آنتی ویروس پادویش

نحوه ارسال و دریافت پیام با iMessages در ویندوز

نحوه ارسال و دریافت iMessages در ویندوز

روی رایانه خود کار می کنید؟ وقتی پیام جدیدی دریافت می کنید، نیازی نیست آیفون خود را بردارید. برنامه های Phone Link مایکروسافت و Unison اینتل از iMessage اپل پشتیبانی می کنند، اگرچه هر دو به ویندوز 11 نیاز دارند.

من از iMessage اپل برای ارسال و دریافت پیام متنی در آیفون خود استفاده می کنم، اما اگر جلوی رایانه خود باشم، نوشتن و پاسخ دادن به متن ها اغلب با استفاده از صفحه کلید، ماوس و مانیتور آسان تر است. بنابراین من به چند ابزار کمک می کنم تا در هنگام استفاده از ویندوز به iMessages دسترسی پیدا کنم.

ارسال و دریافت پیام با iMessages

برنامه Phone Link مایکروسافت که در ویندوز تعبیه شده است به شما امکان می دهد متون اخیر خود را مشاهده کنید، پیام های جدید ایجاد کنید و به متن های موجود پاسخ دهید. هر متنی که ارسال و دریافت می کنید به طور خودکار بین رایانه و آیفون شما همگام می شود، بنابراین می توانید یک مکالمه در حال انجام را در هر یک از دستگاه ها دریافت کنید.

اینتل Unison برنامه دیگری است که همان ترفندها را انجام می دهد و حتی به شما امکان می دهد ایموجی ها و موارد چسبانده شده از کلیپ بورد ویندوز را اضافه کنید. طبق گفته اینتل، Unison فقط روی لپ‌تاپ‌های Evo کار می‌کند که روی پردازنده‌های نسل سیزدهم یا بالاتر آن کار می‌کنند. نام Evo به این معنی است که رایانه الزامات سختگیرانه اینتل را تصویب کرده است و چنین ماشین هایی باید دارای برچسبی باشند که مشخص کند آنها این مشخصات را دارند.

خبر خوب این است که بسیاری از مردم گزارش داده اند که می توانند Unison را بر روی رایانه های قدیمی و غیر Evo نصب کنند. من از Unison روی لپ‌تاپ‌های نسل یازدهم اینتل غیر Evo بدون مشکل استفاده می‌کنم، بنابراین بهتر است این را روی رایانه خود امتحان کنید، حتی اگر مدل قدیمی‌تری باشد.

فقط یک نکته مهم وجود دارد: هیچ یک از برنامه‌ها از ویندوز 10 پشتیبانی نمی‌کنند. Phone Link و Intel Unison هر کدام به ویندوز 11 نیاز دارند. اگر آخرین نسخه ویندوز را اجرا می‌کنید، در اینجا نحوه استفاده از این ابزارها در متن‌های خود آورده شده است.

قبل از اینکه بتوانید از Phone Link استفاده کنید، باید از چند مورد روی تلفن و رایانه خود مراقبت کنید.

آیفون شما باید iOS 14 یا بالاتر داشته باشد. برای تایید این موضوع، به تنظیمات بروید،  General را انتخاب کنید و روی     Software Update ضربه بزنید. به شما گفته می شود که iOS به روز است یا از شما خواسته می شود آخرین به روز رسانی را نصب کنید. بعد، به تنظیمات بروید، بلوتوث را انتخاب کنید و تأیید کنید که بلوتوث روشن است.

مایکروسافت پشتیبانی آیفون را به Phone Link در ویندوز 11 در اوایل سال 2023 اضافه کرد. برای اینکه مطمئن شوید سیستم عامل شما به روز است، به تنظیمات بروید، Windows Update را انتخاب کنید و روی دکمه کلیک کنید تا به روز رسانی ها را بررسی کنید. به آخرین به روز رسانی ها اجازه دانلود و نصب را بدهید.

سپس، تأیید کنید که آخرین نسخه Phone Link را اجرا می‌کنید. برای انجام این کار، برنامه مایکروسافت استور را از منوی استارت باز کنید و روی نماد Library کلیک کنید. روی دکمه دریافت به‌روزرسانی‌ها کلیک کنید و اجازه دهید همه برنامه‌های نصب‌شده، از جمله Phone Link در صورت لزوم، به‌روزرسانی شوند.

در نهایت، اطمینان حاصل کنید که بلوتوث در ویندوز 11 شما فعال است. به تنظیمات بروید، Bluetooth & devices را انتخاب کنید و در صورت خاموش بودن سوئیچ بلوتوث را روشن کنید.

از Microsoft Phone Link استفاده کنید

روی دکمه Start کلیک کنید، به All Apps بروید و Phone Link را از لیست انتخاب کنید. اولین صفحه از شما می خواهد که دستگاه خود را انتخاب کنید. روی دکمه آیفون کلیک کنید.

از Microsoft Phone Link استفاده کنید

کدهای QR را اسکن کنید

یک کد QR باید در برنامه Phone Link ظاهر شود. دوربین را در آیفون خود راه اندازی کنید و کد را اسکن کنید. در آیفون خود، روی پیوند در پایین صفحه دوربین ضربه بزنید تا دستگاه های خود را جفت کنید. اگر به هر دلیلی نمی توانید کد را اسکن کنید، روی پیوند کلیک کنید تا به صورت دستی بدون کد QR ادامه دهید و این مراحل را دنبال کنید.

بیشتر بخوانید  انتقال لایسنس ویندوز 10 به کامپیوتر جدید

در صفحه برای جفت کردن دستگاه‌هایتان، روی «Link to Windows» ضربه بزنید تا برنامه Link to Windows را دانلود و نصب کنید. پس از نصب برنامه، روی Open ضربه بزنید تا راه اندازی شود. روی اسکن کد QR ضربه بزنید و کد نمایش داده شده در برنامه Phone Link را در رایانه خود اسکن کنید. در مرحله بعد، روی Continue ضربه بزنید تا شروع به جفت کردن تلفن و رایانه خود شود.

شما باید اعلان های جفت شدن را در آیفون و رایانه ویندوز 11 خود مشاهده کنید. دکمه Pair را در هر دو دستگاه انتخاب کنید و منتظر بمانید تا این دو جفت شوند.

داده های آیفون خود را همگام سازی کنید

تلفن شما باید از شما بپرسد که آیا می خواهید رایانه شما اعلان ها را از آیفون شما دریافت کند یا خیر. روی Allow ضربه بزنید تا این مورد تأیید شود. به صفحه تنظیمات بلوتوث در تلفن خود بروید، روی نماد اطلاعات رایانه خود ضربه بزنید و کلیدهای نمایش اعلان‌ها، همگام‌سازی مخاطبین و اشتراک‌گذاری اعلان‌های سیستم را روشن کنید. انجام این کار به شما امکان می دهد به برنامه ها و داده های تلفن خود در رایانه خود از جمله پیام ها دسترسی کامل داشته باشید و از آنها استفاده کنید.

داده های آیفون خود را همگام سازی کنید

لینک تلفن را اجرا کنید

صفحه خوش آمدگویی Phone Link باید روی رایانه شما ظاهر شود و از شما بپرسد که آیا می خواهید هر بار که وارد ویندوز می شوید برنامه را باز کنید یا خیر. اگر دارید، کادر را علامت بزنید.

لینک تلفن را اجرا کنید

به پیام های اخیر خود دسترسی داشته باشید

برای دسترسی به پیام های متنی آیفون خود در Phone Link، روی عنوان Messages در بالا ضربه بزنید. از زمانی که Phone Link فعال است، باید هر پیامی که اخیراً برای شما ارسال شده است را ببینید. در صورت وجود، پاسخی به پیامی تایپ کرده و ارسال کنید. سپس می توانید یک مکالمه را از آیفون یا رایانه خود ادامه دهید و این دو با یکدیگر همگام خواهند شد.

یک چت جدید شروع کنید

همچنین می توانید مکالمه جدیدی را شروع کنید. برای این کار یکی از مخاطبین نمایش داده شده خود را انتخاب کنید و سپس متن خود را بنویسید و ارسال کنید. برای چت کردن با شخص دیگری، روی نماد پیام جدید کلیک کنید و نام یا شماره تلفن گیرنده را تایپ کنید. پیام خود را بنویسید و ارسال کنید.

از اینتل یونیسون استفاده کنید

  1. Intel Unison را نصب کنیدتلفن و رایانه خود را جفت کنید

برای استفاده از Intel Unison، برنامه را از فروشگاه مایکروسافت دانلود و نصب کنید.

برنامه را اجرا کنید و روی دکمه Accept & Continue کلیک کنید. از شما پرسیده می شود که چگونه می خواهید از Unison استفاده کنید. در بخش «Empower your PC»، روی دکمه «Add your phone» کلیک کنید.

تلفن و رایانه خود را جفت کنید

figure-21-how-to-send-and-receive-apple-imessages-in-windows

سپس باید از شما خواسته شود تلفن و رایانه خود را جفت کنید. کد QR را با تلفن خود اسکن کنید و روی پیوند ضربه بزنید تا برنامه تلفن همراه Unison را از اپ استور اپل دانلود و نصب کنید.

برنامه Unison را در آیفون خود باز کنید. روی دکمه «پذیرش و ادامه» ضربه بزنید. تصمیم بگیرید که آیا می خواهید داده ها و آمار خرابی را با اینتل به اشتراک بگذارید. در صفحه بعدی روی “Let’s Go” ضربه بزنید.

سپس از شما خواسته می شود که به برنامه اجازه دسترسی به مخاطبین، کتابخانه عکس، دستگاه های موجود در شبکه محلی و بلوتوث خود را بدهید. اگر می‌خواهید iMessages ارسال و دریافت کنید، حداقل باید اجازه دسترسی به مخاطبین خود را بدهید.

در صفحه بعدی گوشی خود، روی دکمه «اسکن کد QR» ضربه بزنید. کد را در صفحه Unison در رایانه خود اسکن کنید. رشته متنی که روی صفحه ظاهر می شود را تأیید کنید. تلفن و رایانه شما باید به شما بگویند که جفت شدن موفقیت آمیز بوده است. در برنامه آیفون روی Get Started ضربه بزنید.

برنامه Windows Unison را اجرا کنید

در صفحه «بیایید شروع کنیم» در برنامه Windows Unison، روی نماد «ارسال پیام‌ها» کلیک کنید.

به صفحه پیام ها بروید

در صفحه پیام‌ها، روی نماد «Compose a new message» کلیک کنید. گیرنده را از لیست مخاطبین خود انتخاب کنید یا نام، آدرس ایمیل یا شماره تلفن شخصی را که در لیست مخاطبین شما نیست تایپ کنید.

ارسال یک پیام

پیام خود را بنویسید و ارسال کنید. صبر کنید تا طرف مقابل پاسخ دهد. سپس می توانید مکالمه را در برنامه Windows Unison یا iMessages در iPhone خود ادامه دهید، زیرا متن ها بین دو برنامه همگام می شوند.

  1. پیام دریافت کنید

هر پیامی که به آیفون شما ارسال می شود باید در برنامه Unison ظاهر شود. باز هم، می توانید مکالمه را در تلفن یا رایانه خود ادامه دهید.

 

به این پست امتیاز بدید

https://www.zdnet.com/article/how-to-send-and-receive-imessages-on-windows/

نظرات در مورد : نحوه ارسال و دریافت پیام با iMessages در ویندوز

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *