آنتی ویروس پادویش

معرفی بهترین رزومه ساز انگلیسی آنلاین رایگان

معرفی بهترین رزومه ساز انگلیسی آنلاین رایگان

با خودکار شدن فرآیند استخدام، رزومه‌ها همچنان بهترین راه برای ورود به بازار کار هستند. و با توجه به افزایش مهاجرت ها در ایران و علاقمندی افراد به کسب درامد دلاری، خیلی ها به فکر ساختن رزومه به زبان انگلیسی هستند. با این حال، طبق گفته رابرت مایر از کارشناسان بازار کار، 98 درصد جویندگان کار از بررسی رزومه اصلی بیشترعبور نمی کنند.

خوشبختانه، همانطور که فرآیند استخدام خودکارتر می شود، روند درخواست نیز افزایش می یابد. امروزه متقاضیان کار ابزارهای مختلفی در اختیار دارند که می تواند به آنها در ساختار و نوشتن رزومه های کارآمد کمک کند. بعلاوه، سازندگان رزومه همچنین نرم افزاری را که مدیران استخدام برای اسکن رزومه های بسیاری که دریافت می کنند در نظر می گیرند.

اما چگونه انتخاب می کنید که از کدام سازنده رزومه برای برنامه خود استفاده کنید؟ در این جا چند رزومه ساز آنلاین معرفی می کنیم که به زبان انگلیسی رزومه می سازند و دیگر نیازی به ترجمه رزومه از فارسی به انگلیسی ندارید.

بهترین رزومه ساز انگلیسی آنلاین

نکته خوب در مورد درخواست شغل امروز در سال 2023 این است که ابزارهای زیادی وجود دارد که می تواند به شما در ایجاد و تکمیل درخواست خود کمک کند. نکته بد این است که ابزارهای زیادی وجود دارد – و انتخاب تنها یک سازنده رزومه برای کار با آن ممکن است طاقت فرسا باشد.

خوب، ابتدا باید مشخص کنید که از سازنده رزومه برای چه چیزی استفاده خواهید کرد. آیا نیاز به ایجاد رزومه از ابتدا دارید یا فقط به دنبال الهام گرفتن برای شروع هستید؟ آیا در حال حاضر رزومه ای دارید و به دنبال بهبود ساختار و ارائه آن هستید؟ بسته به خواسته‌هایتان، باید بتوانید جستجوی خود را محدود کنید و به یک سازنده رزومه اولیه یا رزومه‌سازی که دارای ویژگی‌های پیشرفته است بپردازید.

دوم، شغل مورد نظر خود را در نظر بگیرید. سازندگان رزومه برای حرفه های فنی، با ساختار استاندارد، اعتبار و تخصص، بهترین کار را دارند. اگر به دنبال شغلی در زمینه هنری تر (مانند نویسندگی یا بازیگری) هستید، رزومه سازها ممکن است کارآمد نباشند و ویرایش بسیار بیشتری از طرف شما مورد نیاز خواهد بود.

سوم، قبل از استفاده از هر ابزار آنلاینی که باید اطلاعات شخصی را وارد کنید، مطمئن شوید که ایمن است. سرقت اطلاعات یک مسئله جدی است. بنابراین تمام اقدامات احتیاطی لازم را برای محافظت از خود انجام دهید.

در نهایت، بهترین راه برای تصمیم گیری اینکه از کدام ابزار برای رزومه خود استفاده کنید این است که به سادگی آن را امتحان کنید و ببینید که آیا مناسب است یا خیر. در این مقاله رزومه سازان آنلاین برای سال 2023 معرفی می کنیم.

ResumeKit.Com

ResumeKit یک پلتفرم جامع برای نوشتن رزومه است. هم برای متقاضیان اولین بار و هم برای متخصصان باتجربه مناسب است. شما قادر خواهید بود دقیقاً آنچه را که نیاز دارید از پلتفرم انتخاب کنید و بر ویژگی های مورد نیاز خود تمرکز کنید.

معرفی بهترین رزومه ساز انگلیسی آنلاین

این پلت فرم برای جویندگان کار طراحی شده است – اما همچنین بر آنچه کارفرمایان می خواهند متمرکز است. ResumeKit در تطبیق رزومه شما با آنچه کارفرمایان به دنبال آن هستند کار بسیار خوبی انجام می دهد – به شما کمک می کند شانس خود را برای یافتن شغل افزایش دهید. سازنده با الگوهای بسیاری برای تمام سطوح تجربه ارائه می‌شود – و اینها راه خوبی برای شروع، ساختار رزومه و کشف بهترین راه‌ها برای برجسته کردن تجربه شما هستند.

یکی دیگر از چیزهای عالی در مورد ResumeKit این است که این پلتفرم دارای یک وبلاگ اختصاصی برای جویندگان کار است. در اینجا، نکات و وبلاگ‌های زیادی در مورد گرفتن شغل، نوشتن رزومه و  آماده شدن برای مصاحبه شغلی و موارد دیگر خواهید دید.

ResumeKit دارای یک رابط کاربری زیبا است و استفاده از آن واقعا آسان است. و اگر مطمئن نیستید که چگونه شروع کنید، دارای تعداد زیادی رزومه حرفه ای و آماده برای کمک به شما وجود دارد.

Resume.com

یک چیز عالی در مورد این سازنده این است که به شما امکان می دهد از بین یک مجموعه اولیه از قالب ها انتخاب کنید و خودتان آنها را اصلاح کنید. همچنین می توانید یکی از طرح های از پیش ساخته شده ابزار را انتخاب کنید و سپس به صورت سفارشی اطلاعاتی را که در کدام بخش قرار می گیرد ویرایش کنید.

معرفی بهترین رزومه ساز انگلیسی آنلاین

بعلاوه، اگر می خواهید یک نامه پوششی نیز بنویسید، سازنده چند الگوی نامه پوششی را نیز برای انتخاب شما در اختیار شما قرار می دهد. استفاده از Resume.com کاملا رایگان است.

آنچه با Resume.com دریافت می کنید:

 • بسیاری از الگوهای رزومه کاری حرفه ای
 • چاپ و دانلود آسان رزومه های جدید
 • ابزارهای ویرایش داخلی
 • چندین فرمت رزومه: RTF، Word و PDF
 • اشتراک گذاری نامحدود از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی
 • الگوهای رزومه شناسایی شده توسط ATS (applicant tracking systems)

 

ResumeGenius.Com

ResumeGenius در استفاده از اطلاعات شما و ایجاد رزومه های سفارشی کار بسیار خوبی انجام می دهد. با استفاده از این پلتفرم، رزومه شما تا جایی که می تواند طراحی شده باشد. به علاوه، می توانید رزومه خود را تنها در 12 دقیقه انجام دهید.

اگر تجربه زیادی دارید و به دنبال رزومه ای هستید که به طور کامل پیشینه حرفه ای گسترده شما را نشان دهد، ResumeGenius ممکن است بهترین گزینه نباشد. اما اگر تازه وارد بازار کار شده اید یا در حال تغییر شغل هستید، این پلتفرم همه چیزهایی را که نیاز دارید خواهد داشت.

ResumeGenius همچنین می‌تواند شرح‌های تجربه کاری را در بسیاری از زمینه‌ها ایجاد کند – شما یک پایگاه داده از بیش از 50000 شرح شغل برای انتخاب خواهید داشت.

هنگامی که با ResumeGenius کار می کنید، هر بخش از رزومه شما یک به یک ساخته می شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اطلاعات مورد نیاز را پر کنید و سپس نتیجه نهایی را ویرایش کنید.

ResumeGenius یک پلتفرم رایگان نیست – برای دانلود رزومه خود باید حدود 3 دلار بپردازید. با این حال، اگر از طرح ResumeGenius Pro استفاده کنید، یک دوره آزمایشی 14 روزه رایگان وجود دارد که یک راه عالی برای آزمایش است.

آنچه با ResumeGenius.com به دست می آورید:

 •  صرفه جویی در زمان
 • دسترسی به تعدادی از الگوهای رزومه
 • قالب های رزومه حرفه ای ساخته شده با هوش مصنوعی
 • رزومه های مناسب ATS
 • الگوهای رزومه تایید شده توسط متخصصان منابع انسانی

 

Resumebuild.Com

Resumebuild الگوها و راهنمایی هایی را در مورد نحوه ایجاد رزومه، نامه پوششی یا CV آکادمیک ارائه می دهد. شما می توانید طرحی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با زیبایی شناسی شما مطابقت داشته باشد و برای برجسته کردن نقاط قوت شما کار بسیار خوبی انجام دهد.

ساخت رزومه با Resumebuild بسیار آسان است. ابتدا باید یک الگوی رزومه انتخاب کنید. مرحله بعدی پر کردن رزومه خود با نمونه های از پیش نوشته شده است. اگر مطمئن نیستید که چه چیزی را در رزومه خود بگنجانید، اینها یک راه عالی برای شروع هستند. و حتی اگر نمی‌خواهید از مثال از پیش نوشته شده استفاده کنید، می‌تواند ایده‌های زیادی در مورد اینکه چه اطلاعاتی باید در آن گنجانید به شما بدهد.

Resumebuild دارای سیاست های حفظ حریم خصوصی قوی است و اطلاعات شخصی شما را جمع آوری نمی کند. با این حال، تبلیغاتی در پلتفرم وجود دارد که کاملاً تصادفی ظاهر می‌شوند و ممکن است زمانی که روی ایجاد رزومه خود تمرکز کنیدحواس‌تان را پرت کنند.

آنچه با Resumebuild.com دریافت می کنید:

 • قالب های رزومه حرفه ای با طراحی سفارشی
 • پیش نمایش سریع رزومه
 • دسترسی به محتوای رزومه از پیش نوشته شده
 • الگوهای تایید شده توسط مدیران استخدام
 • ابزارهای رزومه سازی با کاربرد آسان

 

 Resume.Io

Resume.io یک رزومه ساز آنلاین رایگان است که به شما امکان می دهد روی رزومه، نامه های پوششی و نمایه های آنلاین کار کنید. یکی از بهترین چیزها در مورد پلتفرم این است که دارای بسیاری از ویژگی های داخلی است که می تواند به شما کمک کند داستان حرفه ای خود را بهتر بیان کنید.

با Resume.io، به الگوها و نمونه های رزومه حرفه ای طراحی شده دسترسی خواهید داشت که در عرض چند دقیقه قابل دانلود هستند. همچنین یک تولید کننده خلاصه مشاغل خودکار وجود دارد که به شما کمک می کند تا با معرفی رزومه خود شروع کنید. این پلتفرم همچنین دارای یک مدرسه مصاحبه داخلی است – ابزاری که برای کمک به شما در بهبود مهارت های مصاحبه طراحی شده است.

این پلتفرم به شما امکان می دهد رزومه خود را تنها در سه مرحله ساده ایجاد کنید: ثبت نام، ایجاد و دانلود. همانطور که روی رزومه خود کار می کنید، از یکی از 18 قالب رزومه حرفه ای طراحی شده استفاده خواهید کرد. پس از اتمام کار با رزومه، می توانید آن را با فرمت Word یا PDF دانلود کنید.

همچنین می توانید از Resume.io برای ایجاد نامه های پوششی استفاده کنید. 27 قالب نامه پوششی حرفه ای طراحی شده برای انتخاب وجود دارد که همگی در Word یا PDF قابل دانلود هستند.

آنچه با Resume.io به دست می آورید:

 • رزومه سازی آسان تنها در سه مرحله
 • بسیاری از موارد اضافی: مدرسه مصاحبه، شرح شغل خودکار، غلط‌گیر املای داخلی و موارد دیگر.
 • فرمت های رزومه ورد و پی دی اف
 • 18 قالب حرفه ای طراحی شده رزومه
 • 27 قالب نامه پوششی حرفه ای طراحی شده است
 • فرمت های مختلف رزومه

 

ساخت رزومه آنلاین انگلیسی

امیدواریم لیست رزومه سازان آنلاین ما مفید بوده باشد و توانسته باشید ابزاری را پیدا کنید که می خواهید با آن کار کنید. با داشتن رزومه ای قوی و قانع کننده، جستجوی شغلی شما بسیار کمتر استرس زا و کارآمدتر خواهد بود.

 

5/5 - (1 امتیاز)

https://www.goodcore.co.uk/blog/best-online-resume-building-apps-2022/

نظرات در مورد : معرفی بهترین رزومه ساز انگلیسی آنلاین رایگان

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *