بهترین و ایده آل ترین نرم افزار دندانپزشکی چیست ؟

بهترین و ایده آل ترین نرم افزار دندانپزشکی چیست ؟

نرم افزار دندانپزشکی مینادنت با ویژگی ها و قابلیت های تخصصی از بهترین و پرطرفدارترین نرم افزارهای مدیریت دندانپزشکی به شمار می رود.

نرم افزار دندانپزشکی مینادنت یکی از بهترین و پرطرفدارترین نرم افزار های پیشرفته در کشورمان می باشد. استفاده از این نرم افزار در مراکز دندانپزشکی برای سر و سامان دادن به کارها بسیار محبوب واقع شده است. به گونه ای که می توان گفت استفاده از نرم افزار مدیریتی دندانپزشکی برای ایجاد نظم در محیط کلینیک و مطب دندانپزشکی الزامی می باشد. نرم افزارهای دندانپزشکی دارای ماژول های بسیار به منظور ارتقاء سطح مدیریت می باشد.

نرم افزار دندانپزشکی مینادنت یکی از بهترین نرم افزارهای دندانپزشکی با توانایی های متعدد می باشد. این نرم افزار با بررسی نیازهای مراکز دندانپزشکی، به روزترین امکانات را بدون نقص پیاده کرده است. هم چنین با بهره مندی از قابلیت های متعدد از جمله امنیت بالا، نمایش گرافیکی دندان، کدینگ هوشمند و … در اولویت انتخاب بسیاری از افراد قرار گرفته است. نرم افزار دندانپزشکی مینادنت از ویژگی ها و قابلیت های منحصر بفردی برخوردار می باشد.

 • حضور و غیاب اثر انگشت: با این قابلیت می توان ورود و خروج پرسنل را ثبت کرد. هم چنین از این طریق برای امنیت بیشتر برنامه با اثر انگشت کاربران میتوان لاگین کرد.
 • شخصی سازی پرونده: افراد با استفاده از تکنولوژی فیلد ساز در این نرم افزار میتوانند پرونده بیمار را متناسب با سلیقه خود شخصی سازی کنند.
 • فرم ساز: با استفاده از این ویژگی می توان فرم دلخواه را برای پرونده بیماران انتخاب و تغییرات لازم را اعمال نمود.
 • ارتباط با سنسور های تصویر برداری RVG & PSP : این نرم افزار بر اساس نیازهای آتی مراکز درمانی طراحی شده و به راحتی با دستگاه های دیجیتال ارتباط برقرار می کند.

قابلیت های نرم افزار دندانپزشکی مینادنت

بهترین نرم افزار دندانپزشکی مینادنت با بهره مندی از قابلیت ها و توانایی های بسیار در اولویت انتخاب مراکز درمانی واقع شده است. این نرم افزار با داشتن توانایی های بسیار در عصر امروزی با استقبال بی نظیر کاربران مواجه شده است. از جمله قابلیت های نرم افزار مینادنت می توان به امکان ارسال اس ام اس به بیماران اشاره کرد. در واقع وجود این قابلیت سبب می شود مدیریت گزارش فعالیت ماهانه، هفتگی یا روزانه را دریافت کند. در نتیجه به راحتی وقت ملاقات بعدی به بیماران یادآوری می شود. از دیگر توانایی های نرم افزار تخصصی مینادنت می توان به سیستم بیمه اشاره نمود. این نرم افزار به راحتی انواع بیمه های تعرفه ای و درصدی را به همراه گزارشات کامل بیمه تهیه می کند. سیستم لابراتوار در نرم افزار دندانپزشکی مینادنت این امکان را می دهد که ثبت تاریخ تحویل، دریافت، زنگ، شماره دندان به همراه گزارش های کامل را دریافت نمود.

بهترین و ایده آل ترین نرم افزار دندانپزشکی چیست ؟

یکی دیگر از قابلیت های بسیار مهم نرم افزار دندانپزشکی مینادنت، سیستم جامع حسابداری آن می باشد. با وجود این سیستم می توان قابلیت های بسیاری را دنبال کرد به گونه ای که ثبت هزینه های مجموعه و کنترل چک به صورت هوشمند امکان پذیر خواهد بود. به همین منظور در هر جلسه درمان تمامی خدمات ارائه شده به بیمار و امور مالی آنها در سیستم حسابداری به صورت هوشمند ثبت خواهد شد. از دیگر قابلیت های سیستم حسابداری می توان به کنترل چک های دریافتی، صورتحساب بیمار، نمودار وضعیت ماهانه، هزینه ها، لیست بیماران بدهکار و … اشاره کرد.

امکانات تخصصی نرم افزار مینادنت

نرم افزار دندانپزشکی علاوه بر تمامی قابلیت هایی که در متن فوق اشاره شد، از امکانات دیگری نیز برخوردار می باشد. شما می توانید با دانلود و خرید نرم افزار دندانپزشکی مینادنت از ویژگی هایی نظیر ضبط مکالمه، سیستم امتیاز دهی، سیستم کامل انبار، سیستم پذیرش و نرم افزار اندروید بهره مند شوید. با استفاده از سیستم انبار به راحتی می توان تحویل کالا به پرسنل، سفارش کالا بر اساس نقطه سفارش، ورود کالا به انبار و صدور حواله جهت خروج کالا را به صورت هوشمندانه انجام داد. در سیستم امتیازدهی می توان به فعالیت و عملکرد پزشکان امتیاز داد. این قابلیت در عملکرد دندانپزشکان تاثیر بسزایی داشته و این کار نوعی تشویق برای ادامه بهتر کار پزشکان محسوب می شود. با سیستم پذیرش به راحتی می توان پرونده بیمار را جستجو و پیدا کرد. همین مورد به تنهایی سبب سهولت عملکرد در مراکز درمانی شده است.

سیستم باشگاه جامع در نرم افزار دندانپزشکی این امکان را به وجود می آورد که دسترسی پذیرش به پرونده و سوابق درمانی بیمار به راحتی انجام شود. در این راستا با صدور کارت شناسایی برای بیماران، دسترسی به گزارشات مربوط به صورتحساب و هزینه، زمان ملاقات و اطلاعات پرونده مهیا می شود. هم چنین قابلیت ضبط مکالمه در نرم افزار مدیریت دندانپزشکی، اطلاعات مربوط به شخص تماس گیرنده را به راحتی پیدا می کند.

سوالات متداول

 • چند سیستم می توانند از نرم افزار دندانپزشکی مینادنت استفاده کنند؟
 • برای استفاده از نرم افزار دندانپزشکی، هیچ محدودیتی برای تعداد سیستم و کاربران وجود ندارد.
 • به نرم افزار مینادنت خارج از مرکز هم می توان دسترسی داشت؟
 • با استفاده از آی پی استاتیک می توانید بر روی گوشی از نرم افزار مینادنت استفاده نمایید. شرط لازم روشن بودن سیستم اصلی دندانپزشکی می باشد.
 • خدمات پشتیبانی نرم افزار مینادنت در چه زمان هایی ارائه می شود؟
 • خدمات نرم افزار مینادنت به غیر از ایام تعطیل رسمی از شنبه تا چهارشنبه در اختیار مخاطبان قرار داده می شود.
 • آیا پشتیبان گیری در نرم افزار دندانپزشکی اتوماتیک است؟
 • بله برای تهیه فایل پشتیبان و اطلاعات نرم افزار هم به صورت دستی و هم اتوماتیک می توان اقدام نمود.
 • در صورتی که هزینه پشتیبانی پرداخت نشود، ممکن است نرم افزار غیرفعال شود؟
 • استفاده از خدمات پشتیبانی و به روز رسانی نرم افزار مینادنت نیاز به پرداخت هزینه سالیانه دارد. اما در صورت عدم پرداخت هزینه پشتیبانی، غیر فعال نمی شود.
 • آیا دسترسی به بخش های مختلف از نرم افزار دندانپزشکی را می توان محدود کرد؟
 • بله در نرم افزار مینادنت می توان سطح دسترسی متفاوت به بخش های مختلف نرم افزار را ایجاد کرده و هر کاربر را به گروه مورد نظر وصل نمود.
به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : بهترین و ایده آل ترین نرم افزار دندانپزشکی چیست ؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *