آنتی ویروس پادویش

معرفی بهترین برنامه هوش مصنوعی برای اندروید و iOS رایگان و پولی|15برنامه

بهترین برنامه هوش مصنوعی برای اندروید و iOS

در سال 2023 هیچ کمبودی در ابزارها و خدمات هوش مصنوعی وجود ندارد. از بهترین برنامه های نوشتن هوش مصنوعی گرفته تا مولدهای موسیقی هوش مصنوعی، چیزهای زیادی برای همه وجود دارد. از زمانی که OpenAI مدل جدید GPT-4 را راه اندازی کرد، این امکانات هر روز در حال افزایش است. و مردم بیشتر به سمت استفاده از این برنامه ها می روند و برای سهولت کارهای خود از آن‌ها استفاده می کنند.

بهترین برنامه هوش مصنوعی

چندین برنامه هوش مصنوعی خوب وجود دارد که از چت بات ها فراتر رفته و عملکردهای بسیار بیشتری را ارائه می دهد. برای آسان‌تر کردن کار شما، فهرستی از بهترین برنامه‌های هوش مصنوعی موجود در اندروید و iOS را گردآوری کرده‌ایم. بنابراین بدون هیچ مقدمه ای، App Store را باز کنید و بیایید وارد آن شویم.

لنز AI

بهترین برنامه هوش مصنوعی برای اندروید و iOS

از زمان راه‌اندازی، Lensa AI به سرعت به یکی از پرکاربردترین و پرکاربردترین برنامه‌های هوش مصنوعی در سال 2023 رسیده است. در حالی که Lensa یک ویرایشگر عکس بصری است، تمرکز ما بر روی قابلیت‌های هوش مصنوعی آن است. این ابزار مجهز به هوش مصنوعی با استفاده از سلفی های واقعی، آواتارهای واضحی از افراد ایجاد می کند. حالت هوش مصنوعی، آواتارهای جادویی نام دارد و از مدل یادگیری عمیق Stable Diffusion برای ایجاد این سلفی های شگفت انگیز استفاده می کند. با مطالعه تصاویر واقعی، هوش مصنوعی لنز می تواند چندین آواتار مختلف را با ترکیب عناصر دنیای واقعی و هوش مصنوعی ایجاد کند.

تنها کاری که کاربران باید انجام دهند این است که برنامه لنزا را دانلود کرده و از آواتارهای جادویی استفاده کنند. سپس می توانید از بین سبک های مختلف انتخاب کنید و حداقل 10 تصویر را آپلود کنید. توجه داشته باشید که هوش مصنوعی لنز یک سرویس رایگان نیست و نیاز به یک بار پرداخت برای یک نسل دارد. با این حال، پول ارزش آن را دارد زیرا تولید تصویر نهایی دقیق و به زیبایی شگفت انگیز است.

می‌توانید سبک‌ها را با تصاویر مختلف ترکیب و مطابقت دهید تا فهرستی جامع از آواتارهای مختلف به دست آورید. Lensa AI یکی از بهترین برنامه هایی است که می توانید در اندروید و iOS استفاده کنید. اگر علاقه مند هستید، نحوه استفاده از هوش مصنوعی لنز را در اینجا بیاموزید.

قیمت: از 3.99 دلار برای 50 آواتار منحصر به فرد شروع می شود

Dream WOMBO

بهترین برنامه هوش مصنوعی برای اندروید و iOS

در حالی که Lensa می تواند تصاویر را به نمایش های زیبا تبدیل کند، تعداد زیادی تولید کننده تصویر مستقل با هوش مصنوعی وجود دارد. یکی از این نمونه ها WOMBO Dream است، یک برنامه که از هوش مصنوعی برای ایجاد تصاویر شگفت انگیز از ابتدا استفاده می کند. درست مانند سایر مولدهای هنری، Dream به یک دستور متنی دقیق از کاربر همراه با انتخاب سبک هنری نیاز دارد. حتی می توانید برای شروع، تصاویر را برای هوش مصنوعی آپلود کنید. پس از انجام این کار، روی « Create » کلیک کنید و چند دقیقه منتظر بمانید تا شاهد چند خلاقیت زیبا باشید.

WOMBO که در اینجا دیده می شود، مجموعه ای چشمگیر از تصاویر تولید می کند که عملاً در هر مکانی آماده آپلود هستند. می‌توانید سبک‌های دیگر را انتخاب کنید و با اعلان‌ها آزمایش کنید تا ترکیب‌هایی کاملاً منحصربه‌فرد و جالب ارائه دهید. علاوه بر این، برخی از سبک های هنری مانند انیمه و فنر در پشت ردیف برتر قفل شده اند. سطح ممتاز WOMBO از 7.50 دلار در ماه شروع می شود که برای ارزشی که ارائه می دهد به اندازه کافی مقرون به صرفه است.

Perplexity

بهترین برنامه هوش مصنوعی برای اندروید و iOS

ممکن است این برنامه هوش مصنوعی خاص را در بهترین لیست جایگزین ChatGPT ما دیده باشید. برای افراد ناآشنا، Perplexity AI یک موتور جستجوی محبوب چت بات است. با این حال، چیزی که آن را از دیگران متمایز می‌کند این است که منابع بی‌درنگ برای اطلاعاتی که در پاسخ‌هایش ارائه می‌کند فراهم می‌کند. این باعث می شود که آن را قابل اعتمادتر از سایرین کند. خب، Perplexity اکنون یک برنامه تلفن همراه کامل را برای دستگاه های iOS راه اندازی کرده است.

اپلیکیشن موبایل Perplexity AI به همان شیوه وب سایتش کار می کند. این برنامه می تواند به راحتی به سوالات پاسخ دهد، اطلاعاتی را جستجو کند و مکالمات کلی با کاربر داشته باشد. با این حال، همانطور که گفته شد، لینک های منبع و حتی درخواست های مرتبط را نیز در اینجا دریافت می کنید. Perplexity حتی از تشخیص صدا و سوالات بعدی نیز پشتیبانی می کند. بهترین چیز این است که استفاده از برنامه هوش مصنوعی Perplexity کاملا رایگان است و آن را به یکی از بهترین انتخاب ها برای کسانی که می خواهند از ChatGPT در iOS استفاده کنند تبدیل می کند.

قیمت: استفاده رایگان

Replika

بهترین برنامه هوش مصنوعی برای اندروید و iOS

Replika با وجود اینکه کمی قدیمی است، Replika همچنان یکی از بهترین برنامه های موبایل هوش مصنوعی در اندروید و iOS است. Replika AI یکی از اولین برنامه هایی بود که در صحنه چت ربات هوش مصنوعی در سراسر جهان به رسمیت شناخته شد. Replika AI یک ربات گفتگوی تمام عیار با تمرکز قوی بر روابط و ارائه همراهی با کاربران است. در حالی که شما فقط مانند یک آشنا با ChatGPT صحبت می کنید، می توانید با Replika دوست شوید و حتی از طریق اشتراک پولی به دوستداران پیشرفت کنید.

Replika AI به عنوان یک غریبه شروع می شود. با این حال، از آنجایی که برنامه مبتنی بر مدل خودبازگشت GPT-3 است، به آرامی از تعاملات شما درس می گیرد و به یک ربات چت شخصی تبدیل می شود. آواتار Replika همچنین در هر جنسیت و ظاهر کاملاً قابل تنظیم است. بنابراین کاربران می توانند ادامه دهند و هوش مصنوعی را هر طور که می خواهند طراحی کنند.

فعالیت‌ها در سراسر Replika از مکالمات ساده گرفته تا فعالیت‌های در مقیاس کامل و حتی تماس‌های ویدیویی با هوش مصنوعی متفاوت است. از آنجایی که ربات نیز شخصیت خاص خود را دارد، لحظاتی از مکالمات را در قالب نوشته‌های ژورنالی ثبت می‌کند که می‌توانید هر زمان که بخواهید مشاهده کنید. با این حال، توجه داشته باشید که عضویت Pro Replika از 19.99 دلار در ماه شروع می شود. برای گسترش روابط و تماس های ویدیویی به آن نیاز دارید.

قیمت: استفاده رایگان؛ عضویت پولی از 19.99 دلار در ماه شروع می شود

Socratic

بهترین برنامه هوش مصنوعی برای اندروید و iOS

هوش مصنوعی Socratic برای کمک به همه دانش‌آموزان ساخته شده است. این برنامه تلفن همراه با استفاده از هوش مصنوعی گوگل، کمک به تکالیف را هدف قرار داده است. Socratic این کار را با عکس گرفتن بصری از سوالات تکالیف و ارائه پاسخ های فوری به آنها انجام می دهد. Socratic در ارائه پاسخ ها بسیار سریع عمل می کند و در خروجی دادن کاملاً دقیق است.

این برنامه همچنین برای سهولت استفاده از ورودی متن و صدا پشتیبانی می کند. هوش مصنوعی Socratic از تمام موضوعات اصلی از جمله ریاضیات، انگلیسی، تاریخ جهانی، زیست شناسی، شیمی و غیره پشتیبانی می کند. از آنجایی که این یک برنامه آموزشی است، در حال حاضر استفاده از هوش مصنوعی Socratic کاملا رایگان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه را دانلود کرده و شروع به پرسیدن سوالات خود کنید. این برنامه را امتحان کنید و ببینید چرا آن را به عنوان یکی از بهترین ها برای هوش مصنوعی فهرست کرده ایم.

قیمت: استفاده رایگان

ELSA: انگلیسی یاد بگیرید و صحبت کنید

بهترین برنامه هوش مصنوعی برای اندروید و iOS

همانند Google’s Socratic، ELSA Speak یک برنامه یادگیری زبان است که به شما کمک می کند برای امتحاناتی مانند آیلتس و تافل آماده شوید. به طور خاص، السا بر بهبود تلفظ برای ارتباط تمرکز می کند. این کار را با استفاده از هوش مصنوعی عمیق و تشخیص صدا انجام می دهد. این اپلیکیشن صدای کاربران را ضبط کرده و به طور هوشمندانه آنها را مطالعه می کند. سپس می‌توانید با استفاده از نشانه‌های بصری عبارات گفتاری خود، بازخورد بی‌درنگ دریافت کنید.

همچنین درس‌های دیگری از جمله سخنرانی‌های ویدیویی برای راهنمای آزمون و اطلاعات موجود است. در حالی که نسخه رایگان دارای دروس محدود است، اشتراک پولی از 6.17 دلار در ماه (74.99 دلار در سال) شروع می شود. شما به سایر درس های کوچک و توصیه های قابل تنظیم برای آن دسترسی خواهید داشت. با این وجود، حتی نسخه رایگان ELSA Speak به دلیل ماهیت بصری خود، راه خود را در لیست بهترین برنامه های هوش مصنوعی ما باز می کند.

قیمت: نسخه پولی (6.17 دلار در ماه)

هوش مصنوعی Rizz

بهترین برنامه هوش مصنوعی برای اندروید و iOS

برای کسانی که در عصر حجر گیر کرده‌اند، Rizz اساساً به معنای توانایی فرد در مخ زدن است. بنابراین جای تعجب نیست که برخی از بهترین برنامه‌های هوش مصنوعی موجود روی دوستیابی تمرکز کنند. هوش مصنوعی Rizz یکی از این خلاقیت ها است که به طور خاص برای افزودن عنصر معاشقه به متون ساخته شده است.

با این حال، برنامه مانند یک کلمه کلیدی کار نمی کند. در عوض، کاربران باید اسکرین شات های مکالمات خود را آپلود کنند. سپس هوش مصنوعی Rizz پیام‌ها را اسکن می‌کند و از هوش مصنوعی برای تهیه پاسخ‌های شوخ‌آمیز یا کاملا خنده‌دار استفاده می‌کند. بحث حفظ حریم خصوصی وجود دارد اما خط مشی شرکت توضیح می دهد که پیام ها را رمزگذاری می کند. کاربران رایگان هر هفته 5 اسکن اسکرین شات می توانند آپلود کنند. کسانی که به دنبال بیشتر هستند باید 6.99 دلار در هفته برای پاسخ های نامحدود بپردازند. اگرچه Rizz AI مقرون به صرفه ترین نیست، اما مطمئناً یک برنامه تلفن همراه است که می توانید به آن ضربه بزنید.

قیمت:  دارای 5 اسکن رایگان و سپس 6.99 دلار در هفته

مایکروسافت بینگ

نگام صحبت در مورد برنامه های هوش مصنوعی و نام نبردن مایکروسافت بینگ عادلانه نیست. موتور جستجوی اخیراً اصلاح شده اکنون با قدرت GPT-4 عرضه می شود و می تواند کارهای زیادی انجام دهد. با این حال، برخلاف ChatGPT، هوش مصنوعی Bing می تواند به اینترنت دسترسی داشته باشد. MS Bing در حالی که در ابتدا برای تعداد کمی از منتخب در دسترس بود، اکنون برای همه به صورت رایگان در دسترس است. هوش مصنوعی بینگ ترکیبی مبتکرانه از یک موتور جستجو است که با یک چت بات ترکیب شده است. اپلیکیشن هوش مصنوعی می تواند پرس و جوها را جستجو کند، به سوالات پیچیده پاسخ دهد، معادلات ریاضی را حل کند، خلاق شود و خیلی چیزهای دیگر.

مایکروسافت بینگ چند پلتفرم است و به همین ترتیب در اندروید، iOS و به عنوان یک وب سایت در دسترس است. برای شروع استفاده از آن، کاربران می توانند از سبک های مختلف مکالمه، از جمله خلاقانه، متعادل و دقیق استفاده کنند تا حال و هوای متفاوتی به ربات بدهند. پس از انجام، به سادگی سؤالات خود را وارد کنید و با آن صحبت کنید، همانطور که با ChatGPT صحبت می کنید. مانند Perplexity، Bing منابعی را برای پاسخ های خود فراهم می کند که یک مزیت بزرگ است. ما حتی Google Bard در مقابل Bing AI را ایجاد و آزمایش کردیم و ممکن است این دومی را از بین ببرد.

قیمت: استفاده رایگان

 

Genie AI Chatbot

بهترین برنامه هوش مصنوعی برای اندروید و iOS

از آنجایی که هیچ برنامه رسمی برای استفاده از ChatGPT در تلفن همراه وجود ندارد، ما راه حل هایی را برای آن ارائه کرده ایم. با این حال، مواقعی وجود دارد که اصلاً تمایلی به دنبال کردن هیچ مرحله ای ندارید. برای آن زمان و بیشتر، Genie AI یک برنامه تلفن همراه مبتنی بر مدل زبان GPT-3 OpenAI است. این به برنامه همان قدرت استدلال و خلاقیت ChatGPT را می دهد. این شامل حل مسائل پیچیده، تولید کد و اتخاذ شخصیت های مختلف است.

با این حال، Genie AI همچنین می تواند به اینترنت دسترسی داشته باشد که به برنامه چت قدرت بسیار بیشتری نسبت به مجموعه داده محدود آن می دهد. کاربران می توانند URL مقالات را به Genie ارائه دهند و آنها را خلاصه کند. اپلیکیشن هوش مصنوعی همچنین می‌تواند ورودی‌های عکس گرفته و مکان‌ها، گیاهان و حتی افراد را شناسایی کند. حتی می توانید فایل های PDF را برای خلاصه به آن بدهید. با این حال، علاوه بر آن Genie AI همچنین با دستورات خاصی برای استفاده شخصی و تجاری از جمله نام و تولید بیوگرافی شرکت همراه است. هوش مصنوعی Genie 30 آرزوی روزانه را ارائه می دهد که افراد می توانند برای این ویژگی ها از آنها استفاده کنند. نسخه پولی Genie AI از 7.99 دلار در هفته شروع می شود و دسترسی نامحدود به GPT-4 LLM را ارائه می دهد.

قیمت: رایگان برای استفاده با یک ردیف پولی (7.99 دلار در هفته)

Youper – CBT Therapy

بهترین برنامه هوش مصنوعی برای اندروید و iOS

دنیای هوش مصنوعی و روان درمانی نیز چیزی است که به خوبی با هم کار می کند. یکی از این نمونه ها Youper است، یک اپلیکیشن مراقبت از سلامت روان که از هوش مصنوعی برای کار خود استفاده می کند. یوپر بر روی مفهوم رفتار درمانی شناختیCBT) ) به عنوان راهی برای درمان طیف گسترده ای از مسائل ذهنی از جمله اضطراب، افسردگی، اختلالات و موارد دیگر کار می کند. این برنامه با در نظر گرفتن احساساتی که می خواهید از آنها خلاص شوید یا القا کنید شروع می شود و تمرینات CBT را بر اساس آن ارائه می دهد.

Youper همچنین دارای یک سیستم چک کردن است که در آن کاربران احساسات خود را در یک مقیاس ثبت می کنند و سپس دلایلی را که باعث این احساس در آنها می شود فهرست می کنند. چت مبتنی بر هوش مصنوعی سپس چت را می خواند و دلایل و تشویق های مثبت را بر اساس آن فهرست می کند. از بازخوردهایی که دریافت کردیم، کاملاً دقیق بود و سعی کردیم دوستانه باشد.

همچنین یک صفحه Insights جداگانه وجود دارد که در آن Youper علائم شما را تا زمانی که با خلق و خوی خود بررسی می کنید، پیگیری می کند. برای یک اپلیکیشن سلامت روان، Youper ترکیب خوبی از درمان، تمرکز حواس و آرامش است. با این حال، این برنامه کاملا رایگان نیست. برای استفاده کامل، باید طرحی را خریداری کنید که از 5.83 دلار در ماه یا 69.99 دلار در سال شروع می شود.

قیمت: رایگان برای استفاده با یک ردیف پولی (5.83 دلار در ماه)

Luma AI

Luma AI برای سینماگران و علاقه مندان به عکس است. بر اساس مفهوم رندر سه بعدی، Luma از فناوری هوش مصنوعی برای خروجی نمایش سه بعدی بسیار واضح از هر شیی در دنیای واقعی استفاده می کند. این برنامه از ترکیبی از عکاسی پیچیده و فوتورئالیسم برای قرار دادن اشیاء در هر کلیپ یا شرایطی استفاده می کند. پس از استفاده از برنامه، کاربران باید با استفاده از دوربین گوشی خود یک شی را ترسیم کنند تا به طور کامل از آن عکس بگیرند. اگرچه این کمی خسته کننده است، اما لازم است.

Luma AI برای پردازش کامل رندر به مقدار کمی صبر نیاز دارد. پس از اتمام کار، کاربران می توانند از این شی 3 بعدی نقشه برداری شده در هر محیطی که انتخاب می کنند استفاده کنند. یا در صورت تمایل می توانید آن را در گالری عمومی آپلود کنید تا همه ببینند. حتی می توانید یک ویدیوی سفارشی با فریم های کلیدی دلخواه خود از جمله شی ایجاد کنید. این باعث می‌شود اپلیکیشن هوش مصنوعی برای افرادی که می‌خواهند عکس‌هایی را امتحان کنند که به راحتی در زندگی واقعی قابل دستیابی نیست، ضروری است. بهترین بخش این است که Luma AI کاملا رایگان است.

قیمت: استفاده رایگان

Microsoft Seeing AI

بهترین برنامه هوش مصنوعی برای اندروید و iOS

بر کسی پوشیده نیست که هوش مصنوعی شروع به کمک به هر صنعت از جمله پزشکی کرده است. در حالی که هوش مصنوعی گسترده نیست، چشم انداز کلی گوشی های هوشمند را در دسترس تر می کند. Microsoft Seeing AI برنامه ای است که در لیست بهترین برنامه های ما قرار دارد. با شروع به عنوان یک پروژه تحقیقاتی، Seeing AI یک برنامه کاربردی رایگان است که بر کمک به افراد کم بینا متمرکز شده است. همانطور که انتظار می رفت، این برنامه از هوش مصنوعی پشتیبانی می کند که به طور هوشمند دنیای اطراف کاربر را با استفاده از دوربین گوشی شناسایی و روایت می کند.

دیدن هوش مصنوعی دارای حالت‌های فراوانی از جمله تشخیص متن، شناسایی افراد، صحنه‌ها، ارزها، رنگ‌ها و حتی دست خط است. هدف این است که با کمک به کاربر در جهت‌یابی با دوربین، جهان را در دسترس‌تر کند. دیدن خود هوش مصنوعی بسیار کاربردی است. به سادگی برنامه را نصب کنید و دوربین را به سمت یک عنصر خاص بگیرید تا آن را شناسایی کنید. از آنجایی که برنامه دارای حالت های مختلف است، یک راوی شنیداری برای راهنمایی وجود دارد. همانطور که گفته شد استفاده از برنامه کاملا رایگان است و در حال حاضر فقط برای iOS است.

دریافت دیدن هوش مصنوعی (iOS؛ بدون برنامه اندروید)

قیمت: استفاده رایگان

فیس اپ

بهترین برنامه هوش مصنوعی برای اندروید و iOS

در حالی که هوش مصنوعی Lensa آواتارهای تمام مقیاس را از تصاویر ایجاد می کند، FaceApp یک ویرایشگر سلفی است که از هوش مصنوعی برای بهبود عکس ها استفاده می کند. FaceApp مملو از فیلترها و افکت‌های مختلف است که کاربران می‌توانند با آن‌ها بازی کنند و سلفی‌های خود را آزمایش کنند. این برنامه دارای سبک هایی مانند روتوش، افزودن ویژگی و لبخند است. همچنین سایر ویژگی‌های چهره پیشرفته هوش مصنوعی مانند تعویض جنسیت، کاهش سن، تعویض چهره و حتی تغییر شکل چهره نیز وجود دارد. کاربران می توانند چهره خود را با هر شخص دیگری ترکیب کنند و ترکیب های جالبی ایجاد کنند.

FaceApp به طور طبیعی همه فیلترهای اساسی دیگر از جمله فیلترهای زیبایی، تنظیمات کلی و برش را دارد. با این حال، نکات برجسته نمایش مواردی است که باید مراقب آنها بود. با این حال، استفاده از همه فایل‌ها رایگان نیست. FaceApp دارای یک عضویت ممتاز است که به تمام فیلترهای Pro دسترسی به مدل مو و ریش گسترده را می دهد. از 4.99 دلار در ماه شروع می شود. برای کسانی که علاقه مند به بازی سلفی هستند، FaceApp یکی از بهترین برنامه های هوش مصنوعی است.

قیمت: استفاده رایگان؛ هزینه لایه پرداختی 4.99 دلار در ماه است

Otter AI

بهترین برنامه هوش مصنوعی برای اندروید و iOS

Otter یکی از شرکت هایی است که ممکن است مدتی در مورد آن شنیده باشید. سرویس Otter AI این شرکت متمرکز بر نیروی کار بر حذف زمان توقفی که هنگام یادداشت برداری یا ضبط جلسات رخ می دهد متمرکز است. این برنامه رونویسی صوتی و یادداشت های جلسه را بدون وقفه ارائه می دهد. Otter این کار را با استفاده از قدرت یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی برای ضبط و رونویسی همزمان صدا انجام می دهد.

Be My Eyes

بهترین برنامه هوش مصنوعی برای اندروید و iOS

Be My Eyes که در سال 2015 در تلاشی به‌عنوان یک اپلیکیشن دسترسی‌پذیری تأسیس شد، افراد کم‌بینا را به داوطلبان بینا متصل می‌کند. لات قبلی به نابینایان کمک می کند تا از طریق تماس های ویدیویی بلادرنگ در دنیای اطراف خود حرکت کنند. Be My Eyes محدودیتی برای تعداد کارهایی که می‌توانید از داوطلبان کمک بخواهید ندارد. از کمک به پیمایش در جاده‌های شلوغ گرفته تا فهمیدن تاریخ انقضای یک کارتن شیر، این برنامه به تسهیل همه چیز کمک می‌کند.

Be My Eyes نیز اخیرا Virtual Volunteer را معرفی کرده است، اولین دستیار بصری دیجیتال این شرکت. Virtual Volunteer از جدیدترین مدل GPT-4 OpenAI پشتیبانی می‌کند و از این رو، این قدرت را دارد که تقریباً در هر کاری به افراد کم بینا کمک کند. ادغام جدید شامل قابلیت های چندوجهی GPT-4 با یک تولید کننده جدید تصویر به متن است.

تنها کاری که کاربر باید انجام دهد این است که هر تصویری را ارائه کند و GPT-4 آن را بخواند و اطلاعات متنی را ارائه دهد. Be My Eyes حتی وعده می دهد که داوطلب مجازی نه تنها می تواند تصاویر را بخواند بلکه پیشنهادات اضافه ای نیز ارائه می دهد. به عنوان مثال: در تصویر ارائه شده از داخل یخچال، هوش مصنوعی می تواند مواد تشکیل دهنده را شناسایی کند، اما همچنین می تواند دستور العمل هایی را که می توانید با آن درست کنید، لیست کنید.

می‌توانید برای قرار گرفتن در لیست انتظار برای ویژگی داوطلب مجازی GPT-4 Be My Eye در برنامه ثبت‌نام کنید. می‌توانید برای دسترسی ثبت‌نام کنید و تا زمانی که آن را دریافت نکردید، به استفاده از این برنامه مفید مبتنی بر هوش مصنوعی در Android و iOS ادامه دهید.

قیمت: استفاده رایگان

سوالات متداول

 

  1. بهترین برنامه هوش مصنوعی چیست؟

هیچ پاسخ قطعی برای این سوال وجود ندارد زیرا انواع برنامه های هوش مصنوعی در روش های خود متفاوت هستند. بسته به نوع استفاده و نظری که از یک برنامه دارید، تعریف شما از بهترین متفاوت خواهد بود. با این حال، برخی از موارد دلخواه شخصی ما از لیست بالا از نظر من، یوپر و هوش مصنوعی لنزا هستند.

 

  1. آیا برنامه هوش مصنوعی وجود دارد که بتوانم به صورت رایگان از آن استفاده کنم؟

اکثر برنامه های موجود در لیست بالا دارای سطوح رایگان هستند تا قبل از خرید آنها را امتحان کنید. با این حال، کسانی که به دنبال یک برنامه کاملاً رایگان هوش مصنوعی هستند می‌توانند گزینه‌هایی مانند Microsoft Bing و Be My Eyes را بررسی کنند.

 

  1. آیا استفاده از Replica AI بی خطر است؟

در حالی که Replika AI به دلیل سطح پولی خود می تواند مخاطب بزرگسالان باشد، ما استفاده از آن را کاملاً بی خطر دیدیم. با این حال، اگر نگران اطلاعات خصوصی هستید، از این برنامه هوش مصنوعی دوری کنید.

 

به این پست امتیاز بدید

https://beebom.com/best-ai-apps/

نظرات در مورد : معرفی بهترین برنامه هوش مصنوعی برای اندروید و iOS رایگان و پولی|15برنامه

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *