پادویش

معرفی بهترین پلیرهای موسیقی برای اندروید

معرفی بهترین پلیرهای موسیقی برای اندروید

معرفی بهترین پلیرهای موسیقی برای اندروید: وقتی زمان پخش موسیقی های در حافظه داخلی اندروید میرسد، اکثر کاربران از برنامه پیش فرض خود گوشی استفاده می کنند که معمولا گوگل پلی موزیک است، که این انتخاب نمی تواند بهترین باشد، بعضی از کابران از پلیر Poweramp استفاده میکنند که البته برای کاربرانی که به دنبال یک پلیر زیبا و ساده هستند مناسب نمی باشد.

خوشبختانه، هم اکنون تعداد بسیار زیادی از پلیر های موسیقی برای اندروید وجود دارند. تمامی پلیر های که در این پست ه شما معرفی میکنیم دارای یک رابط کاربری زیبا با طراحی فوقالعاده هستند. این پلیر ها دارای تمامی قابلیت های مورد نیاز برای یک پلیر به همراه تعدادی تنظیمات برای شخصی سازی و دارای چند ویجت برای قرار دادن در صفحات گوشی هستند.

1. Shuttle

معرفی بهترین پلیرهای موسیقی برای اندرویدپلیر Shuttle یک پلیر با طراحی کلاسیک است که دارای رنگ های نشاط آور بوده و عکس های آلبوم هارا به صورت کامل نمایش میدهد. در این برنامه قابلیت شخصی سازی ظاهر و رنگ ها وجود دارد. از دیگر قابلیتهای این پلیر میتوان به تنظیم Equalizer، دانلود عکسهای آلبوم ها، لیست سیاه و سفید برای قرار دادن آهنگهای موردعلاقه و غیرمورد علاقه اشاره کرد.

2. Phonograph

معرفی بهترین پلیرهای موسیقی برای اندرویداین پلیر ظاهر فوق العاده زیبایی دارد و قابل شخصی سازی بوده و تم و رنگهای آن را می توان تغییر داد. این پلیر قابلیت دانلود خودکار عکسهای آلبوم ها را دارد و قابلیت پخش پلی لیست ها به صورت بدون وقفه دارد. همچنین قابلیت تنظیم Equalizer را دارد.

3. Pulsar

معرفی بهترین پلیرهای موسیقی برای اندرویدپلیر Pulsarدارای ظاهری فوق العاده ساده ومینیمال و دارای دکمه های بزرگ در رابط کاربری اش می باشد.این پلیر عکسهای آلبوم هارا دانلود میکند، قابلیت پخش پلی لیست بدون وقفه را دارد، قابلیت تنظیم Equalizer را دارد. و قابلیت پخش ایستگاه Last.fm را دارد.

4. BlackPlayer

معرفی بهترین پلیرهای موسیقی برای اندرویدصفحه پخش موسیقی در این پلیر بسیار ساده و مرتب بوده و عکس آلبوم ها در آن به بزرگی نمایش داده میشود و همچنین میتوانید فونت ها ورنگ های بکاررفته در این برنامه را تغییر دهید. این پلیر نیز قابلیت پخش بدون وقفه پلی لیست و دانلود عکسهای آلبوم ها را دارد.

5. doubleTwist

معرفی بهترین پلیرهای موسیقی برای اندرویداین برنامه یکی از قدیمی ترین برنامه های پخش موسیقی برای سیستم عامل اندروید است. این برنامه زمانی عرضه شد که رابط کابری سیستم عامل اندروید یک فاجعه بود، اما در حال حاضر ظاهر سیستم عامل اندروید به کلی تغییر کرده است در حلیکه این پلیر تغییری نکرده است.این پلیر کم قابلیت ترین پلیر این لیست است.از قابلیتهای این پلیر میتوان به پخش موزیک از طریق این پلیر و توسط اپل تی وی اشاره کرد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : معرفی بهترین پلیرهای موسیقی برای اندروید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *