آنتی ویروس پادویش

معرفی بهترین بازی استراتژیک برای اندروید برای آزمایش مهارت های بازی شما

بازی های استراتژیک

آیا از انجام بازی‌های اکشن ماجراجویی اندروید حوصله‌تان سر رفته و به دنبال چیز جالبی هستید که ذهن شما را از بین ببرد؟ چرا بهترین بازی‌های استراتژیک اندروید را امتحان نمی‌کنید که توانایی‌های فکری شما را با قرار دادن شما در موقعیت‌های دشوار مختلف آزمایش می‌کنند تا ببینید که چگونه کار می‌کنید؟ بازی های استراتژیک از نقطه نظر آموزشی نیز مفید هستند زیرا مهارت های مدیریتی و ظرفیت تفکر شما را آزمایش می کنند.

بهترین بازی استراتژیک

بازی های استراتژیک که به عنوان پورت اندروید در دسترس هستند، بازی های موبایلی را به سطح جدیدی از لذت برده اند. بازی کلاسیک مورد علاقه گیمرهای استراتژی، کار تیمی و مهارت های تصمیم گیری شما را افزایش می دهد. نسخه های اندروید عناوین استراتژی بهتری هستند که نوید سرگرمی زیادی را حتی در صفحه نمایش های کوچک می دهند. بهترین بازی های استراتژی برای اندروید را نیز می توان به عنوان بهترین برنامه های بازی تخته ای، برنامه های بازی جنگی و موارد دیگر مورد بررسی قرار داد.

شما می توانید بهترین بازی های استراتژیک اندروید را برای مدت طولانی بازی کنید. چه یک بازی دفاع از برج باشد و چه یک بازی پازل، انجام آنها هیچ سطح دشواری ثابتی ندارد. این بازی ها قابلیت چند نفره را ارائه می دهند. از این رو، سطح دشواری بر اساس مهارت حریف شما است. این بازی ها را در فروشگاه گوگل پلی پیدا خواهید کرد. برخی از آنها حتی برای دستگاه های iOS در دسترس هستند. بنابراین، در اینجا بسیاری از بازی های استراتژی موجود در اندروید وجود دارد.

Clash Of Clans

Clash Of Clans

آیا شاهد یک جنگ قبیله ای حماسی بوده اید یا بهتر است در آن شرکت کرده باشید؟ خب، کلش آف کلنز به شما امکان می دهد در جنگ قبیله ای با بازیکنانی از سراسر جهان رقابت کنید. یکی از بهترین بازی های استراتژیک اندروید در سبک بازی های استراتژی جنگی است. در اینجا می توانید دهکده خود را با به دست آوردن منابع از دهکده های حریف بسازید.

یکی دیگر از تلاش های هیجان انگیز در بازی، پرورش قبیله ها و شرکت در جنگ های قبیله ای است. کلش آف کلنز نیز یکی از بهترین بازی های استراتژیک رایگان با خرید درون برنامه ای است. اگر عاشق جنگ‌ها و جنگ‌ها و ساختن امپراتوری هستید، آن را از دست ندهید.

قیمت: رایگان

Raid: Shadow Legends

Raid: Shadow Legends

تعجب خواهید کرد که چگونه بازی نقش آفرینی معروف Raid: Shadow Legends در ژانر بازی استراتژیک قرار می گیرد. اما مسئولیت به خدمت گرفتن بهترین مبارزان، آموزش آن ها و آماده سازی آنها برای پیروزی نهایی نیازی به بهترین استراتژی ندارد. ماجراجویی بصری به شما امکان می دهد 15 جناح قابل بازی را تجربه کنید. یکی از بهترین بازی های استراتژیک اندروید است.

بازی در Teleria اتفاق می افتد، مکانی که توسط Dark Lord اداره می شود. نقش شما به عنوان یک بازیکن این است که به جنگجویی تبدیل شوید که خداوند را در یک مبارزه واقعی شکست می دهد و فضای صلح آمیز مورد انتظار را به ارمغان می آورد. نبردها در معابد، سیاه چال ها، قلعه ها و بیابان ها اتفاق می افتد. اما در هر مرحله مراقب باشید، زیرا دشمنان شما به همان اندازه آموزش دیده اند.

قیمت: رایگان

Civilization

Civilization

نمی توانیم سری Civilization در لیست بهترین بازی های استراتژیک اندروید نام ببریم. بازی که مهارت های تصمیم گیری و تفکر استراتژیک شما را بهبود می بخشد، Civilization VI ساعت ها شما را درگیر می کند. این بازی همه چیز در مورد توسعه تمدن به عنوان بخشی از ساخت امپراتوری است.

بدیهی است که وقتی امپراتوری خود را رشد می دهید، باید رقبای وجود داشته باشند. بنابراین، شما باید هر کاری که می توانید برای مبارزه با آنها بدون رحم انجام دهید. منابع زیادی در اختیار شما هستند تا به شما کمک کنند جهان را تسخیر کنید. بنابراین، با بهترین استراتژی ها آماده باشید. می توانید 60 دور اول بازی را به صورت رایگان بازی کنید و برای ادامه آن را ارتقا دهید.

قیمت: رایگان

نبرد Polytopia

نبرد Polytopia

Battle of Polytopia یک بازی استراتژی نوبتی است که در آن شما به عنوان حاکم یک قبیله در کانون توجه قرار دارید. اما این با چالش های کمتری همراه نیست. وظیفه شما ساختن تمدن در حالی است که با قبایل دیگر رقابت می کنید. این بازی برای دستگاه های اندرویدی بهینه شده است و به لطف رابط کاربری درخشان هرگز از عمق گیم پلی آن غافل نخواهید شد.

این بازی شامل مبارزه با دشمنان قبیله ای، کنترل نقشه، جسارت به مکان های جدید و یادگیری فن آوری های جدید برای ایجاد پایگاه شما است. این یکی از بهترین بازی‌های استراتژیک برای اندروید است و اگر مکرراً خود را در حال حرکت می‌بینید، انتخابی عالی است، زیرا می‌توان آن را به‌صورت آفلاین بازی کرد.

قیمت: رایگان

Hoplite

Hoplite

Hoplite همه چیز را برای تبدیل شدن به یکی از بهترین بازی های استراتژیک برای اندروید دارد که با یک بازی ساده شروع می شود و بازیکنان را به سمت یک بازی سخت سوق می دهد. این دوباره یک بازی نوبتی است که در آن در نقشه های کوچک حرکت می کنید. شما یک سرباز از یک مکان دور هستید و نقشه های کوچک حاوی دشمنان و موانع بسیاری هستند.

گیم پلی دقیق چیزی است که Hoplite درخواست می کند، زیرا هر حرکتی می تواند تعیین کننده باشد. در حالی که در حال یادگیری بازی هستید، با پیشرفت توانایی های خود را ارتقا می دهید. اما قانون این است که باید در تصمیم گیری های شما در مورد هر حرکت فکر زیادی کرد.

قیمت: رایگان

Into the Breach

Into the Breach

یک بازی رزمی است که در آن بازیکنان باید مدافع باشند و تمدن را نجات دهند. بازی استراتژی نوبتی تهدیدات بیگانگان را ارائه می دهد و شما باید دنیا را نجات دهید، در غیر این صورت آنها آن را نابود می کنند. موجوداتی در زیر زمین در انتظار تصاحب جهان هستند، پس مراقب باشید.

بازیکنان می توانند برای نجات زمین از ماشین آلات و خلبانان کمک بگیرند. شما باید مکرراً در نبرد با دشمنان خود مقابله کنید. هر مرحله یک چالش دارد این بازی به طور انحصاری برای کاربران نتفلیکس در دسترس است. بنابراین، اشتراک اجباری است.

قیمت: به اشتراک نتفلیکس نیاز دارید

 Mafia City

 Mafia City

وارد یکی از بهترین بازی های استراتژیک برای اندروید شوید که به شما امکان می دهد درگیر جنایات در شهر شوید. مدیریت زمان و شوخ طبعی دو سلاحی هستند که به شما کمک می کنند تا از خطرات بازی عبور کنید. چه بخواهید شهر را فتح کنید و چه دنیای مافیا، می توانید با بازیکنان دیگر دوستی کنید.

گیم پلی بازی شامل دزدی از بانک ها، قرار ملاقات با افراد ناز و بسیاری دیگر برای تبدیل شدن به رئیس دنیای جنایت است. تفاوت بازی با بازی های دیگر این است که شما در دنیای واقعی با هویتی تا حدی غیر واقعی زندگی می کنید. در حین بازی، فراموش نکنید که ماشین های لوکس را جمع آوری کنید و به سبک زندگی کنید!

قیمت: رایگان

XCOM 2

XCOM 2

XCOM 2 همیشه یکی از بهترین بازی های استراتژی موبایل با داستانی عالی بوده است. بازیکنان برای نجات زمین از دست بیگانگان مخرب وقت ندارند. بیگانگان بر جهان حکومت می کنند و کسانی را که در حمایتشان نیستند از بین می برند. بنابراین، شما ناجی هستید که جهان به آن نگاه می کند.

شما برای نجات مردم جهان با رهبری یک مقاومت جهانی در برابر بیگانگان ظاهر می شوید. بنابراین، آینده سیاره تا حد زیادی به این بستگی دارد که شما چقدر استراتژی دارید. می توانید بازی را خریداری کنید و چهار بسته DLC را در یک بسته دریافت کنید.

قیمت: 19.99 دلار

Bad North

Bad North

مهاجمان وایکینگ در همه جا هستند و پادشاه را می کشند. در یکی از بهترین بازی های استراتژیک اندروید که بازی بقا نیز هست، شما به عنوان یک بازیکن بعد از پدرتان تاج و تخت را به دست می گیرید. آنچه در ادامه می آید یک بازی انجام یا مرگ است، ولع زنده ماندن بالاتر از همه چیز!

Bad North یک بازی استراتژیک بلادرنگ است که در آن باید سریع عمل کنید تا امنیت افراد خود را تضمین کنید. از سربازان خود که قادر به مدیریت نبردهای خود هستند به خوبی استفاده کنید. در عین حال، می توانید روی تصویر بزرگتر تمرکز کنید. این بازی یک بازی بصری است که به هیچ قیمتی نباید آن را از دست بدهید.

قیمت: 3.99 دلار

 

Warhammer 40,000: Mechanicus

Warhammer 40,000: Mechanicus

Warhammer 40,000: Mechanicus، یکی دیگر از شگفتی های موجود در میان بازی های موبایلی است که از تاکتیک هایی برای پیشرفت استفاده می کند. شما می توانید به عنوان Magos Dominus Faustinius یک ارتش از نظر فنی سالم را رهبری کنید. شما قدرت سفارشی کردن ارتش، تسلط بر فناوری، مدیریت منابع و موارد دیگر را دارید. این بازی در یک دنیای علمی تخیلی است که شما عاشق آن خواهید شد.

شما بیش از 50 ماموریت را در بازی خواهید یافت تا شانس خود را بیازمایید. شما می توانید از توانایی ها و تجربیات خود برای کنترل نیروها استفاده کنید. هر قدم به جلو مهم است، بنابراین تصمیمات شما نمی تواند اشتباه باشد. اگر به بازی‌های نوبتی علاقه دارید، حتماً باید برای این بهترین بازی‌های استراتژیک اندروید کمی زمان بگذارید.

Card Thief

Card Thief

می توانید Card Thief را به عنوان یک بازی کارتی به سبک بازی یک نفره در نظر بگیرید، اما یکی از بهترین بازی های استراتژیک برای اندروید است که نیاز به برنامه ریزی استراتژیک عالی دارد. یک دسته کارت در انتظار شماست و شما به عنوان یک دزد آموزش دیده راه خود را از طریق آن طی می کنید. اگر به اندازه کافی باهوش باشید می توانید در سایه ها پنهان شوید، نگهبانان را غارت کنید و گنج ها را جمع آوری کنید.

اقلام دزدیده شده می توانند کارت های تجهیزاتی را جذب کنند که ارزش بالایی دارند. با استفاده از سه کارت تجهیزات در تلاش برای سرقت، می توانید یک دزد ماهر با توانایی های بی نظیر باشید. اگر Card Crawl را بازی کرده باشید، Card Thief را می‌شناسید زیرا ادامه‌ی اولی است.

قیمت: رایگان

Bloons TD 6

Bloons TD 6

Bloons TD 6 بهترین بازی استراتژی دفاعی برج است که در آن برج های میمونی برای دفاع از خود ایجاد می کنید. برای نجات خود از دست دشمنان می توانید از میمون ها کمک بگیرید. این بازی دارای نقشه ها و حالت های بسیاری است که هر کدام تجربه بازی منحصر به فردی را ارائه می دهند.

بیشتر بخوانید  نصب افزونه روی گوگل کروم دسکتاپ از طریق گوشی

فقط میمون ها نیستند که از شما دفاع می کنند. اما ارتقاها، توانایی ها و قهرمانان شما همگی می توانند به شما کمک کنند تا با دشمنان خود مبارزه کنید. میلیون ها بازیکن در سراسر جهان در حال انجام این بازی هستند. تیم شوید و بهترین گیم پلی خود را ارائه دهید.

قیمت: 6.99 دلار

Crying Suns

Crying Suns

آیا می‌خواهید در حین انجام یکی از بهترین بازی‌های استراتژیک اندروید، فرمانده ناوگان فضایی شوید؟ Crying Suns به شما امکان می دهد در یک امپراتوری سقوط کرده سفر کنید و امکانات آن را کشف کنید. مکانیک اصلی بازی شبیه به FLT است، با این تفاوت که در اینجا، شما مسئولیت یک کشتی فرماندهی را بر عهده می گیرید.

ازآنجا که شما مسئول کشتی هستید، موارد زیادی وجود دارد که باید مراقب آنها باشید، مانند ایمنی خدمه و میزان سوخت. خط داستانی جذاب است و این چیزی است که بیشتر بازیکنان را درگیر خود می کند.

Sigma Theory

Sigma Theory 

اگر Out There را دوست داشتید، Sigma Theory را از همان توسعه دهندگان امتحان کنید. Sigma Theory  یک بازی استراتژی نوبتی است که در آن شاهد یک کشف علمی متحول کننده زندگی خواهید بود. این فناوری ها و ایده های جدیدی را به همراه خواهد داشت و شما باید مراقب آنها باشید.

با این کشف، ابرقدرت های جهان می فهمند که اگر بخواهند می توانند دنیا را نابود کنند یا سیستم مالی را مختل کنند. در حین بازی تیمی از ماموران زیر دست خود خواهید داشت. برخلاف اکثر بازی های دیگر، در اینجا هیچ دعوای کوچکی وجود ندارد. اما فرصت‌های زیادی برای تصمیم‌گیری‌های مهمی که گیم‌پلی بازی را تغییر می‌دهد، به دست خواهید آورد.

Motorsport Manager Online 2023

Motorsport Manager Online 2023

Motorsport Manager Online 2023 یکی از بهترین بازی های استراتژیک برای اندروید و یک بازی مسابقه ای موبایلی در هسته آن است. شما یک مدیر ورزش موتوری هستید، و همچنین بازیکنان دیگر از نقاط مختلف جهان. شما می توانید رانندگان را استخدام کنید، ماشین طراحی کنید و مسابقات اتومبیل رانی را مدیریت کنید.

گرافیک سه بعدی درخشان قلب شما را در حالی که مسابقه ادامه دارد تسخیر می کند. این بازی دارای حالت چند نفره 10 نفره است که سطح هیجان را بالا می برد. سپس، می‌توانید در مسابقات هفتگی مسابقات اتومبیلرانی جهان شرکت کنید و توانایی‌های خود را ثابت کنید.

قیمت: رایگان

Total War: Medieval II

Total War: Medieval II

فرنچایز مبتنی بر استراتژی Total War چهار بازی دارد و پورت موبایل Total War: Medieval II بسیار جذاب است. داستان بازی در قرون وسطی اتفاق می‌افتد، جایی که پادشاهی‌های سه قاره برای رسیدن به قدرت نهایی می‌جنگند. درگیری ها همه جا وجود دارد و شما باید راهی برای اداره امپراتوری خود بیابید.

این بازی شامل نبردهای زمان واقعی است و شما می توانید از تاکتیک هایی مانند تجارت، فتح یا هر چیز دیگری برای رسیدن به هدف خود استفاده کنید. در حالی که در آن هستید، به یاد داشته باشید که وفاداری مردم خود را حفظ کنید و از گنجینه ها محافظت کنید. زمان زیادی از عرضه این بازی می گذرد، اما هنوز هم پاسخ شگفت انگیزی دارد. یکی از بهترین بازی های استراتژیک اندروید است.

قیمت: 14.99 دلار

Rebel Inc

Rebel Inc

Rebel Inc  یکی از بهترین بازی های استراتژیک اندروید است که داستان یک سرزمین پس از جنگ را روایت می کند. درست است که جنگ تمام شده است، اما باید با عواقب آن مقابله کنید. بازی شبیه‌سازی از شما می‌خواهد که استراتژی‌های نظامی و سیاسی را برای بازسازی امپراتوری اعمال کنید. این یک ماجراجویی جذاب است که در آن باید با چندین چیز کنار بیایید.

شورشیان محلی و دشمن نقش خود را به خوبی ایفا می کنند، بنابراین شما باید در هر مرحله هوشیار باشید. این وضعیت مستلزم تعادل بین نیروهای نظامی و غیرنظامیان است و شما باید از استراتژی های درجه یک برای حفظ قدرت استفاده کنید.

قیمت: رایگان

Mini Metro

Rebel Inc

مینی مترو به شما امکان می دهد نقشه مترو را برای یک شهر خاص طراحی کنید. نکته جالب این است که شهر در حال رشد است و برای ماندن در بازی باید سرعت آن را مطابقت دهید. می توانید بین ایستگاه ها خطوط بکشید تا مردم بتوانند با خیال راحت سفر کنند. اگرچه بازی در ابتدا ساده به نظر می رسد، اما در آینده به سطح بالایی از تمرکز و تاکتیک نیاز دارید.

همانطور که شهر در حال رشد است و مردم به سرعت در حال حرکت هستند، قبل از اینکه مشکلی پیش بیاید باید از قبل فکر کنید. هیچ تاخیری را نمی توان در گیم پلی استراتژی سرگرم کرد. عنوان موبایل به همان اندازه بازی رایانه شخصی جذاب است، پس همین امروز آن را امتحان کنید.

  Plague Inc

  Plague Inc

یکی از بهترین بازی های استراتژیک برای اندروید است که شما را ملزم به مقابله با بشریت می کند. شما باید یک پاتوژن ایجاد کنید و آن را در سراسر جهان گسترش دهید تا به زندگی انسان روی زمین پایان دهید. آن را فقط به عنوان یک بازی در نظر بگیرید، و از گیم پلی شدید آن لذت خواهید برد. این شبیه سازی و تاکتیک های واقع گرایانه را ترکیب می کند تا یک تجربه منحصر به فرد ارائه دهد.

شما باید درک کنید که بشریت برای دفاع از خود در برابر انقراض تمام تلاش خود را انجام خواهد داد. اما پاتوژن شما قبلا “بیمار صفر” را آلوده کرده است، پس ادامه دهید و بقیه را آلوده کنید. بازی یک تجربه هیجان انگیز است که در آن از استراتژی های بی سابقه ای برای گسترش شر استفاده می کنید.

قیمت: رایگان

Northgard

Northgard 

قاره جدید نورثگارد در انتظار تصرف است و نبردهای شدیدی وجود دارد. قبیله ای از وایکینگ ها برای کنترل قلمرو جدید می جنگند و شما باید آنها را کنترل کنید تا موفقیت را به ارمغان بیاورید. این بازی بر اساس اساطیر نورس، بسیار جذاب و اعتیادآور است.

نورثگارد پر از گنج، رمز و راز و البته خطر است. بنابراین، آیا وایکینگ ها موفق خواهند شد که سرزمین را تسخیر کنند و برای قبیله خود شکوه و عظمت به ارمغان بیاورند؟ همه چیز به این بستگی دارد که چگونه استراتژی های بزرگی را از طرف آنها بسازید. بازی شامل اکتشافات و پیچش های هیجان انگیز زیادی است که می توانید از آن لذت ببرید.

قیمت: 8.99 دلار

  Clash Royale

 Clash Royale

سوپرسل تعدادی از بهترین بازی های استراتژیک را برای اندروید ساخته است، از جمله Clash of Clans و  Clash Royale کلش رویال یک بازی استراتژیک بلادرنگ است که در آن باید عرشه های نبرد را برای مبارزه با دشمنان بسازید. اگر عرشه سازی برای شما تازگی ندارد، هیچ چیز نمی تواند شما را از دستیابی به موفقیت در این بازی استراتژی و تاکتیک باز دارد.

کاراکترهای درگیری بسیار آشنا شما در بازی ردیف می شوند. حالت چند نفره تخصص آن است که در آن می توانید با هر کسی در سراسر جهان بازی کنید. انتخاب کارت های مناسب قبل از ورود به عرصه، سرنوشت شما را تعیین می کند. بنابراین، متفکرانه بازی کنید.

قیمت: رایگان

RTS Siege Up

RTS Siege Up

RTS Siege Up یک بازی استراتژیک فانتزی RTS با کمپین 26 ماموریتی است. از بازی آفلاین پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید در حین بازی به حرکت ادامه دهید. اگر می‌خواهید آنلاین بازی کنید، یک انجمن باز کنید و سطوح خود را بسازید. شما همچنین می توانید سطوح ساخته شده توسط بازیکنان دیگر را دریافت کنید.

دشمنان در اطراف شما هستند و در حین انجام ماموریت های محاصره، ممکن است از استراتژی های غنی استفاده کنید. اکثر نبردها شدید هستند و 10 تا 20 دقیقه طول می کشند. بنابراین، شما باید کاملاً روی بازی تمرکز کنید، زیرا هر دقیقه بسیار مهم است.

قیمت: رایگان

Forge of Empires

Forge of Empires

Forge of Empires به شما امکان می دهد شهر خود را بسازید و در قرن های گذشته سفر کنید. شما می توانید قبایل مختلف را کاوش کنید و یک دهکده را برای پرورش یک تمدن انتخاب کنید. تمدن بسته به تصمیمات شما رشد می کند و گسترش می یابد. در این فرآیند، شما همچنین می توانید برای تفریح ​​در زمان سفر کنید.

بازی زمانی شروع می شود که شما یک شهرک جدید در جنگل انبوه ایجاد کنید. شما به آرامی آن را در حین سفر در سنین مختلف و به آینده گسترش خواهید داد. همانطور که حدس زدید، این ممکن است زمان زیادی طول بکشد. مطمئنا، بازی به ساعت‌ها فداکاری و برنامه‌ریزی تاکتیکی شما نیاز دارد.

قیمت: رایگان

Chess

Chess

Chess لیست بهترین بازی های استراتژیک اندروید بدون بازی شطرنج چیست؟ صدها برنامه شطرنج برای دستگاه های تلفن همراه پیدا خواهید کرد، اما Chess از AI Factory Limited با ویژگی های جالب خود متمایز است. دارای 12 سطح دشواری و دو حالت بازی است. اگر می خواهید اصول بازی را یاد بگیرید، می توانید به معلم شطرنج دسترسی پیدا کنید.

دریافت برنامه شطرنج ساده ترین راه برای تسلط بر یکی از بهترین بازی هایی است که برای برنده شدن نیاز به تاکتیک دارد. مربی شما را در تهیه بهترین استراتژی ها و تسلط بر مهارت های بازی راهنمایی می کند.

قیمت: رایگان

Rise of Cultures

Rise of Cultures

ظهور فرهنگ ها همه چیز در مورد تماشای و بخشی از رشد یک تمدن است. در حالی که تمدنی را پرورش می دهید، فرصت منحصر به فردی برای سفر در عصر حجر و قرون وسطی و رسیدن به دورانی دور در آینده را به دست می آورید. در طول سفر خود می توانید امپراطوری های مختلف با فرهنگ های مختلف را ببینید.

بنابراین، بازی فقط درباره ساختن امپراتوری ها نیست، بلکه در مورد فرهنگ هایی است که به عنوان پایه و اساس این امپراتوری ها عمل می کنند. شما کارگرانی خواهید داشت که به شما کمک کنند. باید برنامه های آنها را تنظیم کنید و زمانی را برای استراحت اختصاص دهید، امپراتوری های شما در کمترین زمان شکوفا خواهند شد.

قیمت: رایگان

نتیجه گیری

وقتی صحبت از سیستم عامل اندروید به میان می آید، تعداد زیادی بازی در ژانرهای مختلف وجود دارد که کاربران از بازی کردن آنها لذت می برند. ژانر استراتژی با بازی‌های هیجان‌انگیز که چالش‌های زیادی دارند، بسیار گسترده است و به بازیکنان این اطمینان را می‌دهد که در حین بازی خسته نشوند. در میان بهترین بازی‌های استراتژیک اندروید، بازی‌های کارتی استراتژی، بازی‌های تاکتیکی نوبتی و برخی از بازی‌های مورد علاقه تمام دوران را خواهید یافت.

مانند بازی های استراتژیک کامپیوتر، بازی های اندروید نیز بهترین تجربه استراتژی را ارائه می دهند. این مقاله بهترین بازی‌های تاریخ را ارائه می‌کند که استراتژی‌های تاکتیکی بازیکنان را آزمایش می‌کنند. انتخاب بهترین بازی های استراتژیک در موبایل به علایق و نیازهای کاربر بستگی دارد

به این پست امتیاز بدید

https://www.technorms.com/94879/best-strategy-games-for-android

نظرات در مورد : معرفی بهترین بازی استراتژیک برای اندروید برای آزمایش مهارت های بازی شما

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *