پادویش

معرفی 8 اپلیکیشن دویدن و پیاده روی آیفون و اندروید

برنامه برای دویدن
ورزش کردن به عنوان یکی از مهم ترین برنامه های روزمره هر انسان برای داشتن سبک زندگی سالم به شمار می رود. پیاده روی و دویدن به عنوان دو ورزش بسیار مفید شناخته می شوند که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. در راستای مدیریت این دو ورزش می توانید از اپلیکیشن های اندروید و آیفون که برای مدیریت ورزش و پیاده روی مورد استفاده قرار می گیرند استفاده داشته باشید.

نرم افزار پیاده روی فارسی برای آیفون

نرم افزار پیاده روی ایفون

آیفون با محبوبیت بسیار زیادی که دارد شاید برای فارسی زبانان محدودیت های زیادی را اعمال کرده و پیدا کردن نرم افزار پیاده روی فارسی زبان برای آن کار راحتی نباشد. با این وجود شما می توانید برای این کار از فروشگاه های برنامه ای استفاده کنید که از سوی توسعه دهندگان ایرانی در اختیار شما قرار گرفته اند. قطعا با این کار پیدا کردن و نصب برنامه های فارسی زبان دویدن و پیاده روی برای آیفون کار سختی نخواهد بود. با این وجود در صورتی که زبان برنامه برای شما مشکلی ندارد، نرم افزار GPS Walkmeter به عنوان یکی از برترین گزینه های پیش روی شما به شمار خواهد رفت. این برنامه برای اندروید و آیفون در دسترس است.

دانلود برای آیفون

دانلود برای اندروید

نرم افزار دویدن فارسی

در صورتی که پیدا کردن یک اپلیکیشن فارسی زبان برای دویدن برای شما به عنوان یک دغدغه شناخته می شود، شما قادر هستید از نرم افزارهای مختلفی استفاده داشته باشید. نرم افزار های موجود برای اندروید و آیفون که به زبان فارسی ارائه شده اند در فروشگاه های اپلیکیشن فارسی زبان توسعه داده شده راحت تر در دسترس شما قرار داده می شود. با این وجود اپ استور و گوگل پلی نیز می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد و با هزینه ای بسیار مناسب در اختیار شما خواهد بود.

برنامه برای دویدن

دویدن یک روش بهتر برای افزایش ضربان قلب و شروع چربی سوزی به شمار می رود و امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. Fitbit به عنوان یکی از برترین نرم افزارهای موجود در بازار شناخته می شود و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. این بازی می تواند شما را قادر سازد تا قدم های روزانه خود را به راحتی بشمارید و همچنین می توانید دویدن خود را ردیابی کنید. در صورتی که از این نرم افزار استفاده کنید، قادر به شناسایی میزان کالری سوزانده شده و مسیر طی شده برای دویدن نیز خواهید بود و همین مسئله باعث می شود تا کاربران بسیار زیادی در دنیای امروز از این نرم افزار استفاده داشته باشید.

دانلود برای آیفون

دانلود برای اندروید

بهترین اپلیکیشن گام شمار آیفون

برنامه پیاده روی

گام شماری به عنوان یک راهکار مهم برای سنجش میزان کالری سوزانده شده و فعالیت بدنی در طول یک روز به شمار می رود و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. با این وجود اپلیکیشن های گام شمار بسیار زیادی برای آیفون ارائه شده اند که هر یک کارایی و ویژگی های خاص خود را دارند. با این وجود برای کاربران سیستم عامل iOS وجود نرم افزارهایی مانند Pedometer می تواند انتخاب مناسبی باشد و با هزینه ای بسیار مناسب در دسترس قرار می گیرد. پس شما قادر هستید از این نرم افزار استفاده کرده و گام شماری خود را به بهترین شکل انجام دهید.

دانلود برای آیفون

دانلود برای اندروید

اپلیکیشن مناسب برای دویدن

برنامه کیلومتر شمار برای آیفون

آیا می خواهید بدانید که در طول یک روز چند کیلومتر ورزش کرده اید و به پیاده روی رفته اید؟ در این صورت نرم افزار MapMyWalk می تواند انتخابی بسیار مناسب به شمار رود که علاوه بر میزان حرکت روزانه خود می توانید مسافت طی شده را در آن مشاهده کنید. این نرم افزار علاوه بر این که در آیفون شما به راحتی کارکردهای لازم را در اختیار شما قرار می دهد، باعث می شود که با امکان اشتراک گذاری اطلاعات ورزش خود، برای ورزش کردن بیشتر تشویق شوید.

دانلود برای آیفون

دانلود برای اندروید

برنامه کالری سوزی برای آیفون

دریافت اطلاعاتی مانند کالری سوزی امروزه از اهمیت بسیار زیادی به خصوص برای کسانی که از اضافه وزن رنج می برند برخوردار است. از این روی باید در نظر داشته باشید که اپلیکیشن های مختلفی برای آیفون ارائه شده است. با این وجود باید در نظر داشته باشید که Accupedo به عنوان یکی از مهم ترین نرم افزارهای موجود به شمار می رود و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. این نرم افزار رابط کاربری بسیار ساده ای را در اختیار شما قرار می دهد و در عین حال شما می توانید مدت زمان ورزش کردن خود و میزان کالری سوزی را مشاهده کنید.

دانلود برای آیفون

برنامه دویدن رایگان

اپلیکیشن دویدن و پیاده روی

در صورتی که قصد دارید نسبت به دانلود و استفاده از نرم افزار دویدن رایگان اقدام کنید، گزینه های نامحدودی در دسترس شما خواهد بود. چه نرم افزارهای پیش فرضی که برای ورزش کردن روزمره از سوی سازندگان موبایل های هوشمند توسعه داده می شود و یا نرم افزار Activity Tracker می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای شما مفید واقع شود. این نرم افزار امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و برای مشاهده فعالیت های روزانه و ساعتی می تواند انتخابی بسیار مناسب به شمار رود که امروزه در دسترس شماست.

دانلود برای اندروید

دانلود بهترین نرم افزار پیاده روی برای اندروید

اپلیکیشن اندرویدی دویدن و پیاده روی

امروزه نرم افزارهای متنوعی برای پیاده روی در اندروید ارائه شده است و در دسترس شما قرار داده می شود. شما می توانید نسبت به دانلود و نصب این برنامه ها از گوگل پلی اقدام کرده و نسبت به نصب و راه اندازی این محصولات اقدام کنید. برنامه های پیاده روی و گام شمار متنوعی که برای اندروید ارائه شده اند در مارکت های مختلف در دسترس است. برای مثال نرم افزار توسعه داده شده از سوی Leap که یک گروه توسعه دهنده برنامه های ورزشی به شمار می رود در دسترس قرار گرفته است و شما می توانید نسبت به خرید آن اقدام کنید.

دانلود برای اندروید

جمع بندی

امروزه نرم افزارهای مختلفی برای ورزش کردن در دسترس شما قرار گرفته است و شما می توانید نسبت به دانلود و نصب آن اقدام کنید. در این مقاله با شما همراه بودیم تا اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که در مورد دانلود و نصب نرم افزارهای پیاده روی مناسب برای گوشی های اندروید و آیفون مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : معرفی 8 اپلیکیشن دویدن و پیاده روی آیفون و اندروید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *