orin که T239 بر اساس آن ساخته شده، در سال 2018 عرضه شد. اگر Switch 2 در نیمه دوم سال 2024 عرضه شود، فاصله ای شش ساله بین کنسول و معماری SoC باقی خواهد ماند.

بنابراین اگر ادعاهای یوتیوبر درست باشد، پردازنده مدیاتک می تواند ارتقای قابل توجهی نسبت به پردازنده Tegra X1 باشد که به OG Switch قدرت می دهد و به طور بالقوه می تواند Switch 2 را از نظر عملکرد با پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری S برابری دهد.

برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : نینتندو سوییچ 2 شاید مدتها تا رونمایی فاصله داشته باشد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *