پادویش

معرفی وب سایت بانک فایل پژوهشی معلمان (moallemblog.com)

بانک فایل پژوهشی معلمان : moallemblog.com

مجموعه بانک فایل پژوهشی معلمان یکی از با تجربه ترین تیم های فعال در این حوزه است ،‌بانک فایل پژوهشی ملمان بیش از یک دهه در انجام طرح جابر ،‌اقدامات پژوهشی و ارائه برنامه سالانه و تقویم اجرایی فعالیت می کند. تیم تخصصی بانک فایل پژوهشی معلمان با روش ها و بخشنامه های آموزش و پرورش به ارائه خدمت به فرهنگیان کشور می پردازد.

 

طرح جابر | اقدام پژوهی | طرح تعالی

در رابطه با طرح جابر و اقدام پژوهی و طرح تعالی باید گفت که در سال 1396 پس از مطالعات گسترده بر روی اقدام پژوهی و بخشنامه های معلمان و همچنین دانشجو معلمان ، تصمیم بر این گرفته شد که سایتی برای خدمات دهی به این عزیزان طراحی نماییم. پس از طراحی اولیه سایت و استقبال گرم فرهنگیان عزیز از سایت آموزشی ما ، گسترش مطالب و به روز کردن آنها جزء سیاست های مهم سایت ما قرار گرفت. در این رابطه هرچقدر استقبال همکاران بیشتر می شد ، انگیزه تیم ما نیز برای ادامه برنامه مان افزایش می یافت . تا اینکه امروزه به یاری خدا به طراحی و اجرای سایت های آموزشی و خدماتی در کلیه موضوعات آموزشی و تعلیم و تربیت نموده ایم. همچنین ارائه خدمات به مدارس را در کلیه حوزه های آموزشی و تربیتی در حیطه کاریمان داریم.

ویژگی فایل های ارائه شده در سایت

طرح جابر و اقدام پژوهی و طرح تعالی : همانطور که عرض شد تیم ما تلاش دارد در زمینه های مختلف اقدام به تدوین و نگارش فایل های آموزشی و تربیتی بر اساس بخشنامه های ارسالی از آموزش و پرورش نماید. این فایل های تدوینی ویژگی های منحصر به فردی دارند که به اختصار خدمت شما عزیزان ذکر می کنیم.

بانک فایل پژوهشی معلمان : moallemblog.com

 1. بر اساس بخشنامه های جدید مرتبا بروز می شوند.
 2. با فرمت ورد و قابل ویرایش هستند.
 3. دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشند.
 4. قابلیت ارسال از طریق تلگرام و واتس آپ را دارند.
 5. کلیه نکات نگارشی در آنها رعایت شده است.
 6. به شکلی کاملا دقیق و قابل ارائه به سازمان آموزش و پرورش تدوین شده اند.

کیفیت فایل های طرح جابر و اقدام پژوهی و طرح تعالی

همانطور که میدانید در سایت معلم بلاگ علاوه بر طرح تعالی انواع مختلفی از فایل های مورد نیاز معلمان وجود دارد از جمله:

 • فایل اقدام پژوهی
 • فایل گزارش تخصصی
 • فایل درس پژوهی
 • فایل گزارش سالانه
 • فایل طرح جابر
 • فایل طرح جابر
 • فایل تقویم اجرایی
 • فایل طرح تدبیر
 • فایل طرح جابر
 • و…

اما مطمئنا تکمیل بودن این آرشیو ها نمیتواند دلیل مناسبی و توجیه خوبی بر کیفیت بالای فایل های آنها باشد. از همین رو  تصمیم گرفتیم تا در این قسمت برای شما توضیحی در مورد کیفیت این محصولات ارائه کنیم.

درباره طرح جابر و اقدام پژوهی و طرح تعالی دقت داشته باشید که پروسه انتخاب، گلچین و ویرایش متن این فایل های تمام توسط معلمان بازنشسته و مشغول به کاری انجام میشود که در زمینه فعالیت های موجود سوابق بسیار خوبی دارند. این عزیزان پس از اینکه فایل های مناسب دانلود را انتخاب کردند، با توجه به وضعیت فعلی نظام درسی در کشور آنها را مورد ویرایش قرار داده و در اصل به نوعی آنها را خصوصی سازی میکنند. این فعالیت باعث میشود تا کیفیت فایل های مذکور از خوب به عالی تغییر کند و معلمان و مدیرانی که از آنها برای پروژه های خود استفاده میکنند بتوانند بیشتری استفاده را از آنها ببرند.

طرح جابر و اقدام پژوهی و طرح تعالی  | خارق العاده

زمان بسیار زیادی است که ما در این حیطه فعالیت میکنیم و عملا میتوانیم خود را با سابقه ترین سایت ایرانی در زمینه فروش فایل های مورد نیاز معلمان بدانیم. احتمالا بسیاری از شما عزیزان در سال های اخیر با ما آشنا شده اید و سال های زیادی است که فایل های مورد نیاز خود را از طریق بانک فایل پژوهی معلمان به دست می آورید.

بانک فایل پژوهشی معلمان : moallemblog.com

طرح جابر

طرح جابر که به طرح آداب و مهارت های اسلامی موسوم است ، از جمله طرح های مورد استفاده معلمین و دانش آموزان در مقطع ابتدایی است. در این مقطع معلمان عزیز می کوشند با بهره گیری از خلاقیت و سرگرمی اخلاقیات و مسائل تربیتی را به دانش آموزان بیاموزند. توجه به مسائل تربیتی در آموزش و پرورش می تواند بسیار پر اهمیت و مهم باشد. در واقع دانش آموزان پیش از پرداختن به آموزش و یادگیری بهتر است از نظر اخلاقی و تربیتی پر و بدون کمبود باشند.

اهداف طرح جابر

 1. پرورش انسانی که به درک متعالی رسیده است
 2. حفظ ارزشهای انسانی
 3. ارتقای کرامت دانش آموزان با توجه به ارزشهای موجود
 4. بالا بردن روابط در جامعه و اخلاق شهروندی
 5. گوشزد نمودن اهمیت به والدین و احترام به آنها
 6. به کار بردن یاد خدا و توکل بر او در زندگی
 7. اهمیت دادن به صله رحم و بازدید از بستگان و خویشان

اقدام پژوهی

اگر به چگونگی نگارش طرح درس برای درس پژوهی می اندیشید از فایل های اقدام پژوهی ما استفاده کنید. اقدام پژوهی مفهوم گسترده تری از طرح درس است. در واقع به کمک اقدام پژوهی می توان معماری های نوین تدریس را اجرایی نمود. آنچه در این مفهوم قابل استناد است این است که به کمک این مقوله می توان به بهترین شکل ممکن به تدوین الگوی برتر تدریس پرداخت. و قطعا کمک زیادی به عرصه آموزش خواهد نمود.تیم تخصصی بانک فایل پژوهشی معلمان در این رابطه به تدوین بهترین نمونه های اقدام پژوهی نموده است. که شما عزیزان می توانید به شکلی کاملا حرفه ای از آنها بهره بگیرید.

ارزش و اهمیت تدارک هدفهای رفتاری در تدریس عبارت اند از :

الف) انتظاراتی را که از دانش آموزان می روند به روشنی و وضوح بیان می کند .

بدین سبب بر اساس آنها می توان مطالب آموزشی مناسبی را برای درس انتخاب کرد .

ب) برای تهیه آزمونها و همچنین سنجش رشته تحصیلی دانش آموزان ، راهنمای بسیار خوبی به شمار می آید .

طرح تعالی

هرساله بخشنامه ای تحت عنوان طرح تعالی به مدارس مقاطع ابتدایی و متوسطه ابلاغ  می گردد. در این بخشنامه ها به وضوح به نوع نگارش اقدام پژوهی توجه ماکد می گردد. تدوین طرح تعالی اگر بر اساس اقدام پژوهی درست و حرفه ای انجام شود می تواند حائز رتبه های بالا و امتیاز عالی شود. خاطر نشان می کنیم که شما عزیزان در صورت تمایل به تدوین طرح تعالی بر اساس معیار های صحیح می توانید از مطالب آموزشی سایت ما بهره مند شوید. این مطالب همانطور که ذکر شد بر اساس آخرین دستورالعمل ها و در قالب ورد و قابل ویرایش هستند.

به اعتقاد آگاهان مسائل تربیتی ،کاربرد شیوه ها و رسانه های مختلف و مناسب در کلاس درس نه تنها فعالیتهای آموزشی را در راستای جالبتر و جذابتر می سازند ، بلکه در یادگیری هرچه بهتر و عمیق تر مطالب نیز نقش مؤثری ایفا می کنند. در این مقاله سغی شد تا در مورد طرح تعالی اطلاعات جامعی در اختیار شما قرار بگیرد.

منبع :  بانک فایل پژوهشی معلمان

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : معرفی وب سایت بانک فایل پژوهشی معلمان (moallemblog.com)

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *