معرفی یکی از آژانس های تبلیغات در گوگل

آژانس تبلیغات در گوگل کدام است؟

تبلیغات در گوگل نتایج فوق‌العاده‌ای برای رونق کسب و کار افراد به همراه دارد. به طور کلی بازدهی این روش تبلیغاتی در دنیای امروز بسیار بیشتر از سایر روش‌ها است و این روزها مردم بیشتر از هر بستر دیگری از پلتفرم‌های اینترنتی استفاده می‌کنند.

این پلتفرم‌های آنلاین در سر تا سر ایران مورد استفاده قرار می‌گیرند به همین خاطر تبلیغ محصولات یا کسب و کار شما به نحو احسن انجام می‌شود.

 معرفی آژانس تبلیغات آنلاین افراک

تبلیغ در گوگل با افراک با ساده‌ترین روش‌ها انجام می‌شود و استفاده عموم مردم از این روش‌های تبلیغاتی یکی از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از آژانس تبلیغات آنلاین به شمار می‌رود. در افراک به پلتفرم گسترده‌ای از مخاطبین دسترسی خواهید داشت.

این مرکز معتبر در طول سال‌های گذشته مشتریان معتبری داشته است و تبلیغات گوگل ادز با جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرند. تبلیغ در گوگل با بهترین هزینه‌ها انجام می‌شود. تبلیغات در گوگل در سریع‌ترین زمان ممکن بارگذاری می‌شود.  

آژانس تبلیغات در گوگل کدام است؟

 مشتریان و همکاران افراک

دقت و تجربه زیاد کارشناسان افراک باعث شده که در طول سال ها فعالیت آژانس افراک، برندهای معتبر زیادی به آن اعتماد کنند. شما می‌توانید داستان همکاری برندهای مختلف را در قسمت داستان همکاری افراک مطالعه فرمایید.

پشتیبانی قوی این مرکز نیز با بهترین کیفیت در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد و تیم پشتیبانی مجموعه به کلیه مشکلات مربوط به تبلیغات انجام شده در این پلتفرم رسیدگی می‌کند.

هزینه تبلیغات در گوگل

تبلیغ در گوگل با افراک با تعرفه‌های به‌صرفه‌ای انجام می‌گیرد. سیستم تعیین قیمت گوگل ادز به صورت مزایده ای است به همین خاطر هزینه هر کمپین تبلیغاتی به حوزه خدماتی شما و کلمات کلیدی مورد نظرتان بستگی دارد. البته تبلیغات در گوگل انواع متفاوتی دارد و به صورت بنری و تارگت محصول و … انجام می‌گیرد . مجموعه افراک علاوه بر گوگل ادز بر روی تبلیغات لینکدین، تیک‌تاک، بینگ و…  نیز خدمات ارائه می‌دهد.

 

کلام آخر

تبلیغات گوگل ادز در آژانس تبلیغات آنلاین افراک در سال‌های اخیر توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. شما می‌توانید در این مجموعه به صورت رایگان کمپین های خود را به صورت حرفه‌ای و با رعایت استانداردهای تبلیغاتی مدیریت کنید. افراک تجربه تبلیغات در دیگر پلتفرم های تبلیغاتی مانند لینکدین، اینستاگرام، توییتر و یوتیوب را نیز دارد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تبلیغاتی رایگان با کارشناسان با تجربه افراک تماس بگیرید.

02191092000

afrak.com

 

3.6/5 - (5 امتیاز)

نظرات در مورد : معرفی یکی از آژانس های تبلیغات در گوگل

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *