آنتی ویروس پادویش

میکروفون جدید Audio-Technica معرفی شد

میکروفون جدید Audio-Technica معرفی شد

Audio-Technica را می توان یکی از برندهای موفق تولیدکننده محصولات صوتی دانست که به تازگی از میکروفون جدید خود رونمایی به عمل آورد.

برند Audio-Technica یک میکروفون خازنی جدید به نام AT2020USB-XP معرفی کرده است که برای سازندگان محتوا، استریمرها و نوازندگان طراحی شده است. دارای یک الگوی پیکاپ جهت کاردیوئید برای تمرکز بر منبع صدا در جلوی میکروفون است که برای ضبط وکال، صداگذاری و سازها ایده آل است.

 AT2020USB-XP دارای فناوری کاهش نویز دیجیتال بوده که با استفاده از یک دکمه روی پایه میکروفون قابل تنظیم است. این امر به کاهش نویز ناخواسته پس‌زمینه مانند کولر و فن‌های رایانه کمک می‌کند و از ضبط صدای تمیزتر اطمینان می‌دهد. این میکروفون همچنین دارای عملکرد کنترل بهره خودکار (AGC) است.

هنگامی که فعال باشد، به طور خودکار سطح خروجی میکروفون را تنظیم می کند تا قدرت سیگنال ثابتی را حفظ کند، به ویژه برای موقعیت‌هایی با سطوح نوسان صدا مفید است. عملکرد AGC همراه با یک فیلتر بالا گذر 80 هرتز برای حذف نویز فرکانس پایین بدون تأثیر بر کیفیت ضبط صدای شما کار می کند.

به خاطر داشته باشید که عملکردهای کاهش نویز و AGC فقط با نرخ های نمونه برداری خاص در دسترس هستند: 44.1 کیلوهرتز و 48 کیلوهرتز برای کاهش نویز و 44.1 کیلوهرتز، 48 کیلوهرتز، 88.2 کیلوهرتز یا 96 کیلوهرتز برای AGC.

AT2020USB-XP گزینه های اتصال همه کاره را ارائه می دهد. این از یک کانکتور USB Type-C استفاده می کند و شامل یک کابل USB Type-C به Type-A برای سازگاری با دستگاه های مختلف می شود. علاوه بر این، یک آداپتور تبدیل USB برای راحتی بیشتر گنجانده شده است.

Audio-Technica و ارائه محصول جدید

این میکروفون دارای یک تقویت‌کننده هدفون با خروجی بالا است که به شما امکان می‌دهد مستقیماً صدای خود را با هدفون با حداکثر نرخ نمونه‌برداری 24 بیت/192 کیلوهرتز نظارت کنید. این تضمین می کند که می توانید دقیقاً آنچه را که ضبط می کنید در زمان واقعی بشنوید.

یک فیلتر پاپ برای به حداقل رساندن صداهای انفجاری مانند p و b در نظر گرفته شده است که می تواند صداهای ناخواسته را در ضبط‌های شما ایجاد کند. میکروفون همچنین دارای پایه میکروفون برای قرار دادن روی میز است. برای کنترل بیشتر و سهولت استفاده، AT2020USB-XP دارای یک سنسور لمسی است که به شما امکان می دهد میکروفون را با یک ضربه خاموش کنید. وضعیت با یک چراغ LED داخلی نشان داده می شود: آبی برای ضبط و قرمز برای بی صدا.

بیشتر بخوانید  Audio-Technica و معرفی هدفون جدید

برای کسب جزئیات بیشتر به سایت شرکت سازنده مراجعه کنید.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : میکروفون جدید Audio-Technica معرفی شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *