آنتی ویروس پادویش

مواردی که باید اپل در پرچمداران آینده ی خود به آن ها توجه نماید

اپل

همان طور که می دانید گوشی محبوب و جدید کمپانی آمریکایی اپل یعنی آیفون 10 ویژگی ها و قابلیت های زیادی دارد که از جمله ی این ویژگی ها می توان به صفحه نمایش بسیار زیبا و با کیفیت، باتری بسیار عالی و خوب و همچنین سیستم عاملی کاملا روان و خوش دست را نام برد. این ویژگی ها در مورد این گوشی موبایل ویژگی هایی هستند که می تواند هر فرد مشکل پسندی را به خودش جذب کند، اما در این بین کمپانی اپل می بایست کار هایی برای پیشرفت و ارتقای این گوشی های انجام دهد که ما در این قسمت می خواهیم به چند نمونه از این موارد بپردازیم.

۱.بر طبق گفته ی کاربران این گوشی موبایل قسمت سویچ بین برنامه ها با این که در حال حاضر هم سرعت خوبی دارد اما باز هم نیازمند پیشرفت است.

اپل

۲. همان طور که شما نیز ممکن است بدانید قسمت برآمده ی پشت گوشی که برای دوربین و فلش ال ای دی ان تعبیه شده است برای کاربران در بعضی حالت باعث ایجاد مشکل می شود برای همین خیلی از کاربران از این کمپانی خواهش می کنند که این قسمت را در گوشی جدیدش حذف کند یا به طوری طراحی کند که این مشکل رفع شود.

اپل

۳. نکته ی دیگر در مورد چگونگی باز کردن نوتیفیکیشن و باز کردن قسمت کنترل سنتر است در گوشی های قدیمی تر کمپانی محبوب اپل برای باز کردن قسمت کنترل سنتر می بایست از قسمت پایین صفحه انگشت خود را به طرف بالا بکشید و همچنین برای باز کردن قسمت نوتیفیکیشن می بایست از قسمت بالا صفحه نمایش به طرف پایین انگشت خود را بکشید اما در گوشی جدید اپل این حالت وجود ندارد چون دکمه ی هوم وجود ندارد برای همین می بایست برای باز کردن قسمت کنترل سنتر یا نوتیفیکیشن به ترتیب از قسمت بالای صفحه نمایش طرف راست و چپ را به پایین بکشید که این حالت بسیار سر در گمی به وجود می آورد برای کاربران که این حالت به راست دست بودن و یا چپ دست بودن کاربر نیز بستگی دارد.

اپل

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : مواردی که باید اپل در پرچمداران آینده ی خود به آن ها توجه نماید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *