آنتی ویروس پادویش

مقایسه دوربین گوشی های Nokia 8,Galaxy S8,LG G6,iPhone 7 Plus و Huawei P10

مقایسه دوربین گوشی های Nokia 8,Galaxy S8,LG G6,iPhone 7 Plus و Huawei P10

مقایسه دوربین گوشی های Nokia 8,Galaxy S8,LG G6,iPhone 7 Plus و Huawei P10: در این مطلب قصد مقایسه دوربین چند گوشی پرچمدار و پرطرفدار را داریم.

مقایسه تصویر برداری در نور روز:

همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید تصاویری که توسط گوشی Galaxy S8 ثبت شده اند قویترین و پرروح ترین رنگ را دارند، گوشی LG G6 در ثبت جزئیات از بقیه بهتر است، کیفیت تصاویر ثبت شده توسط دو گوشی Huawei P10 و Nokia 8 با هم دیگر برابر است و تصویر ثبت شده توسط iPhone 7 Plus کم روح ترین تصویر در بین تصاویر است و جزئیات کمتری را البته با اختلاف بسیار کم نشان می دهد.
در کل گوشی نوکیا٨ از نظر دوربین با دیگر پرچمدار ها برابری می کند و یک گوشی پرچمدار با دوربین بسیار عالی محسوب می شود.

 

 

سنسور سیاه سفید گوشی Huawei P10 بیست مگاپیکسلی است اما پیشنهاد می شود که با رزولوشن ۱۲ مگاپیکسلی در این گوشی تصویر برداری شود.(زیرا نه تنها تعویض رزولوشن در حالت رنگی و سیاه و سفید یک دردسر است، تصاویر ثبت شده با رزولوشن ۲۰ مگاپیکسل در حالت تمام صفحه خیلی عالی تر نیست) تصاویر زیر توسط گوشی های Nokia 8 (با رزولوشن ۱۳ مگاپیکسل) و Huawei P10 (با رزولوشن ۱۲ مکاپیکسل) تهیه شده اند.
میتوانیم بگوییم گوشی هواوی پی ۱۰ در ثبت تصاویر سیاه و سفید قدری بهتر است زیرا رزولوشن اصلی برای دوربین این گوشی بیست مگاپیکسلی بوده و به ۱۲ مگاپیکسل کاهش یافته است. با این که ثبت جزئیات در گوشی هواوی پی ۱۰ قدری بیشتر است، نوکیا ٨ نیز در ثبت تصاویر سیاه و سفید چندان عقب تر نیست و در رنج دینامیکی و کنتراست عالی است و دارای میزان نویز بسیار کم است.

 

 

مقایسه تصویربرداری در نور کم بین گوشی های Nokia 8,Samsung Galaxy S8 و LG G6:
گوشی های گلکسی اس ٨ و ال جی جی ۶ دارای لنزهای گشوده تری (به ترتیب f/1.7 و f/1.8) نسبت به نوکیا ٨ (دارای گشودگی لنز f/2.0) هستند. تصاویر ثبت شده توسط اس ٨ بهترین کیفیت را دارند، ال جی جی ۶ نیز با ختلاف کمتری از اس ٨ بعدی است. اگر چه تصویر ثبت شده توسط گوشی نوکیا ٨ با آن دو گوشی تفاوت بیشتری دارد و کیفیت آن قدری کمتر است، اما در کل عملکرد خوبی را داشته است.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : مقایسه دوربین گوشی های Nokia 8,Galaxy S8,LG G6,iPhone 7 Plus و Huawei P10

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *