آنتی ویروس پادویش

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

دوباره آن وقت آن است که توصیه های خود را برای برخی از بهترین برنامه های رایگان اندروید ارائه دهیم. لیست این ماه دارای برنامه‌ای است که نوستالژی موسیقی شما را زنده می‌کند، به شما کمک می‌کند هزینه‌های خود را پیگیری کنید، و از اینترنت به طور موثر در تلفن خود استفاده کنید. در مجموع، ما مطمئن هستیم که راه های بسیار بیشتری برای استفاده جالب از تلفن اندرویدی شما اضافه می کنیم.

بهترین برنامه‎های رایگان اندروید2023

هر هفته صدها برنامه در فروشگاه Play آپلود می‌شوند، اما برنامه‌هایی که برجسته می‌شوند، همان‌هایی هستند که قبلاً محبوب هستند. بنابراین، یافتن بهترین ها کمی سخت است.دقیقاً به همین دلیل است که ما قصد داریم هر ماه این لیست از بهترین برنامه های رایگان اندروید را بنویسیم تا از جدیدترین برنامه های اندروید به روز بمانید. علاوه بر این، استفاده از همه این برنامه ها رایگان است. برای بررسی لیست ما از بهترین برنامه های اندروید رایگان در ماه به ادامه مطلب بروید!

REWIND MUSIC TIME TRAVEL: بازیابی تاریخچه موسیقی

موسیقی بخش مهمی از زندگی ماست. ما درست از زمانی که بچه بودیم به موسیقی گوش می دادیم. نه فقط این، ما همچنین بزرگ شده ایم که هر زمان که والدینمان موسیقی را با صدای بلند در اتاق نشیمن پخش می کردند، به موسیقی مربوط به دوران والدینمان گوش می دادیم. به جرات می توان گفت، وقتی با موسیقی های گذشته مواجه می شویم، همیشه یک نوستالژی وجود دارد. حالا، می خواهیم بگوییم اپلیکیشنی برای تقویت این نوستالژی وجود دارد.

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

Rewind به عنوان یک برنامه مفهومی برچسب گذاری شده است که به شما امکان می دهد در دوره های مختلف موسیقی در زمان سفر کنید. با شروع از سال 2010، می توانید به دهه 1960 برگردید. اولین برداشت ما از برنامه این است که رابط کاربری زیبایی دارد. می‌توانید با ضربه زدن روی سال به گذشته برگردید و به آلبوم‌های برتر، نمودارهای هفتگی برتر، مصاحبه‌های هنرمندان و همه آهنگ‌هایی که در آن سال دنیا را تکان داده‌اند، دسترسی پیدا کنید.

بخش مورد علاقه ما باید تاثیرگذارترین بخش لحظه باشد. که دیوانه‌کننده‌ترین اتفاقی را که در آن سال در دنیای موسیقی رخ داده را به نمایش می‌گذارد.

ابتدا تب Weekly Discovery وجود دارد که سالگرد آلبوم ها را در هفته جاری به شما نشان می دهد، از دهه 60. در مرحله بعد، یک بازی کوچک به نام Music Quest دارید که در آن باید با گوش دادن به یک قطعه نمونه و با چند نکته، نام آلبوم را حدس بزنید. هر هفته یک تلاش جدید وجود دارد.

تنها عیب این است که برای گوش دادن به آهنگ‌های کامل نیاز به اشتراک Tidal دارید، و هیچ پشتیبانی برای استفاده از Spotify یا هر برنامه دیگری برای گوش دادن به موسیقی‌ای که در برنامه پیدا می‌کنید وجود ندارد. با این حال، می توانید موسیقی را در برنامه نشانه گذاری کنید.

در نتیجه، این رویای هر طرفدار موسیقی راک است که به حقیقت می پیوندد. ما به یک کاتالوگ برای موسیقی راک نیاز داشتیم، و این برنامه آن را به روشی کاملاً جالب ارائه می دهد. این شاید بهترین برنامه ای است که ما به این لیست اضافه کرده ایم، پس آن را بررسی کنید!

DATA MONITOR: اینترنت خود را به طور موثر ردیابی و استفاده کنید

با ظهور 5G، مصرف داده تلفن همراه در حال افزایش است. اولین واکنش برای بسیاری از ما در 5G این بود که چه سرعتی احساس می‌شد، بلکه این بود که چگونه داده ما را مصرف می کند. در حالی که در حال حاضر برنامه‌های زیادی برای نظارت بر مصرف داده شما وجود دارد، ما برنامه جدیدی پیدا کرده‌ایم که به ایجاد تفاوت کمک می‌کند و سزاوار جایگاهی در این لیست بهترین برنامه‌های رایگان اندروید، Data Monitor است.

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

لحظه ای که برنامه را دانلود کردیم، دیدیم که دارای رابط Material You است. ما برای هر برنامه‌ای که رابط کاربری Material You دارد، تعصب واضحی داریم و این کاملاً شایسته است  زیرا با سایر عناصر Android 12 منسجم به نظر می‌رسد.

برنامه کاری را که می گوید انجام می دهد – به شما کمک می کند میزان مصرف داده خود را اندازه گیری کنید و نمودار هفتگی را در صفحه اصلی نشان می دهد. علاوه بر این، میزان مصرف دیتای امروزی شما را هم در شبکه های موبایل و هم در وای فای به صورت پررنگ نشان می دهد.

همچنین می توانید یک ویجت برای مانیتور داده تنظیم کنید و حتی هنگام عبور از محدودیت تعیین شده، اعلان ها را تنظیم کنید. علاوه بر این، یک ویژگی نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد سرعت اینترنت زنده را ردیابی کنید. همچنین می‌توانید مصرف اینترنت را بر اساس هر برنامه بررسی کنید و در صورت مشاهده هر گونه مشکلی در اتصال اینترنت خود، عیب‌یابی را اجرا کنید.

به طور کلی، ما این برنامه را کاملاً دوست داریم و بهترین بخش این است که کاملاً رایگان است و با هیچ تبلیغاتی همراه نیست.

 

ARTIFACT: یک برنامه خبری از بنیانگذاران اینستاگرام

 

در چند ماه گذشته، سازندگان اینستاگرام کوین سیستروم و مایک کریگر در خبرها بودند و اپلیکیشن خبری جدید خود به نام Artifact را به نمایش گذاشتند. در زمان راه اندازی، این برنامه فقط به صورت دعوت در دسترس کاربران بود، اما اکنون به صورت رایگان و بدون ثبت نام در دسترس عموم است. هدف Artifact کمک به خوانندگان برای کنترل بهتر اخباری است که می‌خوانند و تجربه خواندن شخصی‌تری داشته باشند. بیایید ببینیم برنامه در مورد چیست.

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

 

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

جالب اینجاست که نام  Artifact ترکیبی از مقالات، حقایق و هوش مصنوعی است. خوب، آیا هر محصولی حتی در سال 2023 معتبر است اگر با استفاده از هوش مصنوعی فریاد نزند؟ آرتیفکت نیز این کار را انجام می دهد، و همچنین کار خوبی انجام می دهد. از هوش مصنوعی و ML برای درک عادات خواندن شما استفاده می کند و یک فید اخبار شخصی شده را در برنامه به شما ارائه می دهد.

این برنامه هنگام راه اندازی به شما امکان می دهد ده موضوع مورد علاقه و اشتراک های پولی را در صورت وجود انتخاب کنید. سپس، یک رابط کاربری شیک دریافت می‌کنید که مقالاتی از علایق شما را به نمایش می‌گذارد. یک ویژگی جالب این است که به شما امکان می دهد هر روز که از برنامه استفاده می کنید، یک خط را حفظ کنید.

همچنین سطوح مختلف خواندن وجود دارد و شما از مبتدی شروع می کنید و سپس مانند یک زبان آموز به سطوح دیگر می روید. همچنین می‌توانید دوستان خود را به Artifact دعوت کنید و ببینید که چه چیزی در فضای مطالعه آنها مرسوم است. شما همچنین می توانید پس از مدتی آمار مطالعه خود را مشاهده کنید و نه تنها عادات خواندن خود را درک می کنید، بلکه به Artifact کمک می کنید تا همین را بفهمد و مقالات بهتری را توصیه کند.

ما این برنامه را دوست داریم، با توجه به اینکه توییتر با تمام مشکلات و انتقاداتش در حال غوطه ور شدن است، آرتیفکت شانس خوبی برای موفقیت دارد. مطلع ماندن از جهان با Artifact سرگرم کننده به نظر می رسد، و امیدواریم برنامه را نیز بررسی کرده و دوست داشته باشید!

 

DINA WEATHER برنامه هواشناسی هوش مصنوعی شخصی

در واقع فصل هوش مصنوعی است و ما شاهد هجوم برنامه ها و محصولات هوش مصنوعی در راه هستیم. راه را برای یک برنامه هوش مصنوعی دیگر و پنجمین برنامه در لیست بهترین برنامه های رایگان اندروید ما – Dina Weather باز کنید. Dina Weather مدعی استفاده از هوش مصنوعی است. آیا هواشناسی برای به دست آوردن یک نتیجه آب و هوایی قابل اعتماد کافی نبود؟ خوب، اجازه دهید نگاهی به آنچه برنامه ارائه می دهد بیاندازیم.

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

برنامه های هواشناسی واقعاً برای آماده ماندن قبل از خروج مفید هستند. اما Dina Weather یک قدم جلوتر می‌رود و به شما می‌گوید چه چیزی را باید بپوشید یا بریس بالایی در برابر آب و هوا حمل کنید. بر اساس جزئیاتی که هنگام راه‌اندازی برنامه وارد می‌کنید، چند نکته قبل از بیرون رفتن به شما پیشنهاد می‌شود. برخی از این موارد شامل حمل لوازم ضروری مانند ضد آفتاب، چتر، ژاکت پددار و غیره است.

شما باید جزئیاتی مانند نوع پوست، ژانر، قد، وزن و حتی سال تولد خود را وارد کنید – زیرا این برنامه می گوید که چند مطالعه نشان می دهد که سن نقش خوبی در احساس شما در شرایط مختلف دارد. یک رابط منظم برای مشاهده آب و هوا وجود دارد و به خوبی هر برنامه آب و هوای قابل اعتمادی است. برگه ای دریافت می کنید که یک لباس توصیه شده برای آب و هوا را پیشنهاد می کند.

با این حال، ممکن است چند نگرانی در مورد استفاده از داده وجود داشته باشد، اگرچه برنامه ادعا می کند که به طور ناشناس داده ها را برای درک الگوهای استفاده به اشتراک می گذارد. این برنامه بدون تبلیغات و کاملا رایگان برای استفاده است.

 

JUST EXPENSES MONEY MANAGER: برنامه رایگان EXPENSE MANAGER

شاید بپرسید چه چیزی سریعتر از سرعت نور است؟ زمان بین دریافت حقوق تا خرج کردن آن است. هر ماه، بیشتر ما سر خود را می خارانیم که چگونه و کجا پول خود را خرج کرده ایم. و البته، یک راه حل در عصر حاضر این است که به برنامه ای مراجعه کنید تا به ما کمک کند تا همه مشکلاتمان را حل کنیم. پس نگران نباشید، در اینجا برنامه ای به نام Just Expenses برای نجات شما وجود دارد.

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

لحظه ای که برنامه را باز می کنید، لیستی از مناطقی را پیدا می کنید که در آنها پول خرج می کنید. در اکثر برنامه‌های مدیریت پول، باید دسته‌ای را وارد کنید که در آن پول خرج کرده‌اید. بنابراین، این برنامه یک تغییر تازه بود. هنگامی که روی یک دسته ضربه بزنید، ورود به سیستم به عنوان هزینه نیز بسیار آسان است.

همچنین یک برگه برای نمای کلی تمام هزینه های ماهانه خود دریافت می کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید آمار مربوط به آن را مشاهده کنید. همچنین ویژگی هایی برای تنظیم یادآور برای هزینه های ورود وجود دارد.

در حالی که بسیاری از ویژگی ها رایگان هستند، برخی از ویژگی ها پشت یک دیوار پرداخت هستند. اینها شامل ردیابی هزینه ها، تولید گزارش ها و فیلتر کردن هزینه های پیشرفته است. با این حال، در نسخه رایگان نیز تبلیغاتی وجود ندارد. بنابراین، این چیزی است که ما قدردانی می کنیم.

فشرده سازی تصویر مگابایت به کیلوبایت: اندازه تصویر را کاهش دهید

زمانی که یک فرم مستندات آنلاین درخواست شما را رد می کند خسته کننده است زیرا تصویری که آپلود کرده اید اندازه بزرگی دارد. سپس شروع به جستجوی ابزارهایی می کنیم که به ما کمک می کنند اندازه یک تصویر را کاهش دهیم. اما داشتن یک برنامه برای انجام این کار در تلفن های ما راحت است. و Compress Image دقیقاً این کار را انجام می دهد.

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

برنامه کاری را که می گوید انجام می دهد – به سادگی تصاویر را فشرده می کند. با این حال، کنترل خوبی بر فشرده سازی نیز به شما می دهد. می‌توانید فشرده‌سازی سریع را انتخاب کنید یا از میان گزینه‌های کم، متوسط ​​و زیاد انتخاب کنید. علاوه بر این، می توانید به صورت دستی اندازه فایل را برای تصویر وارد کنید یا به صورت دستی وضوح تصویر را وارد کنید.

بیشتر بخوانید  افزایش حجم apk قابل قبول در Google Play تا 100 مگابایت

این برنامه به خوبی کار می کند و خبر خوب این است که استفاده از همه ویژگی ها رایگان است. با این حال، تبلیغات در برنامه وجود دارد، اما برای غیرفعال کردن آنها باید نسخه پریمیوم خریداری کنید.

قیمت: رایگان؛ نسخه پریمیوم: 5.49 دلار به بالا

 

مرورگر وب سریع WEBAPP: ایجاد نسخه LITE از برنامه ها

اگر به اندازه کافی از گوشی هوشمند خود استفاده می کنید، تمام شدن فضای ذخیره سازی دستگاه یک مشکل رایج است. این بدان معناست که ممکن است نتوانید برنامه ها و سرویس های دیگری را برای لذت بردن از آن دانلود کنید. مگر اینکه آخرین، اما نه کمترین برنامه موجود در این لیست، WebApp را دانلود کنید. بیایید ببینیم این برنامه چه کاری انجام می دهد.

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

اکثر برنامه هایی که استفاده می کنید در مرورگر وب نیز موجود هستند. پس چرا از محصول در مرورگر وب استفاده نمی کنید؟ خوب، ممکن است مقداری فضای ذخیره‌سازی برای شما ذخیره کند، اما از این راحتی خلاص شوید زیرا نمی‌توانید با یک ضربه به خدمات دسترسی پیدا کنید. اما اگر می‌توانستیم از برنامه‌ها در مرورگر وب استفاده کنیم و مانند یک برنامه در صفحه اصلی شما با یک ضربه به آنها دسترسی داشته باشیم، چه؟ WebApp دقیقاً این کار را انجام می دهد.

با استفاده از WebApp، می توانید نمادهایی از نسخه های وب برنامه ها را در صفحه اصلی خود ایجاد کنید. این شما را از دانلود برنامه های بزرگ در تلفن خود نجات می دهد، بنابراین به شما کمک می کند مقداری فضای ذخیره سازی ذخیره کنید.

این فناوری یک برنامه وب پیشرفته یا PWA نامیده می شود که به صفحات وب اجازه می دهد مانند یک برنامه رفتار کنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی دکمه ایجاد ضربه بزنید و URL صفحه وبی را که می خواهید مانند یک برنامه استفاده کنید وارد کنید.

قیمت: رایگان

این لیست برای آوریل بود. حالا بهترین برنامه های اندروید رایگان ماه مارس کدام هستند؟ برای دیدن لیست به پایین اسکرول کنید.

 

7 بهترین برنامه رایگان اندروید برای فوریه 2023

Challenge – Workout and Relax: یک برنامه تمرینی کاملاً جدید

وارد شدن به یک روال سالم در عصر دیجیتال جدید مهم است، جایی که ما گرفتار سبک زندگی کم تحرک هستیم. از قضا، به نظر می رسد که یک پادزهر موثر برای آن کمک گرفتن از یک برنامه دیگر روی صفحه نمایش شما برای تناسب اندام و سلامتی است.

ما تعداد زیادی از این برنامه ها را در فروشگاه Play دیده ایم و Challenge: Workout and Relax را به لیست خود اضافه کرده ایم.

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

Challenge یک برنامه تمرینی است که در درجه اول به بهبود فعالیت بدنی روزانه شما کمک می کند. این برنامه رابط کاربری آسانی دارد و در حین پیمایش در آن با هیچ مشکلی مواجه نشدیم. برای شروع سفر تناسب اندام خود با این برنامه، یک دوره ورزشی 30 روزه برای کل بدن، پاها و شکم دریافت می کنید.

با این حال، ویژگی مورد علاقه ما باید برگه “حرکت” باشد که دارای تعداد زیادی تمرین برای تمرینات کل بدن با انیمیشن ها و دستورالعمل هایی است که انجام تمرینات را آسان می کند. اگر به آن علاقه دارید، مجموعه ای از حرکات یوگا نیز دریافت خواهید کرد.

یک عیب کوچک این است که بارگذاری برنامه زمان زیادی می برد و گاهی اوقات خسته کننده می شود. نسخه رایگان برنامه اکثر ویژگی های پوشش داده شده را دارد و به نظر نمی رسد تبلیغات در استفاده شما تداخلی ایجاد کند.

نسخه پولی این برنامه وجود دارد که تمام تمرینات و دوره های آموزشی را باز می کند و تبلیغات را حذف می کند.

قیمت: رایگان؛ نسخه حرفه ای: 2.99 دلار در هفته به بعد

Noterly – Simple Reminders

اگر تا به حال احساس می کنید که می خواهید برای یک کار در تلفن خود یادآوری اضافه کنید، اما به این فکر کردید که کار بسیار زیادی است و این ایده را رد کردید، Noterly همان چیزی است که به آن نیاز دارید. Noterly به شما کمک می کند یادداشت ها و یادآوری ها را ایجاد کنید و از مرکز اطلاع رسانی خود به آنها دسترسی داشته باشید. به این ترتیب، هرگز یادآوری یا یادداشتی را از دست نخواهید داد. تا زمانی که رد نشود در مرکز اطلاع رسانی باقی می ماند.

 

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه را باز کنید و روی دکمه create ضربه بزنید. هنگامی که عنوانی را به یادداشت/یادآوری خود اضافه کردید، به مرکز اطلاع رسانی شما اضافه می شود. پس از تکمیل کار، می توانید آن را در مرکز اعلان انجام شده علامت بزنید.

همچنین می‌توانید اعلان‌ها را برای زمان‌های خاص برنامه‌ریزی کنید یا حتی اعلان‌هایی را برای بازه‌های زمانی ایجاد کنید، مثلاً هر شش ساعت، هر دو روز یا هر هفته. این برنامه دارای یک رابط کاربری زیبا و منسجم با طراحی Material You اندروید 12 است.

با این حال، ما آرزو می کنیم که یک اعلان دائمی از این برنامه وجود داشته باشد که به ما کمک کند یادداشت یا یادآوری را مستقیماً اضافه کنیم. گاهی اوقات، ما شاهد ناپدید شدن اعلان به خودی خود بودیم، اما می توان با فعال کردن شروع خودکار برای برنامه، آن را برطرف کرد. استفاده از آن رایگان است و هیچگونه تبلیغاتی ندارد.

قیمت: رایگان

Listy  بهترین برنامه برای ردیابی کتاب ها، نمایش ها و فیلم ها

همه ما دوستی داریم که در هر مکالمه ای مدام فیلم و نمایش پیشنهاد می کند. پیگیری همه توصیه ها فقط با استفاده از حافظه شما در واقع سخت است. بنابراین بهتر است از تلفن خود برای یادداشت آنها استفاده کنید.

با این حال، برنامه یادداشت ها ویژگی اختصاصی برای پیگیری فیلم ها، نمایش ها، موسیقی و غیره ندارد و دقیقاً به همین دلیل است که باید از Listy استفاده کنید.

 

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

Listy به شما امکان می‌دهد فهرستی از هر چیزی، از فیلم‌ها، نمایش‌ها، و پادکست‌ها گرفته تا شراب‌ها و آبجوها را ذخیره و مدیریت کنید. این باید یکی از برنامه های مورد علاقه ما باشد و به درستی سزاوار جایگاهی در لیست بهترین برنامه های رایگان اندروید ما است.

هنگامی که یک لیست و موارد را در آن انتخاب می کنید، پوستر جلد یا آلبوم هنری را دانلود می کند و در واقع زیبا به نظر می رسد. همچنین گزینه ای برای افزودن لینک به تمام موارد خود وجود دارد تا بتوانید مستقیماً به محتوا دسترسی داشته باشید.

چیزی که جالب بود این بود که لیستی از برندگان اسکار 2022 از قبل بارگذاری شده بود. استفاده از این برنامه بدون هیچ گونه تبلیغاتی کاملا رایگان است و تقریباً یک توصیه ضروری از طرف ما است.

قیمت: رایگان

Humble Minimalist Launcher: زمان تماشای خود را کاهش دهید

این تحقیق چند سال پیش انجام شد و میانگین زمان نمایش صفحه نمایش برای بزرگسالان در ایالات متحده یازده ساعت در روز بود. حداقل می توان گفت این موضوع نگران کننده است و ما همیشه باید به دنبال راه حل هایی برای به حداقل رساندن زمان نمایشگر در گوشی های هوشمند خود باشیم.

اگر به راحتی با تعداد زیاد آیکون های رنگارنگ روی صفحه اصلی خود حواس تان پرت می شود، احتمالاً باید از لانچر جدیدی استفاده کنید که موارد ضروری را در اختیار شما قرار می دهد.

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

لانچر Humble یک لانچر مینیمال جدید است که ما کشف کردیم که به شما امکان می دهد به جز برنامه تلفن فقط به یک برنامه دیگر دسترسی داشته باشید. به همراه آن، ساعت، تاریخ و برنامه تنظیمات راه‌انداز را در صفحه اصلی خود دارید.

برای تغییر دادن لانچر به غیر از جابجایی بین تم تاریک و روشن، کار زیادی نمی توانید انجام دهید. ای کاش گزینه ای برای اضافه کردن نماد برنامه در کنار متن وجود داشت، اما ممکن است کمی از هدف برنامه منحرف شود. با این حال، استفاده از این برنامه کاملا رایگان است و هیچ گونه تبلیغاتی ندارد.

قیمت: رایگان

WallWorld تصاویر پس زمینه AMOLED با کیفیت بالا

در حالی که تلفن شما با مجموعه ای از تصاویر پس زمینه داخلی عرضه می شود، ممکن است راضی نباشید و هوس تصویرزمینه بیشتری برای صفحه اصلی و صفحه قفل خود کنید. به خصوص اگر یک صفحه نمایش AMOLED روی گوشی خود دارید، ممکن است بخواهید والپیپرهایی که به طور خاص برای همین صفحه طراحی شده اند، متشکل از عناصر تیره تر باشند.

اخیرا اپلیکیشنی به نام WallWorld را کشف کردیم که مجموعه ای عالی از اینگونه والپیپرها دارد.

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

در داخل برنامه، یک برگه وجود دارد که افراد جدید را نشان می دهد و یک برگه که به شما کمک می کند پرکاربردترین و پرطرفدارترین تصاویر پس زمینه را در برنامه کشف کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید تصاویر پس زمینه را از دسته های مختلف انتخاب کنید و آنها را مستقیماً از برنامه روی صفحه اصلی و صفحه قفل خود اعمال کنید.

این برنامه دارای چند تبلیغ است و آنها با تجربه کاربری شما تداخل دارند. با این حال، توسعه دهنده اشاره می کند که تبلیغات از برنامه پشتیبانی می کند و به رایگان نگه داشتن آن برای استفاده کمک می کند. بنابراین، هیچ ویژگی پشت دیوار پرداخت نیست.

قیمت: رایگان

Traquer

با Traquer   کتاب ها و پیشرفت خواندن را دنبال کنید. ممکنه با یک کیسه پر از کتاب از کتابفروشی بیرون بروید و به نظر برسد که یک کتابخوان یا به اصطلاح کتاب دوست هستید. اما واقعیت این است که شما از روی جلدهای مجلل کتاب غمگین شده اید و این کتاب ها در بهترین حالت ارزش هنری بیشتری به اتاق شما می بخشند.

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

حالا ما برنامه‌ای را پیشنهاد می‌کنیم که به ایجاد عادت خواندن شما کمک کند. یک برنامه به نام Traquer وجود دارد.

در حالی که به نظر می رسد Goodreads برای بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد، گزینه های بسیار بهتری نیز وجود دارد. Traquer اپلیکیشنی است که به شما کمک می‌کند کتاب‌هایی را به فهرست اضافه کنید و سپس عادت‌های خواندن خود را روزانه دنبال کنید. شما به سادگی می توانید بارکد کتابی را که می خواهید بخوانید را اسکن کنید و به طور خودکار به برنامه اضافه می شود.

همچنین اگر از کیندل استفاده می کنید، می توانید پیوند کتاب را از آمازون اضافه کنید. هنگامی که شروع به خواندن کردید، می توانید با اضافه کردن تعداد صفحاتی که خوانده اید، پیشرفت خود را به روز کنید یا اگر از کیندل استفاده می کنید، درصد کتاب را وارد کنید. این برنامه پیشرفت شما را در قالب یک نمودار نشان می دهد تا به تجسم عادت خواندن شما کمک کند و به دنبال راه هایی برای بهبود آن است.

همچنین برای هر روزی که در یک ماه یک کتاب می‌خوانید، جعبه‌هایی را رنگ می‌کند تا انگیزه بیشتری برای ادامه رگه‌های مطالعه خود داشته باشید. همچنین می‌توانید داده‌ها را در قالب json وارد یا اکسپورت کنید. بهترین بخش این است که استفاده از برنامه کاملا رایگان است و هیچ گونه تبلیغاتی ندارد.

قیمت: رایگان

Just Relax : تمرکز خود را بهبود بخشید

در حال حاضر، ممکن است ایده خوبی در مورد موضوع فهرست این ماه داشته باشید، یعنی بهبود بهره وری و افزودن عادات خوب به روال خود. آنچه مهم‌تر است این است که هنگام دنبال کردن این روال‌ها مراقب و متمرکز بمانید.

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

و بله  دیدید که برنامه ای وجود دارد که به شما کمک می کند تمرکز خود را در طول هر فعالیتی بهبود بخشید. Just relax برنامه ای است که به شما کمک می کند با استفاده از صداهای فوکوس که از نظر علمی ثابت شده است سطح تمرکز شما را بهبود می بخشد، استرس را کاهش دهید.

قیمت: رایگان، نسخه پولی: 5.99 دلار به بالا

زمان آن است که تجربه اندروید خود را تقویت کنید

اینها توصیه های ما برای بهترین برنامه های اندروید رایگان برای آوریل 2023 بود. امیدواریم همه اینها را امتحان کنید. مطمئناً مطمئن هستیم که برخی از برنامه ها برای همیشه روی گوشی شما باقی می مانند.

در همین حال، اگر برنامه جدیدی را پیدا کردید که دوست دارید، آن را در بخش نظرات زیر بگذارید و ما آن را آزمایش می کنیم و در صورت پیدا کردن عالی آن را توصیه می کنیم. برای این ماه همین است. به زودی میبینمت!

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : معرفی7 برنامه رایگان عالی اندروید در آوریل 2023

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *