پادویش

نسل بعدی ساعت اپل واچ اولترا نمایشگر بزرگتری دارد

نسل بعدی ساعت اپل واچ اولترا نمایشگر بزرگتری دارد

به نظر می رسد اپل در سال 2024 با مجموعه Apple Watch Ultra خود، یک فناوری نمایشگر جدید و همچنین اندازه نمایشگر بزرگتر ارائه می دهد. طبق گزارش جف پو، ناظر و تحلیلگر اپل در شرکت تحقیقاتی جهانی Haitong International Tech Research. ، اپل قرار نیست در سال جاری به روز رسانی های عمده ای را در سری ساعت های خود ارائه دهد. در عوض، سال 2024 می تواند سال مهمی برای خط تولید پوشیدنی اپل باشد، که با معرفی فناوری صفحه نمایش میکرو LED در سال 2024 شروع می شود. این همچنین می تواند به اندازه صفحه نمایش بزرگتر برای Apple Watch Ultra منجر شود که می تواند به صفحه نمایش 2.1 اینچی منجر شود. اندازه صفحه نمایش میکرو LED در سال آینده.

فرادرس

خط واچ اولترا اپل در حال حاضر یک صفحه نمایش بزرگ با صفحه نمایش 1.93 اینچی با حاشیه های ضخیم و بادوام ارائه می دهد. در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد نحوه ارتقاء ساعت اولترا توسط اپل در آینده مشخص نیست، اما معرفی صفحه نمایش میکرو LED می تواند تغییر قابل توجهی باشد.

انتظار می‌رود که فناوری نمایشگر گران‌تر در مقایسه با نمایشگرهای mini LED یا OLED باشد، اما در دراز مدت می‌تواند به جریان اصلی تبدیل شود. با توجه به اینکه انتظار می رود اپل واچ اولترا به ارقام حمل و نقل انبوه منجر نشود، زیرا این یک محصول خاص است، به احتمال زیاد این دومی یک کشتی ایده آل برای آزمایش با فناوری جدید خواهد بود – قبل از اینکه به خط تولید آیفون برسد.

در مورد سری معمولی اپل واچ، هنوز اطلاعات زیادی در مورد نحوه شکل گیری اپل واچ سری 9 مشخص نیست. گزارش‌ها حاکی از آن است که اپل در حال کار بر روی فناوری‌های جدیدی مانند نمایشگر قند خون و سنسورهای فشار خون برای اپل واچ است، اگرچه اکثر آنها ادعا کرده‌اند که هیچ کدام از این ویژگی‌ها به زودی انتظار نمی‌رود. با توجه به ماهیت آنها، فناوری جدید می تواند در واچ اولترا نیز عرضه شود، اما هنوز هیچ گزارش تایید شده ای وجود ندارد.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : نسل بعدی ساعت اپل واچ اولترا نمایشگر بزرگتری دارد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *