آنتی ویروس پادویش

نات‌ کوین : رمزارزی که در یک روز بیش از 20 درصد جهش کرد!

نات‌ کوین: رمزارزی که در یک روز بیش از 20 درصد جهش کرد!

قیمت نات‌کوین در 24 ساعت گذشته با رشدی چشمگیر بیش از 20 درصدی به 0.024 دلار رسید و این رمزارز که زمانی فقط یک بازی تلگرامی ساده بود، اکنون در بین 50 ارز دیجیتال برتر جهان از نظر ارزش بازار قرار گرفته است.

نات‌کوین: رمزارزی که از دل بازی تلگرام به قله‌های بازار کریپتو صعود کرد!

نات‌کوین در ابتدا باورنکردنی به نظر می‌رسید. سکه‌های مجازی یک بازی تلگرام که به پول واقعی تبدیل شوند؟ اما این اتفاق افتاد و حالا نات‌کوین سروصدای زیادی در جامعه کریپتو به پا کرده است.

مسیر نات‌کوین اما پر از فراز و نشیب بوده است. بعد از عرضه اولیه، نوسان‌های شدیدی را تجربه کرد و در برخی صرافی‌ها مثل بایننس حتی به بیش از 0.037 دلار هم رسید. اما بعد از آن، شاهد سقوطی 87 درصدی بود و تا 0.004 دلار پایین آمد.

نات‌ کوین: رمزارزی که در یک روز بیش از 20 درصد جهش کرد!

با این حال، نات‌کوین تسلیم نشد. حجم بازار آن به بیش از 2.4 میلیارد دلار رسیده که 3 برابر روزهای اول فهرست شدنش در صرافی‌ها است. این موضوع نشان‌دهنده افزایش علاقه معامله‌گران به خرید و فروش نات‌کوین است و به خصوص با نوسان‌های زیادش، در کانون توجه نوسان‌گیران قرار گرفته است.

جامعه نات‌کوین با سرعتی سرسام‌آور در حال رشد است. اما باید دید این تب و تاب تا کی ادامه خواهد داشت و سرانجام این پروژه چه خواهد شد.

تاریخچه پر از فراز و نشیب رمزارزها نشان می‌دهد که پروژه‌های زیادی بوده‌اند که رشدی عجیب و غریب را تجربه کرده‌اند، اما در نهایت با فروکش کردن تب و تاب اولیه، برای همیشه فراموش شده‌اند. شاید نات‌کوین هم به سرنوشتی مشابه دچار شود.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : نات‌ کوین : رمزارزی که در یک روز بیش از 20 درصد جهش کرد!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *